Skoči na vsebino

Izkušnje s policaji


Cola400

Priporočene objave

a 120 čez mesto je neka hitrost? Saj lepo da se pove da to ni kul, ampak tole spravljanje na oba je pa tudi malo mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 skozi mesto je hitrost, pri kateri ti gre vozniška (100% prekoračitev)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 skozi mesto je hitrost, pri kateri ti gre vozniška (100% prekoračitev)...

Potem pa morda najbolje da na moderne digitalne števce kar vprogramiramo višino kazni, ne pa več hitrosti, če je samo še ta merodajna :D

Vsi se strinjamo da so table za omejitev hitrosti mnogokrat neumno postavljene, prav tako table za začetek/konec naselij. Ni vseeno ali pelješ 120 skozi urbano naselje ali pa na odseku kjer je formalno sicer hitrost res omejena na 50 km/h, vendar ni nobenih dovoznih poti, nobenih hiš ... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

ajde, pocasi ste ne samo skrenili s teme, temvec kar s celine.

frocovje v vrtec, starejsi v peskovnik za forumase in se v respektivnih okoljih za(je)bavajte.

ko & ce bo frocovje (pre)zivelo dovolj dolgo na cesti se bomo pa naprej _pogovarjali_.

end :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm nekje slišu da so enmu modelu uzel izpit za avto ker se je pijan vozu s kolesom...ga je policaj ustavu je napihu in bum...

pa še reku si je grem z kolseom da se nam pjn vozu....(mogoče so bučke sam to sm js slišu..od frenda)

ja, jst sem dubu na mestu 8 kazenskih točk, brez sodnika za prekrške.Me je pa tud zanimal na ka mi to vpliva, pa mi je reku da na vozniško dovoljenje, bom sporoču kaj bo po pritožbi, izpit za B kategorijo sem meu šele 2 tedna

Popravljeno . Popravil domenxt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jst sem dubu na mestu 8 kazenskih točk, brez sodnika za prekrške.Me je pa tud zanimal na ka mi to vpliva, pa mi je reku da na vozniško dovoljenje, bom sporoču kaj bo po pritožbi, izpit za B kategorijo sem meu šele 2 tedna

Če je to res,mislim,da je neupravičeno.Kolesar je udeleženec v prometu, tako, da mu lahko policist začasno prepove vožnjo s kolesom.

Ukrepi glede pik veljajo samo za voznike (motornih vozil).

Vsaj tako piše v zakonu.

Lp Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam R1, prvi pravi močnejši motor :rolleyes: pred tem sem imel xy600n sam te se skoraj ne šteje ker sem z njo naredil okoli 1000km tokole bom povedal skozi mesto striktno po omejitvah +-10km predem sem tudi z skuterjem vozil po omeitvah v mestu pa čeprav je bil highend,zdaj čakam samo še na blokada na 25 kw ker ima samo do 25 kw ispit ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi me poznali, če bi me poznali...

In kaj? Tukaj gor se večina ljudi ne pozna osebno. Mogoče so se tisti "tastari" motosvetovci. Nas novih je pa toliko, da to enostavno ne gre več. In potem te ljudje, seveda, sodijo po tem kaj pišeš. Kaj pa jaz vem, kak si offline? Pišeš pa definitivno kot nedojeban mulc, ki prve R šestotke ne bo preživel dlje kot 3 mesece. Naredi mi uslugo in tedaj polepi motor z nickom (saj bo spon zgledalo - "Reesko"), da mi ne bo žal, ko bom posnetke videl. In upam, da ne bo tedaj spet kdo odprl teme - "Umrl mlad motorist"...pa tako dober je bil, pa priden, pa lep...zdaj je pa sam še flek na drevesu. Morbidno? Morbidno je vaše zagovarjanje divjanja :stupid:

Pizda, delajte kar čte. Jebite statistiko. Sam hvalit se ne, da ste takšni bumbarji :headbang:

P.S.

Policist te je verjetno spustil iz usmiljenja do nižje oblike intelekta :evilgrin:

Ajd, čau :photo:

Škodeželjen pa ni treba bit. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če človek, v svoji užaljeni prepotentnosti, ne razume lepe besede, mu je treba povedati na njegov način. S pujsi se pujsa, anede :naughty:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa pojdimo nazaj k temi :)

Včeri sem šel čez mejo na Hr. V avtu sem imel torbico od motorja notri pa dokumente(prometno) od motorja. Nazaj okoli 22:30 ure je sicer zelo prijazna hr policistka zahtevala prometno od avta. Vprašal sem zakaj in ji avtomatično dal prometno iz moto-torbice. Prečekirala jo je in mi čist skulirano vrne nazaj "sve u redu". Ej ko mi je kapnil da sem policistki v bistvu dal prometno od "đamejhe" ne pa od Fiata :lol: :lol: Takoj sem pomislil na tisto "vici o policajih" ni jih ker je vse res! :evilgrin:

Ja, na Hrvaškem. Pri nas je pa drgač, a ne? :evilgrin: :naughty:

:grrr :grrr :D

Kakšni dve leti nazaj smo se vračali iz Koloseja in je bila na Logu na avtocesti, smer proti primorski cestna blokada. En kup policajev, redom so ustavljali vsa vozila in preverjali dokumente, ter kao nekaj popisovali.. No skratka, čisto avtomatsko sem iz denarnice potegnil vozniško in zraven prometno od motorja. Policist vzajme oboje v roke, pogleda prometno, celo vzame ven zloženo zavarovalno polico, ki je bila zataknjena vanj in si ga kao podrobno ogleduje.. Cca 20-30 sec je zagotovo "bral" samo prometno. Jaz takrat nisem sploh nisem imel zamar, da sem mu dal napačnega. No in potem po podrobnem ogledu, pa še nekaj je kao pisal, mi vrne prometno in reče vse je ok, kar pojdite. :) Ok, speljemo v tem pa mi kapne, katero prometno sem mu dal :D Toliko o tem, kolk policaji preverjajo dokumente, niti to ni opazil pri njegovem podrobnem ogledu, da piše tip vozila: motorno kolo :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 skozi mesto je hitrost, pri kateri ti gre vozniška (100% prekoračitev)...

Sej nimaš "tablce" gor, pol ne more 'it vozniška

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa vsi močno preveč moralizirate v tej in drugih temah po motosvetu...

Seveda ni (vsaj) po zakonski strani primerno voziti 120 po naseljih, vendar nekje se da peljati tudi krepko čez 120, tudi tam, kjer je omejitev 50.

Vem pa, da omenjeni ne pelje tako, kot kdaj (mogoče nevede) piše po forumu :)

In veliko "čistunov" iz motosveta ... vidim, kako se "lepte" na zadek v naseljih

Lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

razmasceno. upam, da v bodoce tudi ostane vec ali manj tako.

glede kulture komuniciranja: se pove pristojnim in ni potrebe po splosnih gnojnih polivancijah in s tem zafuranjem teme v tri krasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa vsi močno preveč moralizirate v tej in drugih temah po motosvetu...

Seveda ni (vsaj) po zakonski strani primerno voziti 120 po naseljih, vendar nekje se da peljati tudi krepko čez 120, tudi tam, kjer je omejitev 50.

Vem pa, da omenjeni ne pelje tako, kot kdaj (mogoče nevede) piše po forumu :)

In veliko "čistunov" iz motosveta ... vidim, kako se "lepte" na zadek v naseljih

Lp

Marsikdo pa močno preveč zagovarja obnašanje zaradi katerega smo potem vsi motoristi divjaki in podobno.

Vspovsod kjer je omejitev se da peljat več. Da se tud letet v nizkem letu. Vprašanje je, ali je to pametno?

Hm, kako se to "nevede" piše? A moraš bit nabit al zadet, al je kakšna drugačna okoliščina?

Te tvoje čistune lepo imenuj. Ne tako generalno pamet solit. Povej mi kdaj in kje sem te ogrožal ali izvajal neumnosti pa bom tiho. Pa daleč od tega, da bi vsi bili brezmadežni, le svojih prekrškov ne nabijamo na forum (120 skozi naselje ni prekršek ampak neumnost).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!