Skoči na vsebino

Izkušnje s policaji


Cola400

Priporočene objave

Pozdravljeni,

ali so vas kdaj dobili brez izpita? (sam ga grem lahko delati v začetku naslednjega leta)...in kaj so vam naredili?

LP, Luka

PS. Če tema že obstaja se opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ali so vas kdaj dobili brez izpita? (sam ga grem lahko delati v začetku naslednjega leta)...in kaj so vam naredili?

LP, Luka

PS. Če tema že obstaja se opravičujem

Nič niso kaj hudega naredili. Ponavadi so me vedno razumeli, pa rekli, da se to lahko vsakemu zgodi (mislim vožnjo brez izpita), pa, da ga bom že enkrat naredil. Pa da naj pazim, kako vozim drugič, vsaj dokler še nimam izpita. Vedno sem se lahko z njimi zmenil, ponavadi smo še na kaki pir pol skup šli. Naši policaji namreč sploh nič ne rečejo, če nimaš izpita, zato pa ima tako malo motoristov izpit.

Pri vožnji avtomobila pa sploh ne rabiš izpita, ker ima štiri kolesa in je veliko bolj varen kot motor.Policaji, tudi če te kontrolirajo nikoli ne zahtevajo izpita od tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji, tudi če te kontrolirajo nikoli ne zahtevajo izpita od tebe.

salis se.

kenede, da se salis ? :blink:

prvo kar rece policaj: "kontrola prometa, voznisko in prometno." vcasih pristavi se "prosim".

namesto da bi bilo prvo: "dober dan/jutro/vecer".

yea yea, vem, sem naiven. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2Cola....vidim da si še friški. Prvo uporabi iskalnik. Drugo..priporočam ti, da zelo dobro preštudiraš ZVCP, preden postavljaš takšna in podobna vprašanja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav s policaji zaenkrat..kljub temu da sm jim že 2xplačal(pas :headbang: :headbang: ) nism mel večjih problemov z njimi...razn ko so mi več kot 1mesec pisali poročilo o nesreči in sm jim skor vsak dan mogu težit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkušnje- so bile in verjetno še bodo.... no... kar pa se tiče štajerskih policajov, jim lahko samo dam kapo dol, ker so res carji... je pa tak, da lepa beseda vedno lepo mesto najde, pa če se malo bogega nardiš tut pomaga...heheh :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cola400, zakaj bi pa delal izpit. Saj ga ne rabiš. Poglej: mene so v 25 letih, kar imam izpit, ustavili le..., kaj vem, recimo 10x. Od tega sem bil 7x z avtom. Torej 3x z motorjem. Pa še to, ker je policaja zanimalo, kakšen je motor.

Če pa te bo že ustavil, mu pa ponudi flašo šnopca, da se skupaj zapijeta. Pa najmanj za 100% moraš vedno voziti preko omejitev,- take imajo policaji radi.

Malo si se šalil s tem vprašanjem, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa motorja ni treba registrirati, čelada pa tudi ni obvezna. Vse skupaj pod pogojem, da si V GARAŽI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne...lej nism se šalu..sam fora je utem da se tak sam po nedržavnih cestah vozim..sam ko se pa (kr drugač ne morem kroga nrdit) me je pa mal strah...zato pa hočem čimprej izpit nrdim, da grem lahko še malo dlje...upam da kdo razume :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo vedno ko slišm ko me ustav je ... boste mal dokumente pokazal :whistle: letos so me že 2x ustavli.... kazen je 500€ pol bi biu že lepo ob 1000€ :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa v letu in pol samo 1x ustavil... videl me je ko sem 2x izsilil pešce :whistle: pa me je sam opozoru pa je reku da ve da je tesko bremzat z motorjem.. ah ko bi on vedel :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te z lizalko ustavlja, malo upočasniš in mu jo proč vzameš, sem prepričan da se bo obrnil in razjokal ko mali otrok, vsi so namreč zelo čustveno navezni nanje.

Če pa te ustavlja brez lizike, pa itak ni po predpisih, verjetno ti hoče pomahati, ker občuduje tvoj motor.

Če te lovi z motorjem, se ne smeš pustit ulovit....

..če pa te ulovi, se mu pa ziher prikupiš, če mu rečeš kaki frajer je in da bi ti tudi rad taki bil in da boš ziher policaj ko boš velik. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne...lej nism se šalu..sam fora je utem da se tak sam po nedržavnih cestah vozim..sam ko se pa (kr drugač ne morem kroga nrdit) me je pa mal strah...zato pa hočem čimprej izpit nrdim, da grem lahko še malo dlje...upam da kdo razume :whistle:

ne sekiraj se, če boš razmišljal, da te bojo ustavli in nonstop študiral o tem, te bojo res....ne smeš razmišlat o tem in se pač vozi kje ti paše, pa tud če te vstavijo ne bo konec sveta, kaj pa je teh 500 evrov proti užitkom ki ti ga da motor.... :D

- aja, pa še vedno sn mnenja da lepa besede vedno lepo mesto najde... pa če je kolktolko normalen policaj se bo dalo zmenit...preverjeno .)

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!