Skoči na vsebino

Osnovna oprema


Cola400

Priporočene objave

Pozdravljeni,

končno sem dobil motor in zraven dobil čelado, rokavice in želvo (z ledvičnim pasom)..zanima me ali potrebujem še kaj?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

končno sem dobil motor in zraven dobil čelado, rokavice in želvo (z ledvičnim pasom)..zanima me ali potrebujem še kaj?

:unsure:

Najprej trezno glavo, odgovorno desno roko, kar nekaj sreče in vedno vozi z rezervo! Kombinezon ali komplet hlače + jakna, škornji to ti še manjka, pa srečno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn zdej ce mas cross al cestnega, če mas cestnega verjetno najbols usnjen kombinezon in skornje za crosa rabs cross hlace in skornje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn zdej ce mas cross al cestnega, če mas cestnega verjetno najbols usnjen kombinezon in skornje za crosa rabs cross hlace in skornje

Mam Yamaho DT 125 R....enduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem pomojm najbols tekstilne hlace pa jakno pa ene skorne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj kakšna smešna vprašanja postavljaš :slap: . Nevem, kako ti ni jasno, da se moraš kar najbolje zaščititi pred vetrom, padci,.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj kakšna smešna vprašanja postavljaš :slap: . Nevem, kako ti ni jasno, da se moraš kar najbolje zaščititi pred vetrom, padci,.... :grrr

Pred vetrom že, samo nikjer ni omenjal, da se misli ,,podirat,, :D

...ja ja, že grem... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred vetrom že, samo nikjer ni omenjal, da se misli ,,podirat,, :D

...ja ja, že grem... :hooray:

Saj to ni potrebno omenjat, pride samo od sebe na žalost :rolleyes:

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

končno sem dobil motor in zraven dobil čelado, rokavice in želvo (z ledvičnim pasom)..zanima me ali potrebujem še kaj?

:unsure:

sej ne vem a se COLA norce dela al ka? Kot da človek ne ve da ni glih idealn v trenirki pa spalnih dolgih gatah okol se vozt - ma daj cola zrasn se daj še kakga 1000eur v žep pa pejd v motoristično trgovino pa reč če še obstaja kaka cota zate pa za varno vožnjo pa bojo hit znal pomagat!!! Pa najbrž neka rablena čelada k ti jo človek zravn mopeda da ni bogvekaj, pa itak ti vse u nulo paše...

Daj no

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa z rezervo?

ja da ko ti bencina zmanjka, ne rabiš rezerve odpirat... :slap:

kupi raje kolo ob takih vprašanjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

končno sem dobil motor in zraven dobil čelado, rokavice in želvo (z ledvičnim pasom)..zanima me ali potrebujem še kaj?

:unsure:

Verjetno si iz rolerjev prešaltal na motorček zato uporabi še kolenčnike in komolčnike,kadar bo pa pihalo ostani raje doma-namreč pri čelnem vetru boš težko kam prišel. :headbang: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno jaknco, enduro rokavičke, čelada pa maš dosti če se misliš normalno vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

končno sem dobil motor in zraven dobil čelado, rokavice in želvo (z ledvičnim pasom)..zanima me ali potrebujem še kaj?

:unsure:

Ne, ne, ne!! Stari pa kje ti žviš?? :headbang: To že dolg ni več modern... :fredy:

Evo po vrsti, potrebuješ:

-kilo želeja za na piskr

-sončne špegle

-natikače

-kratke hlače (alternativno lahko tudi gate za na bazen)

-kratko majico, če hočeš biti glavni "motorist" na vasi v poštev pride tudi modna jaknica.

V zgoraj omenjeni nepotrebni navlaki ti bo samo vroče. Prodaj čimprej!

Zakaj pa z rezervo?

Z rezervo vozijo samo pussyji. Ta prav đek ma gas zmeri do konca! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno jaknco, enduro rokavičke, čelada pa maš dosti če se misliš normalno vozit.

Če se misle normalno vozit ne rabi nič od tega....rabil pa bo kakšen ščitnik in podobno če bo lsučajno padu...

Cola...jst ti priporočam da si vzameš čas,greš na pijačo tja kjer je veliko motoristov in pogledaš kaj vse imajo na sebi, potem pa prebrskaj še malo na motosvetu in si kupi kar rabiš za lastno varnost!!

Sam oceni koliko se vreden in toliko zapravi zase!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne!! Stari pa kje ti žviš?? :headbang: To že dolg ni več modern... :fredy:

Evo po vrsti, potrebuješ:

-kilo želeja za na piskr

-sončne špegle

-natikače

-kratke hlače (alternativno lahko tudi gate za na bazen)

-kratko majico, če hočeš biti glavni "motorist" na vasi v poštev pride tudi modna jaknica.

V zgoraj omenjeni nepotrebni navlaki ti bo samo vroče. Prodaj čimprej!

Z rezervo vozijo samo pussyji. Ta prav đek ma gas zmeri do konca! :smoke:

Nehi mu to govort :blush: , bo mislil da mora imeti res tako opravo in bo spet pizdarija :krneki: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat.....malo si nerodno postavil vprašanje, pa so si te malo privoščili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... obvezno še gumjsti plašček za "orodje" ... :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala za vse uporabne in nekatere manj uporabne odgovore...zanima me (čeprav je malo offtopic), če kdo ve ali v Yamahini trgovini prodajajo držalo za sovoznika zadaj, ker mi na zadnji levi strani manjka (na desni pa je za punce malo prevroče :rolleyes: ). ali pa če komu doma kje leži ali prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!