Skoči na vsebino

II. eFBeeM motozbor Primostek


Fire

Priporočene objave

Prima je bilo, poskrbljeno tako za oči kot tudi za želodce in mehurje. Pa plavanje v reki je tudi pasalo.

post-8423-1182788381_thumb.jpg

post-8423-1182788398_thumb.jpg

post-8423-1182788416_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnje sm jih vidu v kampu.....so flašo jegra uničeval :devil:

Kje se sme vse povedat. Jih boš dobil po ri...

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej brez glasu........zato bom kratek....

Fajerji........spet ste zmagal :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej brez glasu........zato bom kratek....

Fajerji........spet ste zmagal :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ti pa naspal.

Simbioza :grim

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma :nono:

Mi ni prav, da njemu moj ne sede :?

:unsure: potem pa ne vem, ker mojega tudi ni dubu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super plac,dobra žurka (sem še mal bogi)kolpa topla za popizdit ,v barčku smo pa v nedeljo ves pir popil,ni bilo ne uniona ne laškega.Edino svinsko je bilo včeraj,ko so v obe smeri policaji kontroliral.Aja Tati a mogoče očala pogrešaš. Lili jih ima pa ne ve čigave so. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon žurka je bla :worship:

jes sm še zdej mal povožen. :krneki:

bom šu zdej kar na krvodajalsko da bom frej šihta :naughty:

če jo bojo sploh hotli vzet po takmu vikendu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fajn je blo.....sam lani je blo boljš :hmm: :whistle:

tati,MARJA :beer2: :beer2:

Gorazdh, Miha..........Klimbra in Irenca - hvala za posteljno udobje in seveda kavico.......

ostalim, bilo vas je preveč, da bi naštevala Biba., Fifty, Wobert, Volk, Helenca, kekec, lidija, :worship: :worship: :worship: :worship:i in vsa ostala banda - bilo je res lepo in meni osebno kljub temu, da sem bila na dolžnosti zelo , zelo fajn..........večjih poškodb ni bilo, razen žuljev, glavobolov, alergij in ene poškodbe bolj nevarne poškodbe :rolleyes: :rolleyes: :naughty: :unsure:

aja, pa spoznala cofa, punco z unca, Yerija........... in še ne vem koga, fajn Cerkrnška družba...... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale vikend paket je biu pa res naporen!!! dobr da mam dns popoldne šiht.

Spoznala Andija1 (ma to je pa živa legenda rokenrola), tati, volka in mogoče še koga....

prva liga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi mene...

Koncno stanje, zjebana kolena, ozgan, da izgledam kot indijanec, oci imam kot jagode (tako rdece).

Hvala vsem, ki ste prisli, se posbej sobotnim, ker smo slisali, da je pol slovenije v dezju... Mi pa se kuhali na 30+ vrocine...

Fajn je blo... Ampak se dobro, da lahko zdej eno leto pocivamo :) :)

Galerija pa bo seveda v kratkem na nasem page-u - samo da se vsi pocasi nakaplamo do doma (smo si malo vikend podaljsali)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: potem pa ne vem, ker mojega tudi ni dubu :krneki:

Kuko nism dubu? :unsure: Damn, pol sem pa gospoda Volka objemow. Sm mislu, da si bila ti. :headbang:

Mah, objem je objem, čeprow bi ga rajš (zelo rajš (zelo zelo)) dobil od mississ Anite girl! B) Loopčka sem si pa le izboril! Ker kdor zna, zna! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuko nism dubu? :unsure: Damn, pol sem pa gospoda Volka objemow. Sm mislu, da si bila ti. :headbang:

Mah, objem je objem, čeprow bi ga rajš (zelo rajš (zelo zelo)) dobil od mississ Anite girl! B) Loopčka sem si pa le izboril! Ker kdor zna, zna! :004

Da tud lupčka nisi dobil od mene? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da tud lupčka nisi dobil od mene? :winkiss:

:hmm: Neki je že blo mokrga... Sam, to je bla najbrž Kolpa. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!