Skoči na vsebino

SKUTER PRODAN ZA 3000 PONAREJENIH MARK


zohi

Priporočene objave

Približno 1 mesec nazaj sem prodal skuterja, za njega sem pa prejel 3000dem-žal nicvrednih in 7000sit.Ce bi kdo mogoce kaj vedel naj me obvesti.Slike motorja nimam,bil je pa APRILIA SR50,letnik 2000,prva luc razbita,barva Harada(crno-rdec).Tipa sta se odpeljala v beli RENAULT 5-ki,Novomeške registracije.Ce kdo kar koli ve,naj me poklice na gsm: 041 424 786, 041 937 000, 040 572 214 ivan-ena od teh cifr bo sigurno dosegljiva.

Ce bo kdo našel mojega skuterja dobi nagrado, sam o tem nebi na forumu!!!

Hvala za vse informacije

By zohi

Edited by - zohi on 02/07/2001 01:47:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a policijo si klical?

no ce bi kaj zvedel ti bom javil, ceprav dvomim glede na to da sta bila ocitno iz dolenjske.

evo se en argument vec zakaj bi morli biti tudi skuterji registrirani.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli prodajas (kupujes), vedno napisi pogodbo, kupec (prodajalec) pa naj ti obvezno pokaze osebni dokument s sliko. Ce noce, mora biti nekaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Karkoli prodajas (kupujes), vedno napisi pogodbo, kupec (prodajalec) pa naj ti obvezno pokaze osebni dokument s sliko. Ce noce, mora biti nekaj narobe.

Se pogodba je napisana, sam je kod kaže dal lažne podatke. Podatko so iz Mengeša (pri domžalah), registracija pa je NM-to mi ni najbolj jasno.Res pa je da je pogodba napisana na lepe oci-brez dokumenta.

itak da sem klicu policijo, se to ni niti mal dnara!

By zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zohi,

kako je bilo pa na banki (v menjalnici), ko si privlekel nicvredne marke.

So te kar varnostniki zagrabili, ali se je dalo pametno pogovoriti?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zohi,

kako je bilo pa na banki (v menjalnici), ko si privlekel nicvredne marke.

So te kar varnostniki zagrabili, ali se je dalo pametno pogovoriti?

Brrrm

Na sreco je fort poznal tipcka ki je delal v menjalnici, tko da mu je sam reku, da jih ne more zamenat, pa da ne bo klicu kapse, kao nej se sam odloc kva bo naredu-ubistvu kar neki,tko da smo pol šli koj na policijo, sedaj je pa se vse v postopku,sam se že en mesec ni nic premaknilo-mislim da lahko in na skuterja in na marke kar pozabim.

Še enkrat vse ki kar koli vedo prosim naj mi sporocijo.

By zohi

Edited by - zohi on 06/07/2001 14:22:59

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

POZDRAVLJENI FORUMCI

Morem se mal pohvalt,pa povedat,da je policija našla in zaprla enga Tržicana.Po sliki nej bi bil pravi,ampak bodo uredili še pogled v živo,da bomo še bolj prepricani.

Tok da boste vedel,zgleda tud policija nekaj dela.

Pa "hvala" za vse informacije...........brez vaše pomoci jim nebi uspelo.......

By zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ti je uspelo in en HURA za naso policijo!!! saj ne morem verjet da jim je uspelo ampak dobro za tebe.

PS: a so ble tiste marke tak dober ponaredek da nisi opazil (ce so mi jih zrihtaj nekaj - ha ha smilej ne dela).

drugace pa pazite ker so dostkrat tipi z ukradenimi avti in dokumenti na probno voznjo prisli pa jih ni blo nazaj, tebi pa je ostala ukradena roba!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

POZDRAVLJENI FORUMCI

Morem se mal pohvalt,pa povedat,da je policija našla in zaprla enga Tržicana.Po sliki nej bi bil pravi,ampak bodo uredili še pogled v živo,da bomo še bolj prepricani.

Tok da boste vedel,zgleda tud policija nekaj dela.

Pa "hvala" za vse informacije...........brez vaše pomoci jim nebi uspelo.......

By zohi

Pa si dobil scooter nazaj?

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat skuterja se nisem dobu, ker je tip zaprt v avstriji,tko da vas morem razocarat-ni ga dobila naša policija,ampak avstrijci,ko je hotel iti ce mejo-Ljubel.

Upam da bo tip vedu kam je dal skuterja........mozno,da je šel z njim cez mejo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal dalec je Ljubelj da bi bil z njim, ce predvidevaš da je tip iz Novega mesta oz. okolice!

Verjetno je scooterja hitro prodal naprej...

LP

Alfonso

Edited by - alfonso on 31/07/2001 12:42:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip,ki so ga prijeli,naj bi bil iz Tržica.Glede Nm,pa mislem da si je nekje sposodil tablice-varka.

Pa niso ga dobili s skuterjam,ampak v avtu,ko se je vracal v slovenijo.Mislim da ga je nekdo v avstriji(kjer je unovcil tudi nekaj ponarejenih tisocakov)prijavil,tako da so ga na meji dobili,in pri njem nasli se dva ponarejena listka.

Zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

To je prva skuterska tema, na aktero sem naletel, pa da po nepotrebnem ne odpiram nove.

Vprašanje za Trisho:

Trisha, ki vse upravnega veš, ali že teče registracija skuterjev (koles z motorji)?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo zagnjavi na policiji za skuterja da tipček nebo pozabo kam ga je dal, lahko pa gremo s tabo v Avstrijo pa ga prepričamo da pove kje je, poznam par prijemov

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DUH a boš pokazal par strokovnih prijemov ali kako temu rečete

Misliš? Veš da za prijatelje z lahkoto!

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lepe oči ste podpisali?No ja....vsaj neboste nikoli več.

Sicer pa je en kolega enkrat prodajal motor. In ko ga je dal da je šel tip na probno vožnjo, ga ni blo več nazaj. Osebne pa tudi ni vzel. Smo motor potem komaj našli. Celga na črno pobarvanega.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na opis ista tipa sta mene spomladi nategnila pri prodaji cross-le (dogodek je opisan v temi o krajah motorjev).Tudi meni so kazali slike tistih tipov (2), ki so ju pri vnovčevanju ponarejenih mark prijeli Avstrijci, ampak se mi nista zdela prava.Me je pa pred kakima dvema mesecema povsem neuradno obvestil en policaj s katerim se poznam, da so dobili depešo, da so prijeli skupino iz okolice Trbovelj, ki so kradli naokoli, pri zaslišanju pa so priznali tudi nakupe motorjev za ponarejene marke.Uradno me o tem ni obvestil nihče, glede na to, da naj pa motorja nebi mogel dobiti nazaj, tudi če ga najdejo, pa stvari nisem raziskoval naprej.Šlo naj bi namreč za to, da mi motor ni bil ukraden (v tem primeru ga dobiš nazaj, tudi če so ga že prodali), ampak gre za razpečevanje ponarejenega denarja - motor sem prodal in to je ad.acta, marke so bile pa ponarejene, kar je pa druga stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede na opis ista tipa sta mene spomladi nategnila pri prodaji cross-le (dogodek je opisan v temi o krajah motorjev).Tudi meni so kazali slike tistih tipov (2), ki so ju pri vnovčevanju ponarejenih mark prijeli Avstrijci, ampak se mi nista zdela prava.Me je pa pred kakima dvema mesecema povsem neuradno obvestil en policaj s katerim se poznam, da so dobili depešo, da so prijeli skupino iz okolice Trbovelj, ki so kradli naokoli, pri zaslišanju pa so priznali tudi nakupe motorjev za ponarejene marke.Uradno me o tem ni obvestil nihče, glede na to, da naj pa motorja nebi mogel dobiti nazaj, tudi če ga najdejo, pa stvari nisem raziskoval naprej.Šlo naj bi namreč za to, da mi motor ni bil ukraden (v tem primeru ga dobiš nazaj, tudi če so ga že prodali), ampak gre za razpečevanje ponarejenega denarja - motor sem prodal in to je ad.acta, marke so bile pa ponarejene, kar je pa druga stvar.

Halo halo kaj pa guljofija? Si podpiso kako pogodbo o prodaji? Če nisi bi moral biti motor uradno še zmeraj tvoj in če so ga našli, bi ga moral dobit nazaj! Priporočam a greš na policijo zahtevaš policista, ki zadevo obravnava in naj ti razloži kak stvari stojijo. Težko ti kaj konkretnega rečem, ker ne vem vseh dejstev in okoliščin. V vsakem primeru bi jaz šel na policijo in malo zatežil!

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodi no naiven - na policijo težit - saj bi me še zaprli.Drugo pa - kako pa misliš, da sem jaz kupil motor?Prišel sem k Fortuni v (na) Bič, dal keš, naložil motor na prikolico in via Gorenjska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne bodi no naiven - na policijo težit - saj bi me še zaprli.Drugo pa - kako pa misliš, da sem jaz kupil motor?Prišel sem k Fortuni v (na) Bič, dal keš, naložil motor na prikolico in via Gorenjska.

No ja ti povem, da včasih je dobro malo podrezat, zgubit nimaš kaj, zaprli pa te ne bodo razen, če ne boš koga pretepo. Pravijo, da vprašat ni greh.

Ja za svojo mašino pa boš menda ja kaj naredo ali ne?

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!