Skoči na vsebino

POMOC BAMBIJU- Iran


Bambi61

Priporočene objave

Ta je bosa. Sj mogoce majo prav. Samo verjetno bi bil na servisu, ce bi ga tam lahko popravli, pa ga niso mogli. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambi, žal, res nimaš pravice zahtevat novega, če ni na servisu oz. si ga od tam odpeljal... vsaj v sloveniji je tako, kak je v tunguziji/wherewer nimam pojma...

Če hočeš na to finto 45 dni prit do nove robe, jo moraš 45 dni neprekinjeno pustit na servisu, potem pa maš to pravico.

(menda 37. člen zvpot II)

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko ti sedaj ne pripada nov motor. Če ne, bi lahko vsak po enem dnevu, odkar je motor na servisu le-tega odpeljal domov in ga pripeljal nazaj 44-i dan potem pa v kratkem zahteval novga, kao niso ga uspeli popravt. Škoda nisi pustil motorja tam(itaq se ni nič uredilo).

Pa vsako obrazložitev zahtevaj v pisni obliki, ker ti pozneje v primeru kakršnegakoli spora, izjave tipa rekla, kazala ne pomagajo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambi, žal, res nimaš pravice zahtevat novega, če ni na servisu oz. si ga od tam odpeljal... vsaj v sloveniji je tako, kak je v tunguziji/wherewer nimam pojma...

Če hočeš na to finto 45 dni prit do nove robe, jo moraš 45 dni neprekinjeno pustit na servisu, potem pa maš to pravico.

(menda 37. člen zvpot II)

LP, El Barto

Da se razumemo, itak nočem priti do nove robe, bom že vesel če bom mojega še kdaj videl !Drugač pa danes že cel dan kličem Teheran-Dunaj-Nuernberg in nazaj in povprek v vseh kombinacijah, ker NE VEJO kje je bemfa??!!Končno ob 5 popoldan dobim majl da bo moped prišel še ta teden na Dunaj in da je gospa , ki je za to zadolžena celo že obveščena o tem.Tako sedaj vsaj končno vem na koga se naj tam obrnem, mi pa omenja neke stvari v zvezi z carino / avstrijsko/ ker gre kao za uvoz robe iz države nečlanice EU?! To bo še hec, že vidim!!Nisem vedel da delajo BMW-je v Iranu , ga pa glede na kvaliteto izdelave sigurno delajo Iranci iz dojčlanda :naughty:

Sicer pa bo to za mene mala malica glede na to kaj vse sem že prestal, pa če ga prnesem iz Wienne!Drugo leto pa grem z njim na potovanje MB-CE-KP-NM in nazaj, skratka poskusil bom prevoziti celo Slovenijo in to v nekaj dneh :naughty: :naughty: .Upam da mi bo ratal tak podvig z neustrašnim potovalnikom! Servise po poti sem že obvestil , da pridem!! :( :devil: :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce potrebujes "spremljevalno vozilo"......... daj glas. :whistle:

(vozim pa sedem let starega japonca, tako da je verjetnost relativno velika, da bo tudi to se prestal. :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2:

ce potrebujes "spremljevalno vozilo"......... daj glas. :whistle:

(vozim pa sedem let starega japonca, tako da je verjetnost relativno velika, da bo tudi to se prestal.

:P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kolikor vem ima Ice že izkušnjo kako v enem dnevu obkrožit SLO. Seveda se moraš servisov izogibat

Želim ti čimprej motor pod ritjo in čim manj težav bodoče. Če pomislim kako dolgo je motirder čakal sojega iz amerike in sploh niso vedeli kje je, tisti ki pa so ga imeli pa niso vedeli od koga je potem...

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Bambi - srcno upam, da dobis kobilico koncno domov. V vmesnem casu je tudi Mahran zamenjala kontinent tako, da kar se je dalo pomagat smo pomagal.

Srecno

DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bravo! Zanimivi komentarji.

Bambi zahteva oz. bi zahteval povračilo stroškov, ker BMW preko svoje pooblaščene mreže, servisa v Teheranu ni bil sposoben narediti, kar bi narediti moral. Ostali stroški pa so bili posledica tega. Če bi mu motor tam uredili kot je treba, te zgodbe v tem obsegu ne bi bilo!

če on ne bi bil neučakan bi BMW itak tja z letalom poslal usposobljene mehanike in tudi dele in bi tam motro porihtali v času krajšem od 45 dni - v to sem prepričan

45 dni je že mimo ! In BMW Slo pravi da motor ni na servisu, ker sem ga sam odpeljal od tam ??!!In zato nimam takih pravic!

Ali se motim?

čestitamo - pogodili ste jajomat

hudič je v detajlih teh zadev, zmeraj ... sem imel podobne izkušnje

Popravljeno . Popravil motodick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če on ne bi bil neučakan bi BMW itak tja z letalom poslal usposobljene mehanike in tudi dele in bi tam motro porihtali v času krajšem od 45 dni - v to sem prepričan

čestitamo - pogodili ste jajomat

hudič je v detajlih teh zadev, zmeraj ... sem imel podobne izkušnje

Ali si zaposlen pri BMW in to trdiš, ali samo tako klobasaš ? Malo si zračunaj koliko stane povratna karta iz Munchena, pa delovna ura mehanika z dnevnicami, pa hotel za mene ki so ga dolžni plačat ,pa "izposoja" orodja ,ki ga BMW kupuje pri drugem proizvajalcu-preverjeno in ga tačas ni v matični delavnici .....

Moja letalska karta iz Teherana pa je stala samo 340EUR zaradi cen goriva doli !!!! Pa še cirka 700 EUR za moped ko /če/ bo prišo !

In je na profitu kdo??? seveda večkratnem BMW!!!

sicer pa, tudi jaz sem jim predlagal doli to kar pišeš ti..... bi moral videti kako so se smejali !!!!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Bambi - srcno upam, da dobis kobilico koncno domov. V vmesnem casu je tudi Mahran zamenjala kontinent tako, da kar se je dalo pomagat smo pomagal.

Srecno

DaNe

Tebi in Mahran pa itak 1000000 HVALA !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes bi naj motor prišel na Dunaj ! Seveda ... logično o tem tam nihče nič ne ve in baje še nikoli ni prišel kamion iz Irana k njim?? Gospa Daniela , ki bi naj po besedah Teheranske pisarne vse vedela glede tega ni o tem še nikoli nič slišala!!

Torej Kuehne&Nagel špedicija laže?? Ali sploh ne vejo kje je moj motor?Če kličeš Teheran pravijo da je na Dunaju, če kličeš Dunaj o tem nič ne vejo.... res lepa zmeda!Bom videl v ponedeljek ko spet uradujejo če je kaj novega.... bom napisal razplet...... ali nadaljevanje zapleta????

Bambi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal nevmesno, al pa tud ne...

Nas so pred leti na irnaski ambasadi na Dunaju ful nategovali glede viz, kot da niso prejeli obrazcev (pa so jih po zagotovilih pošte), potem da so dobili premalo denarja, nato pa da bo ful časa trajalo, ker morajo dokumentacijo poslat v Teherena ....

No, po posredovanju slovenske ambasade na Dunaju smo vize prejeli v parih dneh, preko navadne pošte... Morda si pri reševanju administrativnih poslov res lahko pomagaš z njimi?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgubljeni v vesolju / 275 del /

Moped pride jutri /že spet/ na Dunaj???Telefonski račun bo kmalu že presegel vrednost motorja :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče nisi bral teme od začetka? Datumu dostave sem namreč že dodal dva meseca pa motorja še ni??!! Sicer pa zadnja vest ....moped je že na Madžarski in pride danes- jutri na Dunaj...že spet!

1584 del sledi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me nič ne čudi. Nekateri organizatorji prevoza so rahlo neorganizirani. Enkrat sem bil "priča", ko so izgubili mrliča. Avionski prevoz iz Pakistana v Frankfurt. Pakistan airlines, ga je "založil" za 3 tedne v skladišču, pri tem pa je bil "zapakiran" v navaden lesen zaboj. Očitno so ga končno "zavohali" in poslali na Brnik. Tako da en motor :rolleyes:

Veliko sreče! Živce očitno še imaš.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...saj moja prtljaga na motorju zaprta že dva meseca verjetno podobno "diši"....drugač živce mam pa dobre ker sn zdaj na metadonu :D :D ....živčen sem vseeno samo se ne sekiram za to!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo stari moj!

Zasledujem to kriminalko in upam na srečen konec preden boš postal odvisnik. :naughty: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da boš še kdaj ugledal svoj motor, predvsem pa da bo ko pride na Dunaj vsaj približno v enem kosu.

Sorry mau off topic ampak dva komentarja:

1. FUCK BMW (povzeto po Charlyju, ko je to reku za KTM - ko avstrijci niso bili pripravljeni prevzeti rizika ali bo KTM prišel čez Sibirijo)

2. Hmmm, kupiš Japonca, ... pelješ, verjetnost napram novemu GSu za okvaro je minimalna, ampak hudiča tut če crkne v Teheranu, ... ni panike kupiš drugega in nadaljuješ pot (cena se potem izenači z BMWjem).

U glavnem, podjetje, ki toliko stavi na svoj ugled in zanesljivost, se obnaša kot navadna retardirana človeška ribica na smučanju v Afriki.

Samo toliko,

Respect Zoolo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!