Skoči na vsebino

Umrl mlad motorist


frk

Priporočene objave

v petek, 25.5.2007 se bomo poslovili od Marka. pokopan bo na pokopališču v šentilju, pogreb pa se bo pričel ob 3.30 uri..

hudo je, ko ti umre bližnji. pravzaprav sem to sedaj prvič občutil in čeprav vem da ni bilo zadnjič, bi si želel da bi bilo tako..

iskreno sožalje vsem njegovim sorodnikom in vsem ki so ga poznali

R.I.P Marko in založi kakšno dobro besedo za nas kje koli pač sedaj si..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje :cry: :cry:

Čeprav ga nisem poznal, sožalje vsem, ki so ga poznali :cry:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje staršem in vsem, ki so ga poznali tudi iz moje strani. Marko, počivaj v miru, naj ti bo lahka zemlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtkovem večeru imate opis nesreče, v današnjem večeru pa so osmrtnice..

drugače pa ju3 ob 15.30 je pogreb v šentilu..

danes sem mu prižgal svečo na kraju nesreče in sem si prizorišče malo podrobneje pogledal.. moram povedat da sem si po eni strani oddahnil, ker vse kaže da se ni mučil, preden je umr.. točno z glavo je namreč zadel drevo in to z takšno silo, da se je lubje na drevesu odluščilo in ni bilo lasko lubje, ampak sveže, se pravi tisto ko še z nožem težko spraviš z drevesa.. smo tudi malo preanalizirali potek nesreče in vse kaže da je moral vozinik avtomobila peljati preko črte ki loči cestišča, marka smo dovol dobro poznali da vemo da ni nikoli vozil preko črte. avto pa je bil zadet nekje točno na sredini..

skratka ni mu bilo usojeno živeti dlje kot pa dorbih 19 let. je pa bil motorist z dušo in telesom, vsak prosti trenutek je prižel na cesti s svojim Z-jem. težko se je peljati po tej cesti, ko veš da je točno tam usoda posegla v življenje 19letnika..

počivaj v miru, ne bomo te pozabili, nikoli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje vsem domačim in tistim, ki ste ga poznali :cry: .

Počivaj v miru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz moje strani sožalje vsej družini, prijateljem in znancem. Zdej bo pa lahko dirkal v raju s še mojima dvema kolegoma O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub temu da je bil star le 19 let, ni bil začetnik, kajti to je bil že njegov 2 motor in tega je sedaj vozil že skoraj 2 leti(kawasaki z750). žal je bila želja po hitrosti prevelika in se ji ni moral upreti..

Sožalje tudi z moje strani.

Sem se pa zamislil nad zgornjim zapisom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj gre vse v tri krasne. ob 18.43 me je klical če se grema vozit, jaz se nisem mogo it ker imam motor v okvari. pizda če bi se šel vozit se nebi nič zgodilo.

pa po letenju 30 metrov po luftu je mogel zadet edino drevo daleč na okrog. katera ga je tudi pokončala.

počivaj v miru marko

mišel je že usoda želela tako :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

R.I.P. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje tudi z moje strani.

Sem se pa zamislil nad zgornjim zapisom.

Sožalje tudi iz moje strani. Upam, da ste spoznali, kako nevarna je cesta skozi Selnico ob Muri. Dajte se vzdržati teh vaših priganjanj skozi urbana naselja, da ne bo še več žrtev. Ne moreš se celi vikend vozit na relaciji Murski Dvor (Brod) - Ceršak kot da si na pisti.

Mislim, da bi morali kakšno reči o tem tudi na srečanju motoristov, ki bo kmalu v Sladkem Vrhu.

Lep pozdrav, pa varno vožnjo vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!