Skoči na vsebino

POMOC BAMBIJU- Iran


Bambi61

Priporočene objave

Saj vem, da je mimo tematike. Vendar me vseeno zanima o kakšnem postopku s Hondo je tu govora ?

:hmm:

lp

Eh, ne rabiš vedet, bambi bo že vedel za kaj se gre.. tudi japonci, ki jih kujete v zvezde, to niso.

In ne me spraševat dealje, my lips are sealed.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni me ni bilo in glej ga vraga tri strani novih dopisov!

Kot verjetno veste je moja BEMFA že v SLO oziroma od petka na servisu v Ce.Motor je čudežno prišel nepoškodovan z vso prtljago in celo navezana spalka, šotor in stolček nista manjkala!! Vsaka čast-razen za dvomesečno čakanje. :worship:

Sedaj bom videl ali bodo povrnili stroške karte in prevoza ter prisilnega bivanja v hotelu med urejanjem teh zadev cca2000 EUR , kot so obljubili. Če ne , ....... !

Motor še danes v ponedeljek stoji nedotaknjen na dvorišču , kot v petek ko sem ga tja postavil! Nadomestnega vozila ni !So pa prijazni in baje dobim nekatere odgovore že jutri, tako da mislim , da bom čez kakih 14 dni že jahal svojo kobilico?!

Aja...pokvarjen je po prvih ugotovitvah ležaj zadnjega kolesa, kardanski križ in semering pri menjalniku, ki je spustil olje v sklopko. Čudne in nepovezane okvare , pa vse naenkrat??? drugač žarnica v blinkerju pa dela :naughty: :whistle:

namen mojega pisanja je pokazati BMW jevim lastnikom in drugim kaj vozijo!! Nimam namena svoje dogodivščine dajati v javnost, da se naslaja in kakor nekateri forumaši, komentira v smislu ja kaj pa je rino tja......V tem stilu je kriv itak moj foter , da sem se sploh rodil :rolleyes: Gre skratka za prikaz dejstev kaj se zgodi , ko se nekaj zgodi! Takrat si v R#%* !

Besed zakaj nisem pustil mofo v Teheranu in počakal na denar ne več uporabljat, sem že 1000krat razložil , da to ni bilo možno! Dobro da sva oba sploh nazaj v SLO prišla!

In JA, nekdo je prav napisal da sem si naredil medvedjo uslugo!BMW je prišparal lepe denarčke.... in če bo meni dal moj pripadajoči del bo vse O.K.

Samo glede nadomestnega vozila oziroma pokritje mojih stroškov , ki so nastali zaradi neuporabe pokvarjene stvari , kakor piše v zakonu o varstvu potrošnikov...ja tu pa BMW nekaj govori o dobri volji prodajalca in ali ima svoja vozila, ki jih lahko nudi na razpolago.... no tu nekako nobeden nič ne reče....jaz pa se že dva meseca nič ne vozim....ali če natančno izračunam...imam 24Tkm v dveh sezonah od tega 15 dni Črno morje in 9000 km,ter 12 dni Iran Adventure in 7000 km to je skupaj 16 000 km v 17 dnevih .....skratka z motorjem se nisem skoraj nič vozil.....okvare pa ko da je star že sto let???Če dodam še 20dni za preostalih 8000 km sem se vsega skupaj vozil mesec pa pol....pa dva meseca čakal na njega...pa popravilo, ki bo trajalo ????... verjetno manj kot 45 dni? Skratka glede tega pa se bomo še menili!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reševanje problemov na takšen način ni nikoli obrodilo sadov.....

metoda poti v javnost je tudi zanimiva.....namreč motor je potrebno "dostaviti " do prvega pooblaščenega servisa proizvajalca in ne kamor se tebi zazdi....

če v Teheranu tega ne znajo (ali nezmorejo) popraviti, je to njihov problem in ne problem stranke.....pustiš motor na servisu (seveda s potrdilom, da so ga sprejeli v popravilo) in lepo čakaš 45.dni ......medtem nadaljuješ dopust , ali pa tudi ne.....46. dan pa lepo neseš šampanjec generalnemu uvozniku in se odpelješ z novim motorjem......potem naj si pa drugi belijo glavo, zakaj pooblaščeni servis v teheranu ne zna popravljati motorjev

Po mesecih branja bom svoje smeti tukaj pustil tudi sam.

Nisem prepričan, da bi bilo tako enostavno in ravnodušno pustiti svoj motor sredi Culukafrije (da se razumemo in da me ne bo kdo obtožil omalovaževanja, za kakšnega Kanadčana ali Norvežana bi tudi Slovenija bila Culukafrija, nekje tam daleč, kjer ne poznaš dežele in sistema in kamor ne moreš ravno v četrtek po službi poškiliti če je že kaj novega), vzeti en cedlc v perzijščini (saj menda ne pričakujete, da ga imajo v nemščini ali slovenščini, ha?), na katerem domnevno piše, da so sprejeli vozilo v popravilo. In reči "dol mi visi", si pogledati še osrednjo mošejo in park, potem pa na letališče, pričakujoč prijazen dopis s teheranskega servisa v domačo vas, v katerem bi vas 30. dan popravila obvestili, da je vozilce uspešno popravljeno in da ga lahko na servisu v Teheranu prevzamete vsak dan med 9. in 16. uro... Resda je tamkajšnji servis BMW-jev. A kakor BMW-jevi servisi v Sloveniji niso nemški servisi, ampak še vedno slovenski z nemškim pridihom, si upam trditi, da tudi iranski BMW-jev servis ni nemški, ampak iranski z... zelo oddaljenim in nežnim odmevom Evrope. Kjer ne bi bambija61 našli v on-line bazi kupcev, temveč bi si v zlomljeni latinici napisali bambijev naslov na zmečkan košček papirja. In v najboljšem primeru bi potem bemfa ostala naslednjih 7 let pozabljena v carinskem skladišču bratislavskega letališča.

Ne pametujete več kot je nujno potrebno. Mnogi bomo hvaležni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je točno tako kot si napisal samo še mnogo slabše!!Zato tudi potujem/o/ v takšne države, drugače bi tako lahko šel z busom v Munchen??! A vseeno pričakuješ pomoč pooblaščenega servisa , ki v Iranu pač je / kar sem preveril že pred odhodom-za vsak slučaj/, ne pa v stilu je.. se in idi domov!

KO SI TAM ,STVARI IZGLEDAJO PRECEJ DRUGAČNE KOT IZ DOMAČEGA NASLANJAČA!

Sicer pa je moj moto :kar nas ne ubije nas ojača in zato pogumne duše; kdo gre z mano drugo leto čez Sibirijo do Mongolije??

Uganite s kakšnim motorjem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je moj moto :kar nas ne ubije nas ojača in zato pogumne duše; kdo gre z mano drugo leto čez Sibirijo do Mongolije??

Uganite s kakšnim motorjem ?

Verjetno japoncem in trenutno mi pade na misel edino Varadero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namen mojega pisanja je pokazati BMW jevim lastnikom in drugim kaj vozijo!! Nimam namena svoje dogodivščine dajati v javnost, da se naslaja in kakor nekateri forumaši, komentira v smislu ja kaj pa je rino tja......

Prdalo vozimo, sej to že vemo. Če boš slučajno prodajal motor za malo denarja, ker se ti je tolko zameril, mi lahko pustiš en pm :yes: To ni blo mišljeno kot zajebavanje, ker tvojo situacijo razumem in upam, da se mi kaj takega nikoli ne zgodi.

Glede asistence BMW pa imam tudi jaz same slabe izkušnje. Že samo en rezervni del je pri njih cela umetnost naročit (pa čeprav sem jim dal številko dela, sprintano slikco in še v računalniku sem jim pokazal, kateri je). Nazadnje sem ga moral it iskat v Italijo :glare:

Popravljeno . Popravil hirabbit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina, nisem ne pro, ne contra. Sem le za umirjenost in razsodnost.

Gotovo je mnogo kupcev, ki so z vozili xyz znamke zadovoljni, določeno število jih je nezadovoljnih. Gotovo je mnogo uporabnikov, ki so s servisi xyz znamke zadovoljni, obstaja pa jih tudi določeno število, ki niso. Če bi bil na servisu svoje avtomobilske znamke le enkrat, ga ne bi mogel prehvaliti. Če bi bil le štirikrat, ga ne bi mogel dovlj skritizirati. Ker pa sem bil večkrat, ker sem imel več znamk, pač vem, da se lahko povsod najde tako pozitivno kot negativno.

Lastniki določene znamke jo bodo bodisi hvalili, bodisi kritizirali, odvisno od osebnih izkušenj pač. Potem pa si poglejmo koliko se po naših cestah vozi motociklov te, one, tretje, šestindvajsete znamke. In potem se vprašajte kolikokrat ste po odlični večerji v restavraciji prosili za knjigo pohval, kolikokrat ste po odličnem nasvetu, prijaznosti in profesionalnosti v katerikoli trgovini zvečer namesto surfanja po Motosvetu spisali pohvalen mail vodji trgovine...

No...?

Življenje je tako lepo... zakaj samo pljuvati naokoli? Nad paykanom nisem v nobenem slovenskem forumu prebral nobenih pritožb. Ali je to torej najboljši avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno japoncem in trenutno mi pade na misel edino Varadero.

Pozabljaš, da ne mara honde. No tisto je sicer res bil le avto ... .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je točno tako kot si napisal samo še mnogo slabše!!Zato tudi potujem/o/ v takšne države, drugače bi tako lahko šel z busom v Munchen??! A vseeno pričakuješ pomoč pooblaščenega servisa , ki v Iranu pač je / kar sem preveril že pred odhodom-za vsak slučaj/, ne pa v stilu je.. se in idi domov!

KO SI TAM ,STVARI IZGLEDAJO PRECEJ DRUGAČNE KOT IZ DOMAČEGA NASLANJAČA!

Sicer pa je moj moto :kar nas ne ubije nas ojača in zato pogumne duše; kdo gre z mano drugo leto čez Sibirijo do Mongolije??

Uganite s kakšnim motorjem ?

Grem jest če ne greš z BMW-jem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko gnojšnice čez kralja motorjev, ejej.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo gre z mano drugo leto čez Sibirijo do Mongolije??

Uganite s kakšnim motorjem ?

KTM :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uganite s kakšnim motorjem ?

Ural?

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uganite s kakšnim motorjem ?

Čestitamo ! Pravilen odgovor !

Logično, sej Santa Barbare še ni blo konc pr 900 delu :whistle:

Next year, same time, same channel, to be continued.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uganite s kakšnim motorjem ?

Aprilia Caponord :naughty: ?

Je že kaj novega?

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo kar z istim modelom odjahal na novo avanturo.......pomoje se splača poskusiti še enkrat in dati novo možnost tvojemu konjičku.....mogoče se pa tudi loh motim....

no bambi upam da nam boš zaupal to odločitev s katirim modelom se boš odpravil......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je točno tako kot si napisal samo še mnogo slabše!!Zato tudi potujem/o/ v takšne države, drugače bi tako lahko šel z busom v Munchen??! A vseeno pričakuješ pomoč pooblaščenega servisa , ki v Iranu pač je / kar sem preveril že pred odhodom-za vsak slučaj/, ne pa v stilu je.. se in idi domov!

KO SI TAM ,STVARI IZGLEDAJO PRECEJ DRUGAČNE KOT IZ DOMAČEGA NASLANJAČA!

Sicer pa je moj moto :kar nas ne ubije nas ojača in zato pogumne duše; kdo gre z mano drugo leto čez Sibirijo do Mongolije??

Uganite s kakšnim motorjem ?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!