Skoči na vsebino

Umrl mlad motorist


frk

Priporočene objave

Drugače pa, se z fotrom zadnič pelema(avto), pa se postavima na levo, ko je posebi pas za zavijanje, pa opazim motorista 100-200m stran (v mestu, oz okolici), pa sploh nisem pomislil da bi ga čakal, ker je bil daleč stran, pa vožnja je tam dost počasna, še dobro pa da je tudi oče bil včasih motorist in je predvidel situacijo, ena stara mama je sigurno nebi! In še preden sem se karkoli zavedal se je motorist pripeljal mimo tako da mu je spredno gumo, kar dvigovalo. Pa ne moremo rečt da je poseben primerek, motoristov nas je vsaj 50% takšnih, da se gdaj pa gdaj spozabimo...

Ko se motor približuje včasih ne vidiš s kakšno hitrostjo se približuje, in ko spleješ je že prepozno...

Tak da, po pameti se vozte, če pa že morte vse iz motorja stisnat pa grobnik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je prov mal za zamislt kar se dogaja prnas na cestah

R.I.P. :cry:

ja še dobro da mamo take vrei cestarje.... no pr nas je en odsek ceste takšen ko da bi prišel v bosno dva tedna po vojni... in pol se čudijo zakaj je tolko prometnih nesreč :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se je začel, :angry: :cry:

ma pofukan t star bi se lahk raj ubil, on je itak že vse doživu kar je rabu

sam pizda materina kaj pa t mladi :headbang: :angry:

drugač pa moje sožalje vsem, ki so ga poznali! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja še dobro da mamo take vrei cestarje.... no pr nas je en odsek ceste takšen ko da bi prišel v bosno dva tedna po vojni... in pol se čudijo zakaj je tolko prometnih nesreč :BUA: :BUA: :BUA:

ja ceste so res prvorazredne prnas u sloveniji :BUA: :BUA: sploh pa te zascitne ograje tud velik jebejo stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja še dobro da mamo take vrei cestarje.... no pr nas je en odsek ceste takšen ko da bi prišel v bosno dva tedna po vojni... in pol se čudijo zakaj je tolko prometnih nesreč :BUA: :BUA: :BUA:

spet se je začel, :angry: :cry:

ma pofukan t star bi se lahk raj ubil, on je itak že vse doživu kar je rabu

sam pizda materina kaj pa t mladi :headbang: :angry:

drugač pa moje sožalje vsem, ki so ga poznali! :(

ja ceste so res prvorazredne prnas u sloveniji :BUA: :BUA: sploh pa te zascitne ograje tud velik jebejo stvar

Djeco, život nije bajka...

predvsem pa - djeco ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se je začel, :angry: :cry:

ma pofukan t star bi se lahk raj ubil, on je itak že vse doživu kar je rabu

sam pizda materina kaj pa t mladi :headbang: :angry:

drugač pa moje sožalje vsem, ki so ga poznali! :(

čak tud za "tastarga" ne morš rečt..je pa res zlo nepravično kako ugašajo mlada življenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje tut z moje strani...

brez besed :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav ga nisem poznal, me je zelo stisnilo pri srcu k sem to slišal. :cry: :cry: :(

Marko, počivaj v miru, vsem njegovim znancem pa... iskreno sožalje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj gre vse v tri krasne. ob 18.43 me je klical če se grema vozit, jaz se nisem mogo it ker imam motor v okvari. pizda če bi se šel vozit se nebi nič zgodilo.

pa po letenju 30 metrov po luftu je mogel zadet edino drevo daleč na okrog. katera ga je tudi pokončala.

počivaj v miru marko

To je usoda :( :(

Sožalje tudi z moje strani :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje tudi iz moje strani.

Morm rečt, da sem v enem tednu vozikanja naokoli že trikrat doživel izsiljevanje (zavijanje levo). Nekako sem se v preteklosti navadil, da namesto po gasu stopim na žlajfe ko nekdo zavija v levo.

Fantje in punce, pazite sami sebe, drugi vas ne bodo.

Popravljeno . Popravil Ferdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje v mojem imenu dajam staršem in bližnjim ki so ga poznali. Ko to prebiram me prav boli in imam tak priokus u ustih da se najraje ne bi več usedu na motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!