Skoči na vsebino

MAKSI - Motoristični aktivisti Slovenije


HHV

Priporočene objave

Hm... cena praznega CD-ja + pečenje + izdelava ovitka + "avtorske pravice" :wink: + MAKSI zahteva procente :lol: + zdaj se bo verjetno še Ein oglasu pa zahteval procente :shock: ... No, recimo 500sit za komad, od tega 100 sit od vsakega CD-ja "podarim" MAKSI-ju, Busa dobi pa pivo :lol: (Ein ga je pa že dobil).

....pa čim hitreje s temi CD-ji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi prosil na moj FTP:

213.161.23.43 login/pass: elbarto/elbarto

Bo ostalo tam, da si lahko še drugi dol snamejo

LP, El B.

...hmmm....če bo zadeva dostopna širši javnosti pa bi bilo dobro vprašati še avtorico oddaje za dovoljenje...torej Lucy a dovoliš :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto s CD-ji je bil bolj hec pa ste vseeno zagrabl :twisted: Sicer v oddaji nismo povedali nič kaj bistveno novega, kar ne bi izvedeli že na forumu ampak če bo kdo hotel posnetek, ga lahko dobi naslednjo sredo v OLP-ju v zameno za prazen CD oz. njegovo protivrednost.

...hmmm....če bo zadeva dostopna širši javnosti pa bi bilo dobro vprašati še avtorico oddaje za dovoljenje...torej Lucy a dovoliš

Kar se mene kot avtorice tiče, valjda dovolim, sej oddaja je bila oddaja javna in jo je lahko vsak poslušal in snemal po mili volji. Gre pa tu za en drug problem (če ga ne bi bilo, bi že zdaj lahko na radijski spletni strani poslušali vse oddaje v mp3 formatu). Tehničnih ovir ni, se pa zapleta okrog avtorskih pravic: primer - v sklopu oddaje se je zvrtelo nekaj komadov in z nepooblaščenim razširjanjem teh posnetkov so na nek način kršene njihove avtorske pravice.

Toliko samo da pojasnim, kaj je glavni razlog, zakaj posnetki oddaj še niso dostopni na spletni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... cena praznega CD-ja + pečenje + izdelava ovitka + "avtorske pravice" :wink: + MAKSI zahteva procente :lol: + zdaj se bo verjetno še Ein oglasu pa zahteval procente :shock: ... No, recimo 500sit za komad, od tega 100 sit od vsakega CD-ja "podarim" MAKSI-ju, Busa dobi pa pivo :lol: (Ein ga je pa že dobil).

Valda procente... Pa enga da jih bo racunu - kdo se bo pa se tega spomnil, kako se dela...

Pivo? Kako pivo LuCy? jaz se nic ne spomnim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj nekaj vprašanj:

Kakšno je torej stanje okoli MAKSI-ja?

Kako je z registracijo?

Če so težave - kakšne in zakaj?

Kakšen je plan dela MAKSI-ja?

Kdo so funkcionarji?

Kako poteka delo?

Kako poteka komunikacija s člani, zbiranje idej, pobud, razprave?

Lep pozdrav,

Simon

P.s: ne bom zlorabil, obljubim, kot se boji Lucky :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zakaj je pa zdej vse potihnilo? a nobenga več ne zanima kaj se dogaja z MAXIJEM??? :oops:

od zdaj naprej je na Maksi-ju in njegovih aktivistih da nas obveščajo o svojih dejavnostih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zakaj je pa zdej vse potihnilo? a nobenga več ne zanima kaj se dogaja z MAXIJEM??? :oops:

od zdaj naprej je na Maksi-ju in njegovih aktivistih da nas obveščajo o svojih dejavnostih ...

Ali neodgovor potemtakem pomeni, da dejavnosti ne potekajo? :wink: :twisted: 8) :arrow: Lahko kako konstruktivno pomagamo z nasveti in pripombami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Društva MAKSI in obveščanja bi rad povedal tole. Dela vsekakor intenzivno potekajo. Eden od rezultatov teh aktivnosti je tudi, da bomo imeli svojo spletno stran. Ta spletna stran bo rezultat dogovorov s SIOL-om, ki bo pokrival stroške njenega delovanja. Ob tem bi vsekakor rad izrazil zadovoljstvo, da se je SIOL tako hitro odzval na našo prošnjo.

Za informiranje javnosti bo torej uporabljena omenjena spletna stran, odsek za PR pa bo tudi skrbel da bodo zainteresirane novinarske hiše dobivale konkretne informacije o nas in naših aktivnostih. Seveda bomo lepo prosili MOTOSVET in Noisa da bo te informacije tudi objavljal na tej spletni strani. Ena prvih informacij, bo vsekakor vabilo na obči zbor, katerega pripravljamo. Tam boste zvedeli kar veliko o nas, naših planih, projektih itd.

Društvo bo tudi odgovarjalo tako na navadno pošto, kot tudi e-maile, katere dobivamo na naš začasni e-mail naslov. Da se nas dobiti tudi na kakšen telefonski razgovor, če pokličete na naš telefon 041 850 850 in prosite tajnico ki se vam tam oglasi (med delovnimi urami) da vam da kakšno našo številko, oziroma da vas nekdo pokliče nazaj.

Toliko za sedaj,

Za Društvo MAKSI,

Boštjan Robežnik - busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če se bom hotel obrniti s kakim problemom na MAKSI ali se bom lahko preko tega foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ku ku, je MAKSI še tu? 8)

Samo zato, da se datum zraven teme v forumskem seznamu malce posodobi. Da ne bo zgledalo, kot da je MAKSI že arhivska zadeva :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega....

Jutri med 13 in 15 uro bo predstavitev društva na Radiu Maribor. Točneje je težko povedat, zaradi dinamičnega in spreminjajočega se urnika.

Besedam Buse in Legana lahko prisluhnete na frekvencah 93,1 MHz na Pohorju in 90,4 MHz na Boču. Če signal ne seže do vas, seže internet. Na naslovu www.rtvslo.si kliknete na ikonico maribor zgoraj desno. potrebujete real player (www.real.com).

Če kdo ne utegne, lako dobi posnetek. Vendar ne prej kot jutri..

Tak, zdaj pa sneg kidat (če niste v bolniški, tak kot jaz)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega....

........

Če kdo ne utegne, lako dobi posnetek. Vendar ne prej kot jutri..

Tak, zdaj pa sneg kidat (če niste v bolniški, tak kot jaz)

Elbarto!

A mi lahko pošlješ posnetek, ker me zelo zanima?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vas obvestil, da je bil v petek, 10.01.2002, na Studencu pri Sevnici prvi redni obcni zbor MOTO KLUBA POSAVJE. Na zboru je bilo 38 od nekaj cez 40 clanov. Bom pa kaj vec povedal poleti, ko se bo zacelo tudi na cesti kaj dogajat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: ... recimo, da je bil petek, 10.01., leta gospodovega 2003 in ne 2002. Sem prehitro mimo odpeljal, sorry :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi še imel??? prijave na PM

Glih maloprej sem zadevo iz MDja v PC stlaču pa stisnil...

Naj si v mailboxu 10 MB placa naredi...

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi vas obvestil, da je bil v petek, 10.01.2002, na Studencu pri Sevnici prvi redni obcni zbor MOTO KLUBA POSAVJE. Na zboru je bilo 38 od nekaj cez 40 clanov. Bom pa kaj vec povedal poleti, ko se bo zacelo tudi na cesti kaj dogajat :)

Zgrešil temo ?? ... moderatotji ... predlagam spremembo naslova teme v Društvo motoristov ... MAKSI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja metla še ni popolnoma v formi in zato ne vem kaj naj naredim z omenjenim postom! Mogoče se bo kdo drug spotaknil pa ga bo prestavil kam drugam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se sprememba naslova ne zdi dobra ideja. Ko nekdo vidi ta naslov, misli, da bo kaj zvedel o Maksiju, izve pa samo o vzrokih in poteku njegovega nastanka. Ta ogromna tema je pomembna in zanimiva, zato naj kar ostane, samo mogoče bi se našlo bolj ustrezno ime.

No, samo moje mnenje.

BMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!