Skoči na vsebino

Blue Knights Slovenia I - Foundation Meeting & IPA MK Slovenija pi


Eross

Priporočene objave

Motoristični klub Blue Knights Slovenia I vabi na motoristično srečanje Blue Knights Slovenia I in IPA MK Slovenija, ki bo 16. in 17. junija 2007, na Ivarčkem jezeru nad Kotljami. (Ravne na Koroškem).

PROGRAM:

Sobota 16.6.2007

10.00 do 12.00 Prihod motoristov

14.00 Panoramska vožnja (60 km)

20.00 Zabava z živo glasbo, striptease, nagradne igre, zbiranje donacij v dobrodelne namene...

Nedelja 17.6.2007

- Zajtrk in odhod domov

Organizirano je brezplačno kampiranje na prireditvenem prostoru, možna pa je nočitev v bližnjih gostiščih.

Podrobnosti na spletni strani BK SLO I, www.blueknights.si

[attachmentid=97781] [attachmentid=97782]

post-6858-1179776480_thumb.jpg

post-6858-1179776494_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Eross
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa duh enega izmed njih........preganja že slabo leto.....podnevi in ponoči :angry: :angry:

Sem pa kompanijo enkrat srečal......lepo postrojeni.....z modrimi lajbiči......prijetno na pogled.......kot kakšni skavti.......simpatično :OK: :OK:

Aja......

.......ne pridem....

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnje mi je eden od plavih bratov napisal listek za 250 evrov in tri točke. :hmm:

Verjetno brez vzroka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnje mi je eden od plavih bratov napisal listek za 250 evrov in tri točke. :hmm:

Ne? Kako to? Pa tako prijazni fantje so :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No plac je super :OK:

Pa varovanje prireditve tudi. Vsakega gosta bo baje varovalo pet policajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnje mi je eden od plavih bratov napisal listek za 250 evrov in tri točke. :hmm:

Hm, Se dobro si jo odnesel. Men je napisal 1150 ojrou pa 17 pikic mi je pribil. Pol je pa rekel naj ga ne gledam tako, da bi mi itaq lahko se kaj nasel :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On the other hand (v prvi mam pir) ... striptiz bo :unsure: šušlja se da bo gut ... da ma vsaka striptizeta vsaj 40 let policijskega staža :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On the other hand (v prvi mam pir) ... striptiz bo :unsure: šušlja se da bo gut ... da ma vsaka striptizeta vsaj 40 let policijskega staža :whistle:

Ka,j a ti bi pustil da kar vsaka baba leta naokoli. Ni ga cez preverjen kader :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... striptiz bo :unsure: šušlja se da bo gut ... da ma vsaka striptizeta vsaj 40 let policijskega staža :whistle:

:whistle: Staža al kartoteke? :lol1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pridem,

mi je eno uro nazaj en plav napisal listek za 82 Eur, ker sem se po parkirišču letališča vozil nepripet.

Al pa pridem mal izzivat-nepripet :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

No a bo kdo kakšne fotke prlimu da vidmo kak so ga plavi žural...........zihr je blo fajn.

V službi taplav, doma taplav, v prostem času taplav - se pravi še na zboru tablav.......Modrijani dejte fotke prbit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Modri vitezi le pogumno............. :evilgrin:

he he he najbrž nočjo "dokazov" objavljat :whistle:

.....ja običajno jih na svojih zborih srečujemo v civilu ko se delajo da so že pijani, delajo pa dobro plačane nadure........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modri vitezi le pogumno............. :evilgrin:

.....ja običajno jih na svojih zborih srečujemo v civilu ko se delajo da so že pijani, delajo pa dobro plačane nadure........

:kva1: a drugod razn na svojmu zboru pa ne nosjo svojih lajblčev? :kva1:

pha, pa taka pripadnost klubu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: a drugod razn na svojmu zboru pa ne nosjo svojih lajblčev? :kva1:

pha, pa taka pripadnost klubu :slap:

Daj oma, idi peglat, pa viklere si nea pozabi dat na glavo..... :headbang: Pa vnukom ne pozabi zamenjat plenic :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj oma, idi peglat, pa viklere si nea pozabi dat na glavo..... :headbang: Pa vnukom ne pozabi zamenjat plenic :evilgrin:

u pobič, če pa ti tko rečeš grem pa čist takoj. :lol:

sam vnukom nimam, lohk pa teb plenice zamenjam, očitn jih boš še dolg uporabljal. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pobič, če pa ti tko rečeš grem pa čist takoj. :lol:

sam vnukom nimam, lohk pa teb plenice zamenjam, očitn jih boš še dolg uporabljal. :wacko:

Sonček imaš spet preveč časa, pa se čohaš tam kjer te popolnoma nič ne srbi.......Babi saj bodo enkrat tud vnuki, pa ne bo treba po srečanjih okrog opletat......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!