Skoči na vsebino

MK PEKLENE OSE - 1st. Bikers meeting


borut

Priporočene objave

Prispel domu pred petnajstimi minutami. Pubeci, dobro ste to zorganizirali, samo avtomate za pir drugič ne nabavljajte v Črni Gori. Nikam ni teklo. Hvala vsem, ki ste mi delali družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je dopalo, Peklene ose :worship:

Zdaj pa grem spat :wacko:

ps: dobena me ni pičla :whistle: , jaz pa tudi ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da sem bil :evilgrin:

Super je blo! Drug let spet uletim.

Aja, ej... emmm... zmer en in isti tipson s kamero straši naokoli, tut na Kolpi je bil pa povsod je... :fredy: Pa kje on to kej objavlja? Nč e najdem.... razen ene ar slik tje v našmu albumu... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da sem bil :evilgrin:

Super je blo! Drug let spet uletim.

Aja, ej... emmm... zmer en in isti tipson s kamero straši naokoli, tut na Kolpi je bil pa povsod je... :fredy: Pa kje on to kej objavlja? Nč e najdem.... razen ene ar slik tje v našmu albumu... :blush:

tale stric je pa vagabund. materjal dobiš tako, da ga na zboru pocukaš za rokav in mu poveš kaj bi rad, al pa ga pokličeš na 031 471 278.

na razpolago dvd varjanta so zbori do pantersev; žiri, kolpa in krško bo mogu pa še mal zmontirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ze nisem mogo pridit(pokvarjen motor)....bi lahko res nekdo prlepo kaksno sliko :whistle:

To ni izgovor, da se ne pride :evilgrin: Izvoli:

post-3339-1183314899_thumb.jpg

post-3339-1183314925_thumb.jpg

post-3339-1183314964_thumb.jpg

post-3339-1183314985_thumb.jpg

post-3339-1183315020_thumb.jpg

post-3339-1183315050_thumb.jpg

post-3339-1183315080_thumb.jpg

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem.Po iskanju lokacije(smo prišli iz smeri Novo Mesto,Kostanjevica in Cerkje ob Krki) smo se končno prebili na samo prizorišče.Plac je ogromen in prijeten odlična atmosfera in ogromno poznanega folka.Glede na to da vas ni niti 10 ste zadevo izpeljali fenomenalno.Edino tisto s kuharjem,ki vas je nategnil za zajterk in kavo je bilo svinsko.Zažgite mu gostilno prascu.Sej smo z skupnimi močmi zakurl in nafutral folk.Takim facam,kot ste vi rade volje pomagam in to zmeraj.Drug let prpelem s sabo koharček,pa bomo sami kofe skuhal.Jure kuhar zmagal si. LP. JIMI :worship: :worship: :worship:

PS.Primož fest starše maš,svaka čast. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste se mel fajn. OSE vsaka čast. Žal me ni bilo, sem jajčka v morju namakal. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki se ne vidi prava barva lonca, folk si je na njem prižigal cigarete :kva2:

Dobro je tip zagrel "suzo"

post-3339-1183319420_thumb.jpg

Ostale slike :photo: TUKAJ .)

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki se ne vidi prava barva lonca, folk si je na njem prižigal cigarete :kva2:

Dobro je tip zagrel "suzo"

post-3339-1183319420_thumb.jpg

Ostale slike :photo: TUKAJ .)

to pa res neki najboljšga na zboru :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ose dobr je blo, tak da lahko ponovite :worship:

Kolega upam, da si se pripeljal domov, ker ta je bla huda................ :eek:

post-14136-1183321508_thumb.jpg

post-14136-1183321550_thumb.jpg

post-14136-1183321587_thumb.jpg

post-14136-1183321631_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil...je blo fajn...ja škoda da ni blo zjutri tistega zajtrka ne...mah smo se že znajdli...je blo pa res lepo...no strelalo pa je skori kot na fronti.....bogi motorčki :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se danes čudim, kaj je toliko motoristov po cesti danes in mi prijateljica pove, da ste imeli srečanje. Moram vas pohvalit, da ste se vozili zelo kulturno. Upam, da čim prej naredim izpit za A (sem že začel). Pa veliko srečnih kilometrov.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki se ne vidi prava barva lonca, folk si je na njem prižigal cigarete :kva2:

Dobro je tip zagrel "suzo"

post-3339-1183319420_thumb.jpg

Ostale slike :photo: TUKAJ .)

odlično ohranjen, vožen rekreativno, paden v garaži ipd... :slap:

drgač pa mi je žou da nism mogu pridt včeri, sm biu pa dons v krškem, pa ni blo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki se ne vidi prava barva lonca, folk si je na njem prižigal cigarete :kva2:

Dobro je tip zagrel "suzo"

post-3339-1183319420_thumb.jpg

Ostale slike :photo: TUKAJ .)

Ne bo držalo, tole je ZR7. Tipček je pa nažigal reveža že na kolpi prejšen teden. No ja, po zvoku sodeč mašina ne bo več dolgo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo, tole je ZR7. Tipček je pa nažigal reveža že na kolpi prejšen teden. No ja, po zvoku sodeč mašina ne bo več dolgo... :whistle:

Se ena zanimivost... V soboto okoli 1h (oz v nedeljo) je nabijal tako, da smo ga ze vsi meli poln kurac. Potem pa pristopi nek mozakaj, ugasne motor, vzame kljuce in jih zabrise stran. No kljuce smo kasneje najdli in mu jih je Primoz vrnil...

Aja! Fantje dobro ste tole naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me veseli da ste se imeli fajn!!! seveda z majhnimi napakami, ampak jih bomo drugo leto izboljšali!!!

potrudl smo se z vsemi svojimi močmi, tak da male napake spreglejte :winkiss:

imejte se lepo

srečno na cesti

in en big kiss od ose VESNE!

by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in en big kiss od ose VESNE!

by

:winkiss:

Peklene ose :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ste organizirali, sicer pa brez kake začetniške napake ne more it. Za drugo leto bi blo dobro, da je kakšna pločevinka več, gre malo hitreje :beer2: . Drugače pa vse dobro še naprej :OK:

Purple

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispel domu pred petnajstimi minutami. Pubeci, dobro ste to zorganizirali, samo avtomate za pir drugič ne nabavljajte v Črni Gori. Nikam ni teklo. Hvala vsem, ki ste mi delali družbo.

Pa se kdaj :beer2: se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!