Skoči na vsebino

Moto piknik MOTO ROAD RACING CLUB Medvode 2007


metuljcica46

Priporočene objave

Ja album odpri !!!!!!!!!!

Nič ne odpre. Piše da v tem albumu ni slik. :headbang: peter1 neresen ratuješ! Ne vem a te že druga puberteta jebe al kaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fanta...ne se kregat ;) :004

joj no..zdej mam pa jz dovolj tega....kdo sta tiste2 z rutkami, k sm ju v petek vidla? :angry: :angry: :angry:

hitro mi povejte :grim

:004

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkolele :D neki mi povejte, če veste oz. poznate....

v petek zvečer sta bla na zboru 2 ''čoperista'' z 1 motorjem, mislim da goriško registracijo :? :hmm: ....parkirana sta bla mal naprej odprvih wc-jev oz. sta bila mislim da samo 2 :hmm: zravn pa sta imela šotor še....bla pa sta bolj ''metalca'' (pomojem) in oba2 sta imela tko ful lepo rutke na glavi oz.okoli glave :blush: :wub: , pa men se je zdel da sta si bla ful podobna :?

a ju slučajno kdo pozna??? :? :? :hmm:

hvala že vnaprej :winkiss:

V petek nas je blo še full malo v kampu in jaz sn meu šotor malo naprej. sam se ne spomnim koga podobnega tvojemu opisu :) a je bil kteri slučajno tak full čupavi ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek nas je blo še full malo v kampu in jaz sn meu šotor malo naprej. sam se ne spomnim koga podobnega tvojemu opisu :) a je bil kteri slučajno tak full čupavi ? :P

ma nista bla ful čupava...oz ni biu :grrr....tko bolj kratke lase...mogoče douge ene 5 cm...več ne, en je imeu mal svetlih pramen, drugač pa sta imela svetlo rjave lase :blush: :blush: ...pa rutke sta imela tako zvite in okol glave...al kako nej povem :blush: :blush: :blush: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minca boš mogla zgleda kar u kran na motozbor že u petk pridt šotor postavt pred vhod pa prečekirat vsakega ki bo šov notr! Pa ga boš mogoče najdla :naughty: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minca boš mogla zgleda kar u kran na motozbor že u petk pridt šotor postavt pred vhod pa prečekirat vsakega ki bo šov notr! Pa ga boš mogoče najdla :naughty: !!

lp miha

itak :grim ...jz bom oba dneva gor..... :yes: :grim

bom jz prečekirala vse po vrsti, ko bodo ..... :naughty: :evilgrin: :whistle: :lol1:

;)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na spletni strani kluba si lahko pogledate slike z letošnjega piknika in pa prispevek medvoške televizije :D

mrrc medvode

Popravljeno . Popravil katja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!