Skoči na vsebino

Izkušnje s policaji


Cola400

Priporočene objave

Sj na gorjancih so večinoma obmejni...sam ne vem, če imajo pooblastila da me kaznujejo..oni bolj begunce iščejo =/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bolj ziher sorte in se gotovo ne bi vozil.

Do sedaj pa me je policist ustavil dvakrat (z motorjem). Enkrat sem se zanalšč zapeljal mimo njega, ker me je zanimalo, če me bo ustavil in me je. Samo kontrola VOZNIŠKE in papirjev od skuterja (še ni bilo tablic za 49cc). Drugič me je ustavil, ko je meril z laserjem, preveril je le prometno, NIČ VOZNIŠKE, in zaželel srečno vožnjo. :)

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so vas ustavili verjetno na kikih glavnih cestah? Je koga kdo ustavil v kakih rovtah?

To je vse odvisno na kakega policaja naletiš, če je registrirana cesta ima podlago da te kaznuje.

Mene so ustavili sredi njivske poti in začeli sikat kje imam čelado,...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so vas ustavili verjetno na kikih glavnih cestah? Je koga kdo ustavil v kakih rovtah?

mene so ustavl z avtomatikom sred gozda... k sm se skor u kiblo zabov :whistle: (moped brez bremz :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so vas ustavili verjetno na kikih glavnih cestah? Je koga kdo ustavil v kakih rovtah?

Pri nas gre vzporedno z glavno tudi 100 metrov oddaljena stranska cesta. In večinoma patruljirajo po njej, ker vedo, da bodo ljudje šli po stranski, kadar so malo okajeni, ali pa iščejo mulce z neregistriranimi mopiji... Tako, da... Lepo naredit izpit, potem pa na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič greva s kolegom v Louisa v Beljak, pa ker je bil slab vreme, se odločiva, da greva skozi predor. Ok prideva do mejnega prehoda, pa zahteva policaj vozniško pa prometno-pokažem, vse ok pa grem naprej. Kolega za mano ravno tako zaslišijo, pa mi začne mahat, da naj obrnem nazaj. Ker sem že plaču tunel, pustim motor za rampo pa grem pešaka nazaj pogledat kaj je. Nakar mi reče kolega, da se je zmotu in da mu je potekla registracija par dni nazaj in zato ne more z motorjem več nikamor. Ok greva pa z mojim, pravim. Nakar pride policaj ven, mu napiše kazen ker se vozi brez registracije, na srečo je kazen majhna ker še ni preteklo 10 dni od preteka in če plača v 8.dneh je 40 eur. Nič tiho sva nakar hočeva oditi, pa pravi kolegu, da mora opravit še alkotest. Mal sva začudeno gledala, če se mu ni poslabšal, pa sva bla vseen tih pa je pihnu še frulo. Itak ni nič pokazal. Pol sva šla pa študirala kako bi se odpeljala nazaj grede tud z njegovim motorjem, saj je ostal pr njih. Nažalost nisva dobila nobenga takrat, da bi ga odpelju stran s kombijem, tko da je mogu naslednji dan ponga sam s kombijem. V glavnem cela jeba. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa more pozabiti, kdaj ima tehničnega...? Malo :topic: , a na kaj drugega tudi tako pozabi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče preveč brutalno, samo za tako odkrito izzivanje... Tudi policist je le človek. Normalno, da vsakemu občasno popustijo živci. Pri nas policija skoraj nima pooblastil, da bi uporabila fizično silo.. Žal. Če ubogaš ukaze, se nimaš kaj bati. Tiste, ki provocirajo, je pa treba malo kozjih molitvic naučiti. Pa ne obsojam policijskega nasilja, da ne bo kdo napak razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič niso kaj hudega naredili. Ponavadi so me vedno razumeli, pa rekli, da se to lahko vsakemu zgodi (mislim vožnjo brez izpita), pa, da ga bom že enkrat naredil. Pa da naj pazim, kako vozim drugič, vsaj dokler še nimam izpita. Vedno sem se lahko z njimi zmenil, ponavadi smo še na kaki pir pol skup šli. Naši policaji namreč sploh nič ne rečejo, če nimaš izpita, zato pa ima tako malo motoristov izpit.

Pri vožnji avtomobila pa sploh ne rabiš izpita, ker ima štiri kolesa in je veliko bolj varen kot motor.Policaji, tudi če te kontrolirajo nikoli ne zahtevajo izpita od tebe.

Jaoooooo :slap: :lol1:

Ko misliš, da si že vse slišal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšni tedn v petek so me 3x spustili pa bi lahko vsakič dobil velikooo kazen...sploh pa ko so me dobili na radar in bi lahko biu odvzem izpita..od takrat dalje imam popolnoma drugačno mnenje o naši policiji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšni tedn v petek so me 3x spustili pa bi lahko vsakič dobil velikooo kazen...sploh pa ko so me dobili na radar in bi lahko biu odvzem izpita..od takrat dalje imam popolnoma drugačno mnenje o naši policiji :worship:

Če so te trikrat v enem dnevu dobili da delaš piz*arije, NO COMMENT, res škoda da ti niso vzeli izpita (To ti bi privoščil.). :wallbash:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so te trikrat v enem dnevu dobili da delaš piz*arije, NO COMMENT, res škoda da ti niso vzeli izpita (To ti bi privoščil.). :wallbash:

lp

Neki mu je crknla elektronka in mu niso delale luči, to pa mislm da ni en tak hud prekršek, da bi mu mogl izpit uzet :slap: no tist da je na radar prletu to ja, sam za luči pa ni on kriu, da so mu crknle :slap: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so te trikrat v enem dnevu dobili da delaš piz*arije, NO COMMENT, res škoda da ti niso vzeli izpita (To ti bi privoščil.). :wallbash:

lp

nevem kak lahko nekomu privoščiš, da mu vzamejo izpit :headbang:... še en tipičn slovenec, ki se preveč ukvarja z drugimi, namesto, da bi pred svojim pragom pometo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo, reesko v svojem postu ni napisal za kakšen prekršek je šlo. Lahko bi bila tudi 100% prekoračena hitrost v naselju. In če te nekoga dobijo trikrat v enem dnevu za tak prekršek, bi mu bilo treba vzeti ne le izpit, ampak tudi motor.

Za okvaro elektronike pa normalno, da ni kriv. In to, da so ga spustili samo z opominom, pa kaže, da vsi orožniki le niso tako ozko šolani. Verjetno pa je tudi njegov odnos do policajev bil takšen, da niso imeli povoda za zajebancijo. Jaz še vedno trdim, da lepa beseda lepo mesto najde. Če narediš očiten prekršek, priznaj, se pokesaj, pa nemara roka zakona tudi ne bo tako rigorozne kazni napisala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo, reesko v svojem postu ni napisal za kakšen prekršek je šlo. Lahko bi bila tudi 100% prekoračena hitrost v naselju. In če te nekoga dobijo trikrat v enem dnevu za tak prekršek, bi mu bilo treba vzeti ne le izpit, ampak tudi motor.

Za okvaro elektronike pa normalno, da ni kriv. In to, da so ga spustili samo z opominom, pa kaže, da vsi orožniki le niso tako ozko šolani. Verjetno pa je tudi njegov odnos do policajev bil takšen, da niso imeli povoda za zajebancijo. Jaz še vedno trdim, da lepa beseda lepo mesto najde. Če narediš očiten prekršek, priznaj, se pokesaj, pa nemara roka zakona tudi ne bo tako rigorozne kazni napisala...

se popolnoma strinjam, to me je že parkrat rešlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so te trikrat v enem dnevu dobili da delaš piz*arije, NO COMMENT, res škoda da ti niso vzeli izpita (To ti bi privoščil.). :wallbash:

lp

jst pa da ti čimprej zaribaš :naughty:

nevem kak lahko nekomu privoščiš, da mu vzamejo izpit :headbang:... še en tipičn slovenec, ki se preveč ukvarja z drugimi, namesto, da bi pred svojim pragom pometo :headbang:

točno tko...slovenska zavist power :headbang:

Čakaj malo, reesko v svojem postu ni napisal za kakšen prekršek je šlo. Lahko bi bila tudi 100% prekoračena hitrost v naselju. In če te nekoga dobijo trikrat v enem dnevu za tak prekršek, bi mu bilo treba vzeti ne le izpit, ampak tudi motor.

Za okvaro elektronike pa normalno, da ni kriv. In to, da so ga spustili samo z opominom, pa kaže, da vsi orožniki le niso tako ozko šolani. Verjetno pa je tudi njegov odnos do policajev bil takšen, da niso imeli povoda za zajebancijo. Jaz še vedno trdim, da lepa beseda lepo mesto najde. Če narediš očiten prekršek, priznaj, se pokesaj, pa nemara roka zakona tudi ne bo tako rigorozne kazni napisala...

jah najprej so ns brez luči dobil(še dva forumaša :P ) pa so ns naprej spustil...pol je en kaps neki čudn gledu jst pa še en forumaš(ne bom napisu kdo :P) sva pa sam gasa ga pržgala un je pa obrnu, luči nažgou pa za nama...in pač jst nism poznou tm ulc in ta forumaš je spizdu v eno ulco, jst sm pa na glavni ostou pa še bl po gasu...sam pol sm se ustavu na semaforju ker nism hotu še prekrškov delat ob "bežanju"(rdeče luči itd) tko da me je pol ustavu pa mi je neki težiu sam ker sm biu prjazn me je spustu..pol sm biu pa jezn sm ga pa mal pohodu 122 na 60 omejitve in valda da bi mogl izpit uzet sam je biu čist skuleran murjak in me je lepo spustu pa je reku da za ta dnar si nej raj nove gume kupm heheheh :D (je vidu da mam zjebane) :evilgrin:

tko da svaka čast DOLOČENIM policajem...določeni so pa seveda razred zase :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah najprej so ns brez luči dobil(še dva forumaša :P ) pa so ns naprej spustil...pol je en kaps neki čudn gledu jst pa še en forumaš(ne bom napisu kdo :P) sva pa sam gasa ga pržgala un je pa obrnu, luči nažgou pa za nama...in pač jst nism poznou tm ulc in ta forumaš je spizdu v eno ulco, jst sm pa na glavni ostou pa še bl po gasu...sam pol sm se ustavu na semaforju ker nism hotu še prekrškov delat ob "bežanju"(rdeče luči itd) tko da me je pol ustavu pa mi je neki težiu sam ker sm biu prjazn me je spustu..pol sm biu pa jezn sm ga pa mal pohodu 122 na 60 omejitve in valda da bi mogl izpit uzet sam je biu čist skuleran murjak in me je lepo spustu pa je reku da za ta dnar si nej raj nove gume kupm heheheh :D (je vidu da mam zjebane) :evilgrin:

tko da svaka čast DOLOČENIM policajem...določeni so pa seveda razred zase :headbang:

Mladi prijatelj,

Bodi vesel,da so te spustili skozi pri teh treh stvareh.Prihranil si precej več, kakor nove gume.

Kljub temu pa ti priporočam, da malce razmisliš ter mogoče le spremeniš svoj stil vožnje .....Se obnese....dobro predvsem za zdravje.....tebe in drugih....

Lep pozdrav

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kak lahko nekomu privoščiš, da mu vzamejo izpit :headbang:... še en tipičn slovenec, ki se preveč ukvarja z drugimi, namesto, da bi pred svojim pragom pometo :headbang:

Če kdo divja po naselju 122 potem mu privoščim, da mu odvzamejo izpit (ok privoščim mu konkretno kazen in upam da ga bo izučilo). Če se vozi z tehnično neizpravnim oziroma neregistriranim motorjem mu tudi privoščim. Zakaj? Ker ko se tak vozi po cesti gre za varnost mene in meni dragih. Tukaj sploh ne gre za nevoščljivost ampak za to ali bom ob vsem skupaj prišel cel domov ne da mi bo kdo skočil skozi rdečo ali pri previsoki hitrosti sekal smer vožnje. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....lepa beseda lepo mesto najde......

se popolnoma strinjam, to me je že parkrat rešlo :OK:

mene ni še nikoli :glare: je pa pripomoglo k temu, da mi je policaj dokaj prijazno povedal, kakšne sankcije mi sledijo :angry: .

skratka nekih pozitivnih izkušenj s policaji nisem mel še nikoli.. ko pa sem lani imel prometno z avtom so se mi pa TAKO zasrali, da so v mojih očeh do konca življenja na slabem glasu. pa mi je prav malo mar sedaj morebitno pametovanje drugih, kako imajo policaji težko delo, premale plače..itd :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah najprej so ns brez luči dobil(še dva forumaša :P ) pa so ns naprej spustil...pol je en kaps neki čudn gledu jst pa še en forumaš(ne bom napisu kdo :P) sva pa sam gasa ga pržgala un je pa obrnu, luči nažgou pa za nama...in pač jst nism poznou tm ulc in ta forumaš je spizdu v eno ulco, jst sm pa na glavni ostou pa še bl po gasu...sam pol sm se ustavu na semaforju ker nism hotu še prekrškov delat ob "bežanju"(rdeče luči itd) tko da me je pol ustavu pa mi je neki težiu sam ker sm biu prjazn me je spustu..pol sm biu pa jezn sm ga pa mal pohodu 122 na 60 omejitve in valda da bi mogl izpit uzet sam je biu čist skuleran murjak in me je lepo spustu pa je reku da za ta dnar si nej raj nove gume kupm heheheh :D (je vidu da mam zjebane) :evilgrin:

tko da svaka čast DOLOČENIM policajem...določeni so pa seveda razred zase :headbang:

Težil? Za take kretenije bi te moral še trikrat okol ušes, da bi se zapomnu, zakaj, kdaj, kako in kdo te je sploh ustavil. Zato pa je stanje tako kot je...in že mularija ugovarja in ne spoštuje organov. Bodi vesel, da nisi tega delal 15 let nazaj, takrat bi prišel domov s policijskim spremstvom, mopedek bi te čakal na PP, ti pa bi imel 14-dnevno opravičilo za izostanek v šoli :evilgrin: . Škoda, da ni tudi sedaj temu tako...

Če pa si mislil s tem tvojim mlinčkom uiti policistu (pa magari če je imel navadno Opel Astro), si pa policistu tudi dokazal svoj možganski primankljaj in te je pustil pri miru zgolj iz usmiljenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!