Skoči na vsebino

MAKSI - Motoristični aktivisti Slovenije


HHV

Priporočene objave

Smo bli - družinsko :D in je blo vredu :D ..za začetek... :roll: :wink:

Predvsem.... khm... čokoladni motocikli na koncu :P

p.s.

Pa Altermana sem spoznala v živo 8) :lol: (nizajavnostpress)

p.p.s.

Ran, še enkrat hvala za čaj z rumom - res je zeblo 8) :D

p.p.p.s.

Ups... ne smem o alkoholu - fifty je v disciplinski komisiji :? :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nikjer nisem zasledil obvestilo o udeležbi!Torej kdo vse je bil al pa vsaj koliko vas je bilo?? :D :!: Hvala!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost je bila in po koncu tudi hitro odšla. Imel sem še opravek v Postojni. G. župan Vranskega je povedal, da se bo začel odkup zemljišč za park tehnične kulture s poligonom za varno vožnjo in kakor sem razumel, bodo poskušali zgraditi tudi dirkališče. Lokacijsko dovoljenje je bojda že pridobljeno. Drugače pa smo izvolili vse po hitrem postopku, brez ugovorov, kot v kakšni " diktatorski " deželi. Bilo nas je, ja kaj pa vem, kar nekaj. Tolk od mene. Mačica je prišla edina z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mačica je prišla edina z motorjem.

Napača. Pravilno bi bilo: Mačica in Horjo sta prišla edina z motorjem. Samo HHV je parkiral ob strani, zraven eksponatov, tako da sem še jaz najprej mislila, da je tudi njegov muzejski.... šala.

Sicer je bilo pa vse OK, imeti občni zbor sredi muzeja motociklov pa tud ni kar tako (no, mal mraz, pa ni panike). Bo poročilo in upam da tud kakšna fotka.

BMG

PS: ma pol vas ne poznam - mislim, ne znam povezat osebe in imena, vesela sem, da počasi napredujem - Marja, se mi zdi, da si sedel zadaj desno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mačica je prišla edina z motorjem.

BMG

PS: ma pol vas ne poznam - mislim, ne znam povezat osebe in imena, vesela sem, da počasi napredujem - Marja, se mi zdi, da si sedel zadaj desno?

..... in študiral kako bi po neprespani noči šel čimprej spat. Pa kot sem že napisal sem moral še v Postojno in šel končno spat okoli 23. Kje si bla pa ti. Motor od Mačice mi je padel v oko, ker je bil parkiran na poti, eksponatov pa nisem gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bla en face (ucpredi). Enkrat ko sem se tlačla mimo motorja ob klopi se mi zdi, da sva se spogledala (no dobr, jaz sem te pogledala). Lepo, da si prišel kljub neprespani noči. LP BMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji del smo se zbrali sami avtomobilisti.

Vsaka čast Mačici in Horjotu (lahko da še kdo, pa ga nisem videl), ki sta prišla z motorjem.

Spoznal po novem spet nekaj MOTOSVETOVCEV, fifty-a, SymRu-ja, Marjana pa še kakšnega.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno bi se rad zahvalil vsem, ki ste se v soboto potrudili priti na Vransko in s tem naredili naš občni zbor uspešen ! Zahvala seveda tudi g Gromu in županu Vranskega g Sušniku za tako prisrčen sprejem.

Posebej seveda medalja za zasluge Mačici in Horju za obisk na dveh kolesih.

A ja Noise, boš dobil info seveda ! Tudi kakšne slikice po želji.

Lep pozdrav vsem,

Boštjan Robežnik - busa

Predsednik društva Maksi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Takole, še ena vesela novica za člane in simpatizerje društva MAKSI: od danes si lahko ogledate tudi našo spletno stran www.drustvo-maksi.si .

Stran je še v izdelavi, zato prosim, ne bodite preveč ostri s kritikami :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAGH!! kam vam je pa motorist v grbu zginu :shock: :shock: :shock:

to je namrec edina negativna pripomba ki jo mam wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vem, da se slisi nekam zlajnano, vendar naslednjic se vam tudi jaz pridruzim. Imel sem podobne zadeve kot Noise - sluzba. :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem nekaj casa bil odsoten, pa se mal sem len, da bi vseh 35 strani prebral :oops: , me zanima visina clanarine in pri kom jo poravnam.

p.s. A so kaksne nalepke drustva ze na razpolago, da mal reklame delamo? :?: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Master, najbolje, da si ogledaš naše spletne strani http://www.drustvo-maksi.si/ in tam poleg drugega najdeš tudi statut in prijavnico v *.pdf obliki. Za številko računa, kam nakažeš članarino, pa pobaraj Marauderja ali pa Pupo na PM. Jaz sem jo nekje založil.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, še ena vesela novica za člane in simpatizerje društva MAKSI: od danes si lahko ogledate tudi našo spletno stran www.drustvo-maksi.si .

Stran je še v izdelavi, zato prosim, ne bodite preveč ostri s kritikami :wink:

Sej bi si jo ogledal, vendar je vse sesuto, očitno ne deluje najbolje v Mozilli :cry: :cry: Posledica izdelave z FrontPage 4.0. :twisted: :lol:

No toliko, da boste vedeli. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi si jo ogledal, vendar je vse sesuto, očitno ne deluje najbolje v Mozilli :cry: :cry: Posledica izdelave z FrontPage 4.0. :twisted: :lol:

No toliko, da boste vedeli. :twisted: :lol:

Hvala za info.

Drugace mi pa na mozilli (tista ki pride z RedHat 8.0) se motosvet forum ni deloval v celoti. Recimo tiste reklame zgoraj so nevidne.

Sem pa ravnokar stestiral se Netscape na Solarisu (GNOME 2.0 okolje) pa je se kar OK - ce izvzamem da nimam instaliranih šumnikov.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace mi pa na mozilli (tista ki pride z RedHat 8.0) se motosvet forum ni deloval v celoti. Recimo tiste reklame zgoraj so nevidne.

Če nimaš Flash Playerja instaliranega (govorim za linux) potem res ne delujejo reklame na motosvetu.

Vendar, to ni tema za tukajle! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Samo opomba: Ko sem poskušal najti MAKSI internet stran preko različnih brskalnikov (Google, Yahoo, Matkurja) je le-ti niso našli. Dajte poskrbet, da bo stran objavljena na večini popularnih brskalnikov. Samo toliko. B) :rolleyes:

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!