Skoči na vsebino

Izkušnje s policaji


Cola400

Priporočene objave

ta del mi je najbolj ušeč...prenizki stemi da bi se vam mogu dokazovat ipd...dol mi visi po domače...ajd

ona je razred zase in da ne bi kdo spet nažigu da smo mladoletni še preotročji pa to..

:lol1: :lol1: :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta del mi je najbolj ušeč...prenizki stemi da bi se vam mogu dokazovat ipd...dol mi visi po domače...ajd

ona je razred zase in da ne bi kdo spet nažigu da smo mladoletni še preotročji pa to..

aya?? no takih je dost :winkiss: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, joj, joj....kam to pelje.

Reesko prosim vzami si čas. Preberi svoje poste v tej temi, pa malo se zamisli nad svojim pisanjem, razmišljanjem.

Zelo neodgovorno, na trenutke napadalno....torej odražaš kakšen si tudi v resnici. Najbrž se to vse skupaj odraža tudi

v tvojem stilu vožnje.

Občutek imam, da te resnica boli. Sam pa niti neveš kako bi se branil.

lp

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sm se mal narobe izrazu...ni bla lih povprečna...je bla skor maximalna ;)

pa lej sej men se jebe kaj si vi mislte o men jst sam zase vem da NISM nevarn voznik za vs ne bom nč reku a ste al niste varni, nej vsak zase presod.sam ne pa drugim očitat pa sami ste slabši.itak pa drugi uporabniki foruma, ki se vozijo z mano vejo kok hitr se vozm.mi je čist usen.

konec debate.

Ne se preveč sekirat no. Glej večina se tukaj ni spravila nate osebno ampak na dejanje, ki si ga storil. Je pač bilo neodgovorno. Jebi ga, tudi ostali smo mogoče kdaj neodgovorni in če me v tistem trenutku kdo pošlje v pi*** ma**** mu dam pač čisto prav.

Ne jemlji tega preveč osebno pa se ne zgovarjaj, da vožnja 120km/h po mestu sredi noči ni nevarna. Je veliko premirov s svečkami ki ti lahko dokažejo nasprotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko... kakor ti je že KeC reku: ne se sekirat. Jest sm tut včeraj na našem vaškem forumu prebral, da sm norc, pa da dotična oseba, ki je to pisala, nikoli ne ve, a bom zvozil vse ovinke, da divjam, da jo kar groza prime, kadar se skozi vas peljem..... uglavnem :SS Pa lahko povem, da se nikoli ne peljem skozi vas več kot 60 (omejitev je 50), ker sm še enkrat dobil otroka pod avto in vem, kako je nevarno.

Tko da: vozi po svoji pameti, pa upaj, da se kdaj ne streseš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ona je razred zase in da ne bi kdo spet nažigu da smo mladoletni še preotročji pa to..

Mladoletni ste še preotročji p a to. :grim :P

A ti je ata povedu zakaj se gumica rabi? :hmm: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toj tko:

1. policaj je zafukan kreten če ti napiše kazen, odvzame vozniško... pa čeprav vse po črki zakona in pravično.

2. policaj je najboljši, carski, taprau člouk, če te spusti pijanega, ti ne napiše kazni, ne odvzame vozniške, le opozori,...

Mormo pa se neki vprašat: ja, policaj te je spustu naprej, npr da si pijan, zadrogiran, brez vozniške... Kaj pa, če se ti čez kilometer ali dva kaj pripeti? Povzročiš nesrečo, imaš hude telesne poškodbe, najhujše celo, da umreš, oz. povzročiš smrt nekoga drugega... kdo bo najebu? Prvo kot prvo bo najebu policaj, ker te je takega spustil naprej, izgubil službo, sledile bodo tožbe,....

Zato jest pravm: če si zaslužiš kazen, si jo zaslužiš in se ne splača jamrati! Do sedaj sem vedno požru tisto kazen, ki sem jo fasu, saj sem jo vedno upravičeno. Le enkrat sem napisal pritožbo zoper radar, pa sem uspel, ker pač ni bilo zmerjeno po predpisih in strokovno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mormo pa se neki vprašat: ja, policaj te je spustu naprej, npr da si pijan, zadrogiran, brez vozniške... Kaj pa, če se ti čez kilometer ali dva kaj pripeti? Povzročiš nesrečo, imaš hude telesne poškodbe, najhujše celo, da umreš, oz. povzročiš smrt nekoga drugega... kdo bo najebu? Prvo kot prvo bo najebu policaj, ker te je takega spustil naprej, izgubil službo, sledile bodo tožbe,....

Zato jest pravm: če si zaslužiš kazen, si jo zaslužiš in se ne splača jamrati! Do sedaj sem vedno požru tisto kazen, ki sem jo fasu, saj sem jo vedno upravičeno. Le enkrat sem napisal pritožbo zoper radar, pa sem uspel, ker pač ni bilo zmerjeno po predpisih in strokovno.

Se podpišem, vendar policaj ne bo najebu, ker nikjer ne piše, da te je ustavil (saj te je spustil brez kazni/prepovedi)

PS.: V nedeljo so me ustavili pred Ratežem, kontrola dokumetov, igranje flaute. Vse lepo in prav, le razumel ga nisem nič. Je imel nek čuden dialekt...šentjernejski mogoče :hmm: :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi, ki bo najebal ja prav policaj!!!

Sploh če ga je kdo videl, da te je pred 5 min ustavil in te spustil, pa čeprav pijanega, brez vozniške ipd!

Ker je pri nas policaja zajebat nacionalni šport, tako kot nevoščljivost....!

P.S.:Nekateri pa res ne bi smeli bit v policiji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, če ga je kdo videl, ne more dokazati, da ga je ustavil. Edino,če ga ima posnetega.

Policista v patrulji bi itak skupaj držala.

Če bi tebe pijanega spustil naprej, ne bi pisal citiram: "Nekateri pa res ne bi smeli bit v policiji!", Čeprav se z tvojo izjavo absolutno strijam, vendar zaradi drugih razlogov.

Sice pa ne vidim, v čem bi bil kriv policaj. Tudi, če bi mu napisal kazen, bi se ta odpeljal dalje (recimo pri komaj preseženi dovoljeni meji alkohola). Za vsako nesrečo je kriv izključno povzročitelj le-te in noben drugi!

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko preimenujem temo v "izkusnje z reeskom" ?! :alien1:

Nimam z njim izkušenj...in si jih tudi ne želim (brez zamere reesko :D)....ok,ok me že več ni :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toj tko:

1. policaj je zafukan kreten če ti napiše kazen, odvzame vozniško... pa čeprav vse po črki zakona in pravično.

2. policaj je najboljši, carski, taprau člouk, če te spusti pijanega, ti ne napiše kazni, ne odvzame vozniške, le opozori,...

Mormo pa se neki vprašat: ja, policaj te je spustu naprej, npr da si pijan, zadrogiran, brez vozniške... Kaj pa, če se ti čez kilometer ali dva kaj pripeti? Povzročiš nesrečo, imaš hude telesne poškodbe, najhujše celo, da umreš, oz. povzročiš smrt nekoga drugega... kdo bo najebu? Prvo kot prvo bo najebu policaj, ker te je takega spustil naprej, izgubil službo, sledile bodo tožbe,....

Zato jest pravm: če si zaslužiš kazen, si jo zaslužiš in se ne splača jamrati! Do sedaj sem vedno požru tisto kazen, ki sem jo fasu, saj sem jo vedno upravičeno. Le enkrat sem napisal pritožbo zoper radar, pa sem uspel, ker pač ni bilo zmerjeno po predpisih in strokovno.

Podpišem,

vendar prvo kot prvo najebejo mrtvi,poškodovani in nato policaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem, vendar policaj ne bo najebu, ker nikjer ne piše, da te je ustavil (saj te je spustil brez kazni/prepovedi)

Res je, ne piše.

Bom pa tkole reku (ne želim, da se to naredi tebi ali komu drugemu): npr. rečmo hipotetično, da ustavi tebe pijanega, ne mrtvo ampak čez dovoljeno količino. Pa je policaj dobra duša in ti reče nej bo tole opozorilo, pa bla bla. In ti odpelješ naprej. Čez kilometer pa zaradi svoje nezbranosti ali karkoli povzročiš prometno nesrečo-zaletiš se v avtomobil. In v tistem avtomobilu voznik podleže poškodbam. Tebi razen prask ni nič.

Kaj boš sedaj naredil? Boš nosil v sebi celo življenje, da si pijan vozil? Verjetno je da boš. Kaj pa policaj? Mu boš dopustil, da ni opravljal svoje poklicne dolžnosti in da te je spustil naprej? Verjeto mu ne boš, vsaj jaz mu nebi. Ker če bi ti prepovedal vožnjo, se najbrž nesreča nebi zgodila, človek nebi umrl...? Sledila bo tožba zoper policista, iz tvoje strani, kot najbrž tudi s strani svojca žrtve, pa še marsikaj...

To je tist kar sem hotu zgori povedat. In to se je že zgodilo. Zato jest osebno mislm, da policaji nikoli nebi smeli gledati skozi prste, niti mamam, niti bratom, niti kolegom... Ne rečem ajde manjše prekrške, ampak prekrški večjih razsežnosti kot so pijanost, norenje po naseljih,...

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr je meni znano, te vsakič popišejo, kadar te ustavijo... četudi ni nič narobe :hmm: (če imaš seveda papirje pri sebi .) )

Tko da tisto "Dokaži, da me je ustavil" lahko pozabimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2Jure007: Nedaj bog, tudi če bi se tvoj scenarij zgodil, definitvno ne bil tožil policaja ker me je spustil. Že dovolj bi bilo,da moram sam nositi breme, ne vidimzakaj bi še njega vpletel v vse to. Kaj bi imel od tega? Popolnoma nič, njemu bi pa zagrenil življenje,zato ker mi je šel na roko. :slap:

Sicer te razumem kaj si hotel povedati in strinjam se s tabo, da naj možje postave vestno opravljajo svoje delo !

2Brdaus: Prav imaš, popišejo. Vendar v navedenem primeru, ko bi te izpustil (in da je s tabo nekaj "hudo narobe") , dvomim da bi te vpisal v tisto svojo beležko.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To samo pomeni kakšno slabo zakonodajo imamo. Če bi se to naredilo v drugih državah EU (Avstrija, Nemčija... ) bi bile sankcije takšne kot se spodobi in na koncu bi bilo manj takšnih divjakov. Tudi kazni so očitno še vedno prenizke če se jih nihče ne boji. Ko bomo (ČE bomo)v tem delu dorasli Evropi se bojo stvari povsem spremenile.

Popravljeno . Popravil damjan77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakonodaja je še mogoče dobra, samo kultura nekaterih voznikov je na psu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakonodaja je še mogoče dobra, samo kultura nekaterih voznikov je na psu.

Se strinjam.. Plus to, kaj ti pomaga zakonodaja in visoke kazni, če se jo pa ne izvaja dosledno.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Plus to, kaj ti pomaga zakonodaja in visoke kazni, če se jo pa ne izvaja dosledno.. :huh:

Točno tako! In dvoličnost voznikov je razvidna tudi na tem forumu. Imamo dovolj visoke kazni, a ko policija začne opravljati svoje delo, kar resnici na ljubo počne premalokrat in na premalo lokacijah, je tukaj takoj kokodakanje, jok in stok. Da, tudi to spada pod kulturo. Da svoje govno sam pospraviš ali enostavno, odgovornost za svoja dejanja in prevzemanje posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako! In dvoličnost voznikov je razvidna tudi na tem forumu. Imamo dovolj visoke kazni, a ko policija začne opravljati svoje delo, kar resnici na ljubo počne premalokrat in na premalo lokacijah, je tukaj takoj kokodakanje, jok in stok. Da, tudi to spada pod kulturo. Da svoje govno sam pospraviš ali enostavno, odgovornost za svoja dejanja in prevzemanje posledic.

:worship: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem šel čez mejo na Hr. V avtu sem imel torbico od motorja notri pa dokumente(prometno) od motorja. Nazaj okoli 22:30 ure je sicer zelo prijazna hr policistka zahtevala prometno od avta. Vprašal sem zakaj in ji avtomatično dal prometno iz moto-torbice. Prečekirala jo je in mi čist skulirano vrne nazaj "sve u redu". Ej ko mi je kapnil da sem policistki v bistvu dal prometno od "đamejhe" ne pa od Fiata :lol: :lol: Takoj sem pomislil na tisto "vici o policajih" ni jih ker je vse res! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Takoj sem pomislil na tisto "vici o policajih" ni jih ker je vse res! :evilgrin:

Ja, na Hrvaškem. Pri nas je pa drgač, a ne? :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!