Skoči na vsebino

Izkušnje s policaji


Cola400

Priporočene objave

Mladi prijatelj,

Bodi vesel,da so te spustili skozi pri teh treh stvareh.Prihranil si precej več, kakor nove gume.

Kljub temu pa ti priporočam, da malce razmisliš ter mogoče le spremeniš svoj stil vožnje .....Se obnese....dobro predvsem za zdravje.....tebe in drugih....

Lep pozdrav

Damjan

vem in sem tud hvaležen jim res :)

Če kdo divja po naselju 122 potem mu privoščim, da mu odvzamejo izpit (ok privoščim mu konkretno kazen in upam da ga bo izučilo). Če se vozi z tehnično neizpravnim oziroma neregistriranim motorjem mu tudi privoščim. Zakaj? Ker ko se tak vozi po cesti gre za varnost mene in meni dragih. Tukaj sploh ne gre za nevoščljivost ampak za to ali bom ob vsem skupaj prišel cel domov ne da mi bo kdo skočil skozi rdečo ali pri previsoki hitrosti sekal smer vožnje. :closedeyes:

amm...nevem zakaj jst vidm na tivolski cesti skoz folk k divja...pač cesta je bla PRAZNA ker je bla to noč...in ob popolnoma prazni cesti men se je pa domov mudil pa še ravnina je mislm da ni take panike ;)

Težil? Za take kretenije bi te moral še trikrat okol ušes, da bi se zapomnu, zakaj, kdaj, kako in kdo te je sploh ustavil. Zato pa je stanje tako kot je...in že mularija ugovarja in ne spoštuje organov. Bodi vesel, da nisi tega delal 15 let nazaj, takrat bi prišel domov s policijskim spremstvom, mopedek bi te čakal na PP, ti pa bi imel 14-dnevno opravičilo za izostanek v šoli :evilgrin: . Škoda, da ni tudi sedaj temu tako...

Če pa si mislil s tem tvojim mlinčkom uiti policistu (pa magari če je imel navadno Opel Astro), si pa policistu tudi dokazal svoj možganski primankljaj in te je pustil pri miru zgolj iz usmiljenja...

čak da pride bomba ;) vse me jebe te s cagivo pa se počutte hude...kdo od vas je meu pr 17 ih moped k mu gre 200 po števcu? noben tko da tišina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak da pride bomba ;) vse me jebe te s cagivo pa se počutte hude...kdo od vas je meu pr 17 ih moped k mu gre 200 po števcu? noben tko da tišina

Upam, da pri tebi ne pride "bomba". Pa ne zato, da ti ne bi privoščil, bolj zato, da ne boš s svojim razmišljanjem in bedarijam, ki jih počneš na cesti še bolj ogrožal sebe in predvsem drugih. No ja, če boš s takimi nadaljeval še naprej, se dolgo vozil ne boš, boš pa kmalu v rubriki Črna kronika, najverjetneje nasajen na sosedovem obračalniku...

Kdo pa česa ni imel ali imel, bi se dalo pa še razpravljat. Me ne poznaš, ne veš kaj vse sem do sedaj pri svojih letih že vozil, tako, da se pod mizo lahko skriješ kvečjemu ti. Tistih 200 po števcu je pa pri mitotu mogoče realnih 160-170. Je bil pred leti v mojem izboru, pa se za njega nisem odločil, ker takrat večjih jajc kot je bilo tisto, še nisem vozil (če odštejem to, da je za 125-ko hiter, kar je pa tudi edina dobra lastnost)

Me pa zanima koliko km si z motorji prevozil. Veliko več kot dnevno do prvega bifeja in nazaj verjetno ne, saj drugače ne bi pisal takih nedoraslih, naivnih izjav...

Še ena tvoja cvetka

amm...nevem zakaj jst vidm na tivolski cesti skoz folk k divja...pač cesta je bla PRAZNA ker je bla to noč...in ob popolnoma prazni cesti men se je pa domov mudil pa še ravnina je mislm da ni take panike

Bila je noč, vozil brez luči, 120 na 60 omejitve. Priden si...

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

čak da pride bomba ;) vse me jebe te s cagivo pa se počutte hude...kdo od vas je meu pr 17 ih moped k mu gre 200 po števcu? noben tko da tišina

Vidis, decko, zaradi takih izjav je pa mene tebe in zate strah...

Pa da ne bom cisto off...v 25 letih, kar sem nekako bolj resno udelezen v prometu, nobenih problemov s policaji, ce odstejem spuscanje zraka iz gum pred davnimi leti zaradi preglasnih avspuhov in predelanih mopedov :D .

Se za pihat so mi dali letos prvic v zivljenju...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo od vas je meu pr 17 ih moped k mu gre 200 po števcu? noben tko da tišina

Kaj ima zdaj to skupnega s tem, kar ti je želel povedati? Jasno je, da si pri takšnih letih še preveč prepotenten, da bi ugotovil, kakšne prekrške delaš, kaj se ti lahko zgodi pri takšnih hitrostih in kaj se lahko zgodi drugim udeležencem v prometu zaradi tvojega ravnanja. To, da pa pred 20-imi leti niso delali 125ccm, ki bi leteli 200km/h je pa menda jasno. Pa ne zato, ker ne bi znali (čeprav je bila dostopnost uvoženega motocikla precej slabša), ampak zato, ker so se bali, da bo motor prišel v roke kakšnemu takemu, kot si ti. Danes smo pa v kapitalizmu in vodilo je čimveč prodanih prdalic na enega mladeniča. Sej mi ni treba razlagat, kakšne so frustracije mladostnikov, ker sem pred parimi leti sam stopil iz tega obdobja. Dokazovanje, želja po hitrosti, razmišljanje za 5 min nazaj itd. Ampak z leti (če preživiš) navadno začneš potem bolj trezno razmišljat in, četudi imaš bombo doma, ne želiš, da eksplodira (s tabo vred).

Varno vozite, pamet v roke in čelado na glavo (za zapečene dopis: izpraven in legalen motor, registracija in izpit!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...nevem zakaj jst vidm na tivolski cesti skoz folk k divja...pač cesta je bla PRAZNA ker je bla to noč...in ob popolnoma prazni cesti men se je pa domov mudil pa še ravnina je mislm da ni take panike ;)

Trenutno se spomnim samo en scenarij, čeprav jih je mnogo. Okoliščine takšne kot praviš. Gluha noč, nič prometa in en avtomobilist, ki je sam na cesti. Vidi utripajočo rumeno na semaforju in, ker je itak prazna cesta, pogleda hitro levo in desno in pelje skozi križišče. V tistem mu en motorist prileti v avto od strani in bang. Sej ne rečem, da vozim zgledno, ampak po naselju nikoli več kot 60km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čisto strinjam s tabo.. Nas prav nič ne stane, če malce potrpimo skozi naselja pa bolj zmerno.. Saj ne da je divjanje izven naselij dobro, ampak vseeno bolje kot po naselju.. Če ne bomo pazili sami sebe nas ne bo noben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak da pride bomba ;) vse me jebe te s cagivo pa se počutte hude...kdo od vas je meu pr 17 ih moped k mu gre 200 po števcu? noben tko da tišina

Fant, odrasti malo, da boš lahko živ&zdrav dočakal kaj močnejšega kot 125

Popravljeno . Popravil pelinkovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...nevem zakaj jst vidm na tivolski cesti skoz folk k divja...pač cesta je bla PRAZNA ker je bla to noč...in ob popolnoma prazni cesti men se je pa domov mudil pa še ravnina je mislm da ni take panike ;)

Pa kaj si ti fukjen???? :eek:

Ko je nazadnje nekdo na celovški takole razmišljal je bilo en kup mrtvih in kar nekaj življenj uničenih (križišče blizu stare cerkve). Evo zdej pa mi je res žal da ti policaj ni vzel izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi vse citiral bi bil predolg post.uglavnm hočm povedat da se čez naselja več kot 60 NE peljem ;) čez lj po ravnini se mi je pa mudilo in sem zato malo bolj pritisnil..tist stavek k ga pa vsi citirate, da bom meu bombo itd pa sm sam zato reku da ne bom večno na 125 in me ne boste mogl večno jebat s tem kok mam švoh motor pa to...za svoja leta ni čist nč švoh in pač ker se še navajam na motorje bom počasi dorastel tudi za kaj več in pač bom tud močnejši motor kupil .) pa prosm ne nažigite mi o tem da sm nevem kakšen prekršek naredu, ker je vsak od vas to naredil že vsaj 50x v vaši "dolgi" motiristični karieri :winkiss:

če mislte da sm mulc, ki brezglavo divja se gladko motite .) pa pravte da čez naselja dirkam. čez naselja se peljem zmerno ampak res zelo zmerno. izven naselij ga pa "odprem". in vaše HUDE makine zihr vidjo večjo hitrost izven naselja k moj mali majcen švoh mopedek.

vsakmu k mi želi da bi mi policaji uzel izpit mu jst želim da ga vam odvzamejo, ker delate vsi iste prekrške.

P.S. imam dve žarnci za zadno luč..samo ena mi je crknla in še ta je zamenjana zdaj.ostalima dvema so pa niso delale tko da ne se preveč name obešat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, privoščim ti motor, kot sam praviš, bombo. Ampak vedi, da če boš delal oslarije z njim....

Na prejšnji strani sem te sicer zagovarjal, ampak glede na zadnje poste... Upam, da boš malo odrasel preden kupiš ''bombo''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se mi je pa mudilo in sem zato malo bolj pritisnil...

Pred desetimi leti sem to rekel policaju, ki me je v naselju ustavil zaradi 20km/h prehitre vožnje. Mi je dal pameten nasvet: Drugič štartaj 5 min prej. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem te sicer zagovarjal

V večini primerov to zagovarjanje ne doseže želenega efekta prej kontra efekt.Poglej kako smo bili par let nazaj mirni in pridni v osnovni šoli, da nisi smel mignit pa si jih že dobu za bučo, poglej danes te razvajence- že tolko da ne ukazujejo učiteljem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom večno na 125 in me ne boste mogl večno jebat s tem kok mam švoh motor pa to...za svoja leta ni čist nč švoh in pač ker se še navajam na motorje bom počasi dorastel tudi za kaj več in pač bom tud močnejši motor kupil

Moč motorja, ki ga človek vozi, po moje določa glava (koleščki v njej). Se pravi izkušnje,resnost,ODGOVORNOST do sebe in drugih, refleksi,itd

Reesko, če boš še naprej klatil take, boš vozil avtomatika (do 25 km/h) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm sam tok..da vm dam za primer stil moje vožnje...s klubom smo šli na party v maribor in sem sem biu najpočasnejši v skupini .) povprečna hitrost je bla pod 90km/h..sm neodgovorn voznik?peljali smo se čez miljon vasi in se vam zdim neodgovorn?dej ne pokite k me ne poznate..valda da usak kdaj pa kdaj mal pospeš...in mislm dex ti k si najbl prot men maš 3x večjo povprečno hitrost kot jaz tko da se lepo ugasni in mi ne težit .) od vseh k ste mi pametni kle sem 10000000% počasnejši.torej če meni solite pamet ste še tok večji imbecili ker s tem po seb pluvate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprečna hitrost 90kmh je že zelo hitro.

Imam kolesarski števec in za 80kmh povprečne na 200km dolgi poti je treba že kar malo gas navijat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprečna hitrost 90kmh je že zelo hitro.

Imam kolesarski števec in za 80kmh povprečne na 200km dolgi poti je treba že kar malo gas navijat.

mogoče sm se mal narobe izrazu...ni bla lih povprečna...je bla skor maximalna ;)

pa lej sej men se jebe kaj si vi mislte o men jst sam zase vem da NISM nevarn voznik za vs ne bom nč reku a ste al niste varni, nej vsak zase presod.sam ne pa drugim očitat pa sami ste slabši.itak pa drugi uporabniki foruma, ki se vozijo z mano vejo kok hitr se vozm.mi je čist usen.

konec debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa lej sej men se jebe kaj si vi mislte o men jst sam zase vem da NISM nevarn voznik za vs ne bom nč reku ...

konec debate.

Če voziš tako kot piseš, potem si presneto zmeden. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš tako kot piseš, potem si presneto zmeden. :grim

a sm loh tvoj prjatu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš tako kot piseš, potem si presneto zmeden. :grim

zakaj eni vedno pljuvate po folku k ga sploh ne poznate :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm loh tvoj prjatu?

Ja seveda, ustav se enkrat mimogrede, ko greš v Ljubljano. Ti bom limonado naredil. :naughty: Pa glej da te pes ne ugrizne. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj eni vedno pljuvate po folku k ga sploh ne poznate :?

:unsure:

Komentiranje ogledala, ki ga s svojim pisanjem tu vsakdo sam postavlja je pljuvanje? ok, let it be! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda, ustav se enkrat mimogrede, ko greš v Ljubljano. Ti bom limonado naredil. :naughty: Pa glej da te pes ne ugrizne. :evilgrin:

Te držim za besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam zase vem da NISM nevarn voznik....

Tudi alkoholiki, drogeraši si(e) lažejo in trdijo da oni pa NISO odvisniki... (Skupne točke si poveži sam.)

Zgolj en nasvet...

Človek jaz te osebno ne poznam in verjetno še velika večina tle na forumu.

Ocenil sem te zgolj po tvojih odgovorih, ker so večinoma opisi neodgovornega ravnanja (vsaj v tej temi - drugje te ne spremljam), te za takega tudi imam.

Zato če nočeš da te ljudje "napačno" etiketirajo, ker očitno ti ni všeč, začni se obnašat drugače v življenju (in/ali na MS) in dvakrat razmisli preden odpreš usta/storiš dejanje, kakšen občutek boš pustil pri sočloveku.

THE END.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj eni vedno pljuvate po folku k ga sploh ne poznate :?

Zakaj se večinoma bunite mladoletni ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi alkoholiki, drogeraši si(e) lažejo in trdijo da oni pa NISO odvisniki... (Skupne točke si poveži sam.)

Zgolj en nasvet...

Človek jaz te osebno ne poznam in verjetno še velika večina tle na forumu.

Ocenil sem te zgolj po tvojih odgovorih, ker so večinoma opisi neodgovornega ravnanja (vsaj v tej temi - drugje te ne spremljam), te za takega tudi imam.

Zato če nočeš da te ljudje "napačno" etiketirajo, ker očitno ti ni všeč, začni se obnašat drugače v življenju (in/ali na MS) in dvakrat razmisli preden odpreš usta/storiš dejanje, kakšen občutek boš pustil pri sočloveku.

THE END.

ta del mi je najbolj ušeč...prenizki stemi da bi se vam mogu dokazovat ipd...dol mi visi po domače...ajd

Zakaj se večinoma bunite mladoletni ??

lp

ona je razred zase in da ne bi kdo spet nažigu da smo mladoletni še preotročji pa to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!