Skoči na vsebino

Umrl mlad motorist


frk

Priporočene objave

Umrl mlad motorist

Maribor | 22.5.2007 | I.H.

V Selnici ob Muri se je zgodila prometna nesreča, ki je bila usodna za 19-letnega voznika motornega kolesa.

V kraju Selnica ob Muri se je v ponedeljek okoli 19.30 ure zgodila prometna nesreča, v kateri je umrl 19-letni motorist, so za 24ur.com povedali na operativno komunikacijskem centru.

73-letni voznik osebnega avtomobila je pri zavijanju levo trčil v voznika motornega kolesa, ki je na kraju nesreče umrl. Podrobnosti in vzrok nesreče policisti še preučujejo.

Vir: 24ur.com

to je bil naš(norc16, jaz, pa mislim da ga še kdo pozan iz foruma) kolega..

pol ure pred nesrečo smo se še dogovarjali ali se gremo vozit ali ne, in ker ni bilo kandidatov se je odločil da se gre sam vozit. žal je zaradi prevelike hitrosti trčil v avto ki je levem ovinku zavijal preko njegovega pasu v stransko cesto. po tem kar je ostalo od motorja in tudi od avtomobila je morala biti hitrost precej višja od dovoljene(90km/h). kljub temu da je bil star le 19 let, ni bil začetnik, kajti to je bil že njegov 2 motor in tega je sedaj vozil že skoraj 2 leti(kawasaki z750). žal je bila želja po hitrosti prevelika in se ji ni moral upreti..

počivaj v miru marko, pogrešali te bomo.. :cry: :cry:

danes ob 20.00 se vsi prijatelji zberemo pred OŠ sladki vrh, da mu prižgemo svečko in tako izkažemo našo sožalje njemu in njegovim staršem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bil naš(norc16, jaz, pa mislim da ga še kdo pozan iz foruma) kolega..

pol ure pred nesrečo smo se še dogovarjali ali se gremo vozit ali ne, in ker ni bilo kandidatov se je odločil da se gre sam vozit. žal je zaradi prevelike hitrosti trčil v avto ki je levem ovinku zavijal preko njegovega pasu v stransko cesto. po tem kar je ostalo od motorja in tudi od avtomobila je morala biti hitrost precej višja od dovoljene(90km/h). kljub temu da je bil star le 19 let, ni bil začetnik, kajti to je bil že njegov 2 motor in tega je sedaj vozil že skoraj 2 leti(kawasaki z750). žal je bila želja po hitrosti prevelika in se ji ni moral upreti..

počivaj v miru marko, pogrešali te bomo.. :cry: :cry:

danes ob 20.00 se vsi prijatelji zberemo pred OŠ sladki vrh, da mu prižgemo svečko in tako izkažemo našo sožalje njemu in njegovim staršem..

čaki malo, ni to zaj neka pomota, če je norc 16 še malo prej pisal, da se je neki njegov kolega ubil, pa da sa ne misli več vozit z motorjem... ni se ki norc zaj ubil???... pa on je vozil tistega kawasakija zxr 400, če se ne motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki malo, ni to zaj neka pomota, če je norc 16 še malo prej pisal, da se je neki njegov kolega ubil, pa da sa ne misli več vozit z motorjem... ni se ki norc zaj ubil???... pa on je vozil tistega kawasakija zxr 400, če se ne motim...

to je bil naš kolega(norc16, jaz, pa mislim da ga še kdo pozna iz foruma)

norc_16 pa frk sta ga poznala :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalo grenko je spoznanje,

to je resnica niso sanje...

žal usoda je tako hotela,

da nam je motorista vzela...

sožalje družini in vse ostalim znancem, prijateljem, kolegom...

:cry: R.I.P :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj gre vse v tri krasne. ob 18.43 me je klical če se grema vozit, jaz se nisem mogo it ker imam motor v okvari. pizda če bi se šel vozit se nebi nič zgodilo.

pa po letenju 30 metrov po luftu je mogel zadet edino drevo daleč na okrog. katera ga je tudi pokončala.

počivaj v miru marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj gre vse v tri krasne. ob 18.43 me je klical če se grema vozit, jaz se nisem mogo it ker imam motor v okvari. pizda če bi se šel vozit se nebi nič zgodilo.

pa po letenju 30 metrov po luftu je mogel zadet edino drevo daleč na okrog. katera ga je tudi pokončala.

počivaj v miru marko

vem de je :topic: ampak... kaj nej rečem... ne glej na tu tko, sj tut če bi šou ti zravn, nmorš vedit de se to nebi zgodilo...

sožalje še enkat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: žalostn je to....

Škoda je, da mormo take stvari brat, pa da se šele ob tem malo zamislimo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj gre vse v tri krasne. ob 18.43 me je klical če se grema vozit, jaz se nisem mogo it ker imam motor v okvari. pizda če bi se šel vozit se nebi nič zgodilo.

pa po letenju 30 metrov po luftu je mogel zadet edino drevo daleč na okrog. katera ga je tudi pokončala.

počivaj v miru marko

bad, stari, bad.... sej bo, ne sekiraj se preveč, čeprav je težko, ker zaj več nič nea morš nardit... pač se je treba sprijaznit s kruto resnico :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je prov mal za zamislt kar se dogaja prnas na cestah

R.I.P. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!