Skoči na vsebino

MC ERE -Uzice 29.30.1 jul


ere031

Priporočene objave

Dobro vece brothers bajkeri. Puno pozdrava iz prijateljskog Uzica.Ove godine organizuijemo drugi moto susret i pozivamo sve one prijatelje iz Slovenije koji su bili prosle godine da nam dodu u goste i ove. A oni koji nisu bili da im se pridruze. Obecavamo tri dana ludila. Sve je isto kao i prosle godine sto se mesta tice kamp je opet u centru grada ,tusevi,pranje motora kao i ceo hotel rezervisani samo za bajkere. Ove godine mnogo vise iznenadenja kao i non stop programa. Defile kao i prosle godine po selima Zlatibora uz trubace i degustaciju domacih specijaliteta (rakija,kajmak,pecenje). Cene hotela kao i informacije o rezevacijama mozete dobiti kao i prosle godine na dekisava@yahoo.com ili na telefon +49 15207472064.

MC ERE pozdravljaju klubove Sairach,klapu7,pussy riders,road kings i naravno Primoza i Seljacke momke kao i ostale bajkere iz Slovenije

Dobrodosli u Uzice.

post-10833-1180553203_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo smo se pri Seljačkih momcih že dogovarjali za odhod. Sigurno se vidimo :grupni: Mokl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:worship: Halo, šta ima ERE??

Eto mi se spremamo za odlazak uskoro!!!

Vidimo se tako u petak navece.

P.S.: Lunardi povej mi prosim ce imate vi Kranjcani plan za pot dol, ker me sprašujejo koliko približno nas bo!!! Povej približno število! :naughty:

David Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Halo, šta ima ERE??

Eto mi se spremamo za odlazak uskoro!!!

Vidimo se tako u petak navece.

P.S.: Lunardi povej mi prosim ce imate vi Kranjcani plan za pot dol, ker me sprašujejo koliko približno nas bo!!! Povej približno število! :naughty:

David Ljubljana

Hvala na interesovanju sve ide po planu. Hotel je rezervisan za bajkere.Grupa je uzeta to je Van Gog trenutno su najaci ovde kod nas. Ocekujemo jedno 20000 ljudi na koncertu. Pivo ce ove godine biti Jelen(najbolje je). Bili smo prosli vikend na skupu u Sisku i u jednom trenutku smo pomenuli kako bi bilo lako doci do Ziri na skup ali brate zezaju nas vize a bili smo samo nekih 130km od Sairach.Bice boljih vremena pa ce mo se druziti i kod vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima li neki interesent za Užice možda?

Ja i moja žena dolazimo sigurno :naughty:

Jaoo bit ce nam ludo!!!!!!!!!

DaMa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima li neki interesent za Užice možda?

Ja i moja žena dolazimo sigurno :naughty:

Jaoo bit ce nam ludo!!!!!!!!!

DaMa

bowla jest grem sigurno

Lp Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jos malo informacija. Hotel u centru grada je rezervisan za bikere. nocenje je 1000din = 11-12eura po osobi inace nekih 500metara od susreta . imaju bezbedan parking ispred hotela tako za motore nema problema. Sve su pripreme zavrsene i sad se sreduju jos neki mali detalji. ocekuje se stvarno veliki brioj ljudi. dalje rezervacije hotela preko foruma. hvala Primozu i Vaskim bojsima na iznenadnoj poseti . nadamo sa da ste se lepo proveli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

El Juniore in ostala klapa ... srecno i pozdravite ekipo iz ex YU.

Ajd uzivancija

DaNe - opet na putu srece....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,evo vse je spakirano,motor natankan,ob treh zjutraj pa štartam za Beograd(sprememba plana),v petek popoldan ga pa prikurim v Užice,kot kaže bo tam Slovenija v malem.

Lep pozdrav in srečno vožnjo.

HRC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz, žena in Vasja - zamejski slovenc.

:naughty: pa ti?

ja mi gremo ob 6.00

gre nas prbližno 10motorjev? :worship:

Lp Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mi gremo ob 6.00

gre nas prbližno 10motorjev? :worship:

Lp Bogdan

Sprememba plana !!! Gre nas cca. 15 motorjev iz Kranja, Škofje Loke, Ljubljane, Sore, Zvirč, ....

Se vidimo u Užica!

LP Aleš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba plana !!! Gre nas cca. 15 motorjev iz Kranja, Škofje Loke, Ljubljane, Sore, Zvirč, ....

Se vidimo u Užica!

LP Aleš :worship:

kaj naj vam rečem, varno...potem pa do konca noro se imejte.........še zame..... upam, da gremo spet kam skupaj, če ne letos pa drugič...., lp Tati :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :( :( :(

kaj naj vam rečem, varno...potem pa do konca noro se imejte.........še zame..... upam, da gremo spet kam skupaj, če ne letos pa drugič...., lp Tati :naughty: :whistle:

:huh: kako ne!!??

No res mogoče drugič, sam res :OK: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :( :( :(

:huh: kako ne!!??

No res mogoče drugič, sam res :OK: :beer2:

mi moraš sporočiti kdaj greste kam dol na jug recimo septembra, da si vzamem dopust in odvihram z vami, pozdravi vse poznane........ :worship: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi moraš sporočiti kdaj greste kam dol na jug recimo septembra, da si vzamem dopust in odvihram z vami, pozdravi vse poznane........ :worship: :beer2: :beer2:

:OK: :OK: :OK: OČU!!

Se vidimo!!

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pršli domov včeraj okol 20 h, blo je spet PRVA LIGA. Slovenci (Bowla zrihtu) dobili odojka za darilo.

JELEN PIVA je blo pa full. :kva2: :drunk:

MC ERE svaka čast. :worship:

post-2789-1183363866_thumb.jpg

post-2789-1183363874_thumb.jpg

post-2789-1183363878_thumb.jpg

post-2789-1183363886_thumb.jpg

post-2789-1183363890_thumb.jpg

post-2789-1183363894_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil uki2804
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenci pešli srečno domov, eni celi, ene smo pa med potjo pokrpal. Blo je super, "HVALA ERE i do godine"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!