Skoči na vsebino

Moto piknik MOTO ROAD RACING CLUB Medvode 2007


metuljcica46

Priporočene objave

jebemo, mi je že žal, da me ni blo, ko glejam slike, pa prebiram vaše prve vtise :( :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter1, a ste v vašmu koncu prov pokal pa nažigal do blokad? :devil: :devil: glede na slike iz albuma se mi zdi da je blo nek okol vs to :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se tud tm pofočkal.. :naughty:

vse pohvale :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter1, a ste v vašmu koncu prov pokal pa nažigal do blokad? :devil: :devil: glede na slike iz albuma se mi zdi da je blo nek okol vs to :unsure: :unsure:

Ja smo, Ghibli ga je nažigal ,k norc,še dobr da ga je kje okol 24h VODKA zdelala,k če nebi Ghibli obležu bi pa TDM pregoru saj sem posnel kok mu je dimil kje čez ror ,saj je cel kemp po MOTULU smrdel,jutri mu bom dal filem da bo lahk zraven motorja peljal k Juretu ,da bo Jure že z filma vidu in slišu kva je za pošraufat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter1, a ste v vašmu koncu prov pokal pa nažigal do blokad? :devil: :devil: glede na slike iz albuma se mi zdi da je blo nek okol vs to :unsure: :unsure:

To so bli eni primorci z Ninjo pa Monstrjem. Pa seveda oba brez loncev :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smo, Ghibli ga je nažigal ,k norc,še dobr da ga je kje okol 24h VODKA zdelala,k če nebi Ghibli obležu bi pa TDM pregoru saj sem posnel kok mu je dimil kje čez ror ,saj je cel kemp po MOTULU smrdel,jutri mu bom dal filem da bo lahk zraven motorja peljal k Juretu ,da bo Jure že z filma vidu in slišu kva je za pošraufat

Haha, se mi je zdel da mate vi prste umes :OK: :P Hudo dobr je blo slišat, mam tud jest en posnetk, na žalost sam zvočn :huh: , k ste okol 1ih, pol 2eh zjutri nabijal :worship: :worship: Morm rečt, tale TDMa je kr trpežna :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo preživel še en vikend :yea1:...folka velik, noro dobra muska :grim , polno smeha, lomljenje prstov :slap: , nočne in jutranje el. šok terapije :blink:... za povrh vsega pa letos mela kar tri fajne kopilote :blush: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: še moje pohvale za organizacijo... v petek zvečer je bilo sicer mal žalostno zaradi dežja... je bilo pa včeraj toliko bolje... takle bi pa jaz že doživela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je res najboljšejše :010 :OK: medvoščani zakon ste :004..pa hvala za tist ;) ;) ;) ;) :004

pa ful vesela sm, da sm vas ful velik vidla, tistih ki jih poznam :OK: nekatere sm pa še :010 :004

Ja smo, Ghibli ga je nažigal ,k norc,še dobr da ga je kje okol 24h VODKA zdelala,k če nebi Ghibli obležu bi pa TDM pregoru saj sem posnel kok mu je dimil kje čez ror ,saj je cel kemp po MOTULU smrdel,jutri mu bom dal filem da bo lahk zraven motorja peljal k Juretu ,da bo Jure že z filma vidu in slišu kva je za pošraufat

jaaaaaa :kva2: :kva2: ...

ful sta z ghiblom faci :010

zdej vaju poznam :naughty: :whistle:

;) :004 :004

To so bli eni primorci z Ninjo pa Monstrjem. Pa seveda oba brez loncev :devil:

:OK: super primorci ja :grim

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj naspali ste se ta vikend, ker sva bila z Juretom na drugem koncu Slovenije.... :winkiss: :naughty:

Ja to pa res ja ,sam se neki govori ,da v Taru pa spet naumo spal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res lep srečanje. Mal pogrešu stare kolege, ki so nekako izneverl. Vidu pa Bmw-ja, pa Sando v soboto na vhodu zravn policajev si stala. Sem te pozdravu, sam me verjetno nisi spoznala k sem meu še čelado gor pa si sam :eek:, kasneje te pa nism več vidu. V petek zvečer se je pa kolega zložu tam z motorjem ker je blo polhn blata k je tko scal. Na srečo ni blo nč hudga, sam blatn je pa biu k pujsek. Upam, da bom imel priliko it še v Tar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res ja ,sam se neki govori ,da v Taru pa spet naumo spal!

mislim, da boste lahko spali, ker se je Tati poboljšala :lol1: :lol1: :xx: :xx: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha ... še dobr, da sem bil tam in vas spoznal full motosvetovcev NOOT ... ni blo majčk :( edino kar mi je v oko padlo je bila ena luštna bejba, menim pa da je iz HeavensDevils ... ijooj.. :D LOL moja prva panoramska vožnja množična..sem bil čist slinast...mi je kr iz čelade kaplal kok ZAKON :D fajn, fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!