Skoči na vsebino

Izkušnje s policaji


Cola400

Priporočene objave

Tole sem si osebno zakuhal, ker se nisem pripel. Prvotna napaka je bla v tem, da sva se na poti proti Italiji ustavila v Postojni šla po hrano v trgovino in na poti naprej tolk intenzivno delala plan za trening (nakladala), da sem se namest proti Italiji na avtocesto odpravu nazaj proti Lj. Ko me je cop prašu kam greva, sem mu razložu, da na trening motokrosa v Italijo. On pa začudeno nazaj, da sva v smeri Lj. Pol smo pa mal debatiral in je blo treba vse vn zložit, odpet motorje v avtu, da so lahk popisal serijske cifre. No in ker nisva mela sabo računov od motorjev (ga ne poznam krosista, k bi ga kdaj meu), so jih hotl kar odpelat. Pol sm pa preklicu vse, kar jih poznam, k bi tist trenutek rešil situacijo. Mal je pomagal, da sm omenju enga njihovga kolega, k je pr moto enoti bl taglavn (baje). Med tem, ko so ugotavljal za kaj gre sm jih še mal sliku. Debata je prpelala do tega, da če bi mel sabo tenis lopar, bi mogu glih tko račun pokazat. Pol sm pa prašu, če bodo tud sendviče iz štacune zaplenil, ker sm račun že stran vrgu. Pa smo se še mal pohecal in sva šla nazaj na pravi vhod avtoceste proti Italiji. Ena ura je šla, namesto za nafto pa sem dal za kazen nepripetega šoferja. Mišja glava.

post-7006-1181114571_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na Hrvaškem. Pri nas je pa drgač, a ne? :evilgrin: :naughty:

To se itak ve! :whistle: Zato sm povdaril da je bila hr policistka :winkiss: .

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas sem že pomotoma dal prometno od motorja nameto od avta, reakcije ni bilo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas sem že pomotoma dal prometno od motorja nameto od avta, reakcije ni bilo :whistle:

Enako, pa še prepričeval sem ga, da ni prava in mu dal še pravo. Pa je rabil 5 sekund, da je potem ugotovil, kaj sploh hočem od njega...

Samo po moje je stvar rutine, da preveri datum registracije in ime in priimek, ostalo pa samo če kotrolira vozilo. Zato je treba razumeti, da marsikdaj ne opazi očitnega.

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako, pa še prepričeval sem ga, da ni prava in mu dal še pravo. Pa je rabil 5 sekund, da je potem ugotovil, kaj sploh hočem od njega...

Samo po moje je stvar rutine, da preveri datum registracije in ime in priimek, ostalo pa samo če kotrolira vozilo. Zato je treba razumeti, da marsikdaj ne opazi očitnega.

LP, ma

No, saj ko to berem, mi postaja jasno, da je konec koncev čisto fino, da so nove prometne tako butasto narejene, da pred furo četrt ure premetavam tiste knjižice, preden sploh ugotovim, katero potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so malo nepregledno narejene... Na starih si takoj videl registrsko številko, nova pa ima prvo stran polno napisov v vseh jezikih. Verjetno za policaje, ki ne znajo nobenega tujega jezikia, pa mora biti v njihovem, da vedo za kaj se sploh gre... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce bos imel kje na daljnem in bliznjem vzhodu malenkostne problemcke z latinico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Moja izkušnja z vožnjo brez izpita: to soboto sem se seveda moral pelat  :headbang: ( kupu sm nov motor) , čeprav je bilo v krškem kr neki prireditev :worship: (raceland,spidvej,..) in seveda tud policajev.Pol me pa policaj ustav in mi po končanem pregledu naloži 500 evrov kazni in pa še 8 kazenskih točk. Glede na to da sem pred 2 mescama naredu vozniški izpit za B kategorijo mi ta preprosto zapade,moram pa še povedat da imam v pondelk izpitno vožnjo za motor. Zanima me če se je možno kej prtožt, pa kake so vaše izkušnje s tem? Zanima me še kako je s sodnikom za prekrške? Hvala za odgovore. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Moja izkušnja z vožnjo brez izpita: to soboto sem se seveda moral pelat :headbang: ( kupu sm nov motor) , čeprav je bilo v krškem kr neki prireditev :worship: (raceland,spidvej,..) in seveda tud policajev.Pol me pa policaj ustav in mi po končanem pregledu naloži 500 evrov kazni in pa še 8 kazenskih točk. Glede na to da sem pred 2 mescama naredu vozniški izpit za B kategorijo mi ta preprosto zapade,moram pa še povedat da imam v pondelk izpitno vožnjo za motor. Zanima me če se je možno kej prtožt, pa kake so vaše izkušnje s tem? Zanima me še kako je s sodnikom za prekrške? Hvala za odgovore. :krneki:

O kurba, js se tud z novim furam brez izpita :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Moja izkušnja z vožnjo brez izpita: to soboto sem se seveda moral pelat :headbang: ( kupu sm nov motor) , čeprav je bilo v krškem kr neki prireditev :worship: (raceland,spidvej,..) in seveda tud policajev.Pol me pa policaj ustav in mi po končanem pregledu naloži 500 evrov kazni in pa še 8 kazenskih točk. Glede na to da sem pred 2 mescama naredu vozniški izpit za B kategorijo mi ta preprosto zapade,moram pa še povedat da imam v pondelk izpitno vožnjo za motor. Zanima me če se je možno kej prtožt, pa kake so vaše izkušnje s tem? Zanima me še kako je s sodnikom za prekrške? Hvala za odgovore. :krneki:

Jebeno sranje. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Moja izkušnja z vožnjo brez izpita: to soboto sem se seveda moral pelat :headbang: ( kupu sm nov motor) , čeprav je bilo v krškem kr neki prireditev :worship: (raceland,spidvej,. .) in seveda tud policajev.Pol me pa policaj ustav in mi po končanem pregledu naloži 500 evrov kazni in pa še 8 kazenskih točk. Glede na to da sem pred 2 mescama naredu vozniški izpit za B kategorijo mi ta preprosto zapade,moram pa še povedat da imam v pondelk izpitno vožnjo za motor. Zanima me če se je možno kej prtožt, pa kake so vaše izkušnje s tem? Zanima me še kako je s sodnikom za prekrške? Hvala za odgovore. :krneki:

A to ti lahko tud na izpit za avto vpliva????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ti lahko tud na izpit za avto vpliva????

ja js sm nekje slišu da so enmu modelu uzel izpit za avto ker se je pijan vozu s kolesom...ga je policaj ustavu je napihu in bum...

pa še reku si je grem z kolseom da se nam pjn vozu....(mogoče so bučke sam to sm js slišu..od frenda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm nekje slišu da so enmu modelu uzel izpit za avto ker se je pijan vozu s kolesom...ga je policaj ustavu je napihu in bum...

pa še reku si je grem z kolseom da se nam pjn vozu....(mogoče so bučke sam to sm js slišu..od frenda)

hahha...kere frende maš ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm nekje slišu da so enmu modelu uzel izpit za avto ker se je pijan vozu s kolesom...ga je policaj ustavu je napihu in bum...

pa še reku si je grem z kolseom da se nam pjn vozu....(mogoče so bučke sam to sm js slišu..od frenda)

to so babje čenče, ne trosi dalje neresnic, če nisi prepričan v to kar govoriš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so babje čenče, ne trosi dalje neresnic, če nisi prepričan v to kar govoriš...

Ja to so buče-drgač bi jst že zdavni ostal brez izpita :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Moja izkušnja z vožnjo brez izpita: to soboto sem se seveda moral pelat  :headbang: ( kupu sm nov motor) , čeprav je bilo v krškem kr neki prireditev :worship: (raceland,spidvej,..) in seveda tud policajev.Pol me pa policaj ustav in mi po končanem pregledu naloži 500 evrov kazni in pa še 8 kazenskih točk. Glede na to da sem pred 2 mescama naredu vozniški izpit za B kategorijo mi ta preprosto zapade,moram pa še povedat da imam v pondelk izpitno vožnjo za motor. Zanima me če se je možno kej prtožt, pa kake so vaše izkušnje s tem? Zanima me še kako je s sodnikom za prekrške? Hvala za odgovore. :krneki:

Srečo imaš ,da naša administracija počasi melje sicer ti sploh nebibilo treba iti v ponedeljek na izpit,dobil bi sigurno vsaj enoletno prepoved opravljanja vozniškega izpita za A kategorijo OK.Sodnik za prekrške bo po vsej verjetnost NEUSMILJEN seveda ,če boš naredil izpit za A kat. ga bo treba dat vsaj za 3 mesece na upravno enoto.S pritožbo boš vse skupaj samo podaljšal kazni bodo ostale enake,lahko ti edino še kaj naložijo.Treba bo šenkrat preučit in upoštevat CPP,to bo draga in :devil: šola upoštevaj tale pregovor: PO TOČI ZVONITI JE PREPOZNO :slap:

Ps; včasih je pomagalo poznanstvo,danes bi moral biti vsaj od policaja ožji družinski član. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neodgovornost.

Do sebe. Do drugih.

Ta nas jebe. Ce ne najdes prave mere, ti prpizdi nazaj v obliki izgube dragih, stene v glavo, praznega racuna in veliko dodatnega dela...Pa vsi drugi so krivi, samo mi ne...Tesko nam je potem to priznat.

Se pa vecina tega priuci, "mentorjev" je veliko, poslusamo le redke in vcasih je ze prepozno...

#Live and let live# s poudarkom na drugem delu...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj ne delaj iz muhe slona za brezveze

OK povej mi kje je TUKAJ muha in kje slon. Pa kaj misliš koliko sem jih poznal? Kreten mali.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistega kretena na koncu spreglej, napisano v efektu in načeloma se ne spuščam na takšen nivo tukaj na forumu, tako da se opravičujem.

Če vam še ni jasno da proti reeskotu nimamo nič, in da smo pravzaprav veseli da je cel, da pa imamo kar nekaj proti divjanju po mestu z 120 na uro pa lahko grete nazaj v malo šolo da vas naučijo branja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm nekje slišu da so enmu modelu uzel izpit za avto ker se je pijan vozu s kolesom...ga je policaj ustavu je napihu in bum...

pa še reku si je grem z kolseom da se nam pjn vozu....(mogoče so bučke sam to sm js slišu..od frenda)

bodi srecen, da zivis v sloveniji, drugace bi pes hodil.

vsaj v AUT in D ti nic ne pomaga ce si pijan in s kolesom; adijo izpit, pozdravljena globa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. HHV je pa old man

Reesko&Nejko

Kdaj bosta ugotovila, da vama nihče , ki vama svetuje (grobo,fino, ali pa nekje vmes) nič hudega noče.

Reesko, ti lahko s takim stilom vožnje (ki ga propagiraš in zagovarjaš) največ slabega narediš sebi in svojim dragim.Ne daj bog, da bi vpletel še koga drugega.

Nejko, razlika med vami,mladimi modreci in nami, Metuzalemi je predvsem v tem, da so nas življenje in izkušnje (marsikdaj tudi krvave in boleče) naučile, da je dobro posledice predvideti tudi vnaprej. Mladci in mladenke se boste morali tega še naučiti .

Vsekakor se tudi nam kdaj pa kdaj "zrola" pa preveč norimo,hitimo,izzivamo po nepotrebnem.... (sicer čedalje bolj poredko)

Vendar , nam ne pade na pamet, da bi to do onemoglosti zagovarjali, kot pravilno,neškodljivo itd.

Izbira je vaša,: lahko se učite sami na svojih bolečih izkušnjah (denarno bolečih, ali (raje ne) drugače bolečih), lahko poslušate ter akceptirate kakšen nasvet nas,Starčkov, lahko pa uberete srednjo pot....

Odločitev je povsem vaša. In tako boste počasi začeli spoznavati, kaj je odgovornost do sebe, predvsem pa tudi do drugih.

LP Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi srecen, da zivis v sloveniji, drugace bi pes hodil.

vsaj v AUT in D ti nic ne pomaga ce si pijan in s kolesom; adijo izpit, pozdravljena globa.

:eek: Ta pa je malo lovska... Ampak, pri Johanih pač nikoli ne veš...

Ajde, globo razumem. Kaj pa ima bicikl z izpitom za motorno vozilo?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!