Skoči na vsebino

Moto piknik MOTO ROAD RACING CLUB Medvode 2007


metuljcica46

Priporočene objave

@peter1: TDM je preživu pokanje. Zdaj ga čaka daljša pot do Hvara in nazaj :naughty: Pa pri Juretu se bo treba naročit septembra...

@tati: tut če se nisi izboljšala... :beer2: mene ne moti sm navajen :grupni:

MRRC: vse pohvale čeprav sem prehitro obležal od posledic notranjih poškodb ki jih je povzročilo predoziranje z vodko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jny007 jest sm te verjetn vidu na panoramski voznji, drgac sm mel pa belo majco uzadi je pisal zgrabi ga, spodi pa mal bl ponesreceno motosvet (svic je vse zmazu)

Blo je pa kr mal prevec folka s peshondami, zarad cesar se ostali motoristi nismo niti srecal :)

p.s. ma sej gremo se kam, jest sm ze dubu sms za mklisjake, ki bodo ta vikend, ,morm se pogledat kerga vraga majo tam...

urko

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jny007 jest sm te verjetn vidu na panoramski voznji, drgac sm mel pa belo majco uzadi je pisal zgrabi ga, spodi pa mal bl ponesreceno motosvet (svic je vse zmazu)

Blo je pa kr mal prevec folka s peshondami, zarad cesar se ostali motoristi nismo niti srecal :)

p.s. ma sej gremo se kam, jest sm ze dubu sms za mklisjake, ki bodo ta vikend, ,morm se pogledat kerga vraga majo tam...

urko

no lepo vsaj en je enkrat tud mene verjetn vidu ... hehehehehehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peter1: TDM je preživu pokanje. Zdaj ga čaka daljša pot do Hvara in nazaj :naughty: Pa pri Juretu se bo treba naročit septembra...

@tati: tut če se nisi izboljšala... :beer2: mene ne moti sm navajen :grupni:

kaj ne bi saj je Yamaha, ki je itak najboljša.......... :worship: :worship: :worship:

drugače pa :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: ne dvomim, da so vsi tako pridni kot govorijo, ne ............ :drunk: :hmm: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res lep srečanje. Mal pogrešu stare kolege, ki so nekako izneverl. Vidu pa Bmw-ja, pa Sando v soboto na vhodu zravn policajev si stala. Sem te pozdravu, sam me verjetno nisi spoznala k sem meu še čelado gor pa si sam :eek:, kasneje te pa nism več vidu. V petek zvečer se je pa kolega zložu tam z motorjem ker je blo polhn blata k je tko scal. Na srečo ni blo nč hudga, sam blatn je pa biu k pujsek. Upam, da bom imel priliko it še v Tar.

ja ja se spomnem,nisem bila ziher ma sem po motorju predvidevala da si ti :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj..... :evilgrin:

K ni blo dežja pa še mal več sm ga spiu kokr sm mu namen :D :D :whistle:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ni blo dežja pa še mal več sm ga spiu kokr sm mu namen :D :D :whistle:

Me prav zanima kolk je bil tvoj namen? :whistle:

Ker mal več je zelo relativno! :drunk: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha ... še dobr, da sem bil tam in vas spoznal full motosvetovcev NOOT ... ni blo majčk :( edino kar mi je v oko padlo je bila ena luštna bejba, menim pa da je iz HeavensDevils ... ijooj.. :D LOL moja prva panoramska vožnja množična..sem bil čist slinast...mi je kr iz čelade kaplal kok ZAKON :D fajn, fajn :D

jst sm bla tud na panoramski, pa te sploh nism vidla..... lahko bi me pocukou za rokav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bla tud na panoramski, pa te sploh nism vidla..... lahko bi me pocukou za rokav

Js sm biu tud na panoramski :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bla tud na panoramski, pa te sploh nism vidla..... lahko bi me pocukou za rokav

s kom si pa šla .......a z yamaho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkolele :D neki mi povejte, če veste oz. poznate....

v petek zvečer sta bla na zboru 2 ''čoperista'' z 1 motorjem, mislim da goriško registracijo :? :hmm: ....parkirana sta bla mal naprej odprvih wc-jev oz. sta bila mislim da samo 2 :hmm: zravn pa sta imela šotor še....bla pa sta bolj ''metalca'' (pomojem) in oba2 sta imela tko ful lepo rutke na glavi oz.okoli glave :blush: :wub: , pa men se je zdel da sta si bla ful podobna :?

a ju slučajno kdo pozna??? :? :? :hmm:

hvala že vnaprej :winkiss:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ minca.

jest vem. to sta bila MUJO PA HASO :worship:

a me mal hecaš?? :hmm: :naughty:

dejte mi res povedat noooo :grim :yes: :winkiss:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkolele :D neki mi povejte, če veste oz. poznate....

v petek zvečer sta bla na zboru 2 ''čoperista'' z 1 motorjem, mislim da goriško registracijo :? :hmm: ....parkirana sta bla mal naprej odprvih wc-jev oz. sta bila mislim da samo 2 :hmm: zravn pa sta imela šotor še....bla pa sta bolj ''metalca'' (pomojem) in oba2 sta imela tko ful lepo rutke na glavi oz.okoli glave :blush: :wub: , pa men se je zdel da sta si bla ful podobna :?

a ju slučajno kdo pozna??? :? :? :hmm:

hvala že vnaprej :winkiss:

:? :unsure: :? :hmm: :unsure:

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!