Skoči na vsebino

MK PEKLENE OSE - 1st. Bikers meeting


borut

Priporočene objave

zih kake nadnaravne... jle :whistle:

ritka ti pa le žvižgi ja... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2braidy: Hipodrom Brege...Če greš od Krškega (delte) proti Mrtvicam,Skopicam, Krški vasi.... Sva se že pelala tam.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes tud uletim :yes:

še zame ga mal........... :010 :beer1: :beer2: :010 :beer1: :beer2: bom mislila na vas, na žalost pa bom dežurala :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ta hipodrom slučajno tam, ko se pelješ od Drnovega proti Bregam na desni strani ceste v dolini :? mislim saj ni nobenega drugega hipodroma v bližini ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še eden naj pove,če je tam slučajno kej sence? Glih na soncu nebi imel šotora. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še eden naj pove,če je tam slučajno kej sence? Glih na soncu nebi imel šotora. :evilgrin:

sence je dost za šankom!!! :worship:

se vidimo!!!

vesna - :winkiss: osa :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ta hipodrom slučajno tam, ko se pelješ od Drnovega proti Bregam na desni strani ceste v dolini :? mislim saj ni nobenega drugega hipodroma v bližini ne :?

Se tkoj boljš počutm k vidm da je še takih k ne vejo poti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole nekako...rdeča pika je hipodrom

tole mi je k0ci poslov, k sva se lih menila kje bi to blo :whistle:

post-12378-1183060598_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka bo kaka teta bikerica tud tam?!? Bi pršla js mau sam nubenga ne poznam pa mi je mau bed it solo.. :hmm:

Če se ne motim mene poznaš :naughty:

Sam me verjetno ne bo tam :unsure:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti lovec a ti tud greš na ose :headbang: :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :alien1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn označte, da ne bom lutu po celi pokrajini,saj je hudič, če je preveč postojank na poti.Pol pa ne veš več kam si bil sploh namenjen. Če te pa kakšna tabla na to spomne je pa že dost boljše. :whistle: :whistle: :kva2: :kva2: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še eden naj pove,če je tam slučajno kej sence? Glih na soncu nebi imel šotora. :evilgrin:

Ponoč itaq ni sonca. :whistle: Glede napovedi pa itaq ni skrbi, da bi bilo vroče........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve a je čisto blizu morja al je daleč do obale ,jaz bi se kopal :kva2:

Popravljeno . Popravil peter1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja motoritkaše ni spedenana, tko d me najbrž nabo... next year...

ni pa zihr, mrde še prpiham :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve a je čisto blizu morja al je daleč do obale ,jaz bi se kopal :kva2:

Mal boš mel daleč do obale peš... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 2 uri pa KLAPA 7 štarta.

Pridemo s tavelkmu šotoram. :naughty: :whistle: :010 :beer2: :010 :beer2: :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se vreme izboljšuje, bom tudi jaz prišo par rogov zravnat :evilgrin:

PS: zlatorogovih seveda :whistle:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam, še preden se je vse kup začelo...in že sem nazaj :( :( . sva bla samo dva s kolegom, pa sva mogla hmal jit (stari pa to :headbang: ), tako, da na taglavnem me ne bo. sva pa vidla en mal tekmovanja v počasni vožnji, spila dve runde, mal pogledala s čim se kej folk prevaža, vsak kupila en "spominek" in šla.

organizacija se je zdela kar ql, ne morem pa nč več rečt o tem, ker sem bil premal časa dol. edino mogoče tisti boni niso bili najbolj...namreč lahko si sam kupu bon za 5€ in potem za to vrednost nabavu pijačo. dobra zadeva za vse, k so pršli z namenom dol, da ostanejo, da ni sranja s tistim denarjem pr šanku. drgač pa če prideš samo počekirat mal, je pa nerodno, ker ne moreš spit samo ene pijače in jit...mislm...lahko, sam mal draga bi bla :P

žal mi je, ker ne morem ostat na ta glavnem, ker vem, da bi blo fajn :OK:...pa drugič :cry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem pogledat :whistle: :winkiss:

Prišel pogledat v družbi MK Kurenti, spili par pijač,se pomenli,nasmejali.Za prvi zbor je bilo kar solidno,sicer brez panoramske vožnje,ampak bo drugo leto boljše. :worship:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!