Skoči na vsebino

Ecosse-Spirit ES1, prihaja superšportna zverina


kopit

Priporočene objave

Noro!!!

Za zadnje in sprednje vzmetenje bodo uporabili enojni nihajni roki, ki bosta pritrjeni kar na agregat, tako da motocikel ne bo imel klasičnega okvirja. <b>ES1</b> bo imel tudi inovativni centralni menjalnik in dve pogonski verigi. Ena bo nameščena kar v zadnji nihajni roki, druga pa bo prenašala moč na zadnje kolo!

V primerjavi z ostalimi super športnimi motocikli, ki so na trgu, bo nov ES1 za kar 50% bolj aerodinamičen.

post-6394-1181196099_thumb.jpg

post-6394-1181196141_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kopit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in na leto bodo naredili 3 (tri) : enega modrega, enega rdečega in enega črnega ... :slap: :slap: :slap:

... cena: 250.000 EUR + DDV :slap: :slap:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjarija iz ketne pa se bo nabirala direkt na desnem voznikovem ''pršutu'' :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednje vzmetenje s pomočjo enojne nihajne roke ni nič novega, to je imela Yamaha pred leti celo v serijski proizvodnji. Pa Cannondale kolesa jo imajo tudi. Celo elektronsko lahko uravnavaš trdoto vilice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če druzga ne, skuša zadeva bit inovativna in hkrati podobna klasičnemu motociklu. kako bo pa to v resnici pa bo povedal čas. sicer pa je to totalna eksotika za v vitrino. (že cena pove svoje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa vidm da so ti števvilke zelo tuje... ker če bi ble take številke kot so v naslovu pol bi meu motor manj kojnev kot moj pa hitrost kot kerkoli 600ccm

drgač je 200KM in 350km/h .) .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je to zaenkrat čista bedarija! spet bo mogoče ena igrača več za mastno bogate zbiratelje prdulc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je od vse tele znanstvene fantastike najbolj navdušujoča aerodinamika :worship:

Itak pa bo tole najbljiže meni ko bo v kakih Hrvatičevih al pa še v kaj bogatejših rokah...smrtniki bomo mogli še oči zapret ko bo šu mem če ne bomo hotli bankrotirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je od vse tele znanstvene fantastike najbolj navdušujoča aerodinamika :worship:

Itak pa bo tole najbljiže meni ko bo v kakih Hrvatičevih al pa še v kaj bogatejših rokah...smrtniki bomo mogli še oči zapret ko bo šu mem če ne bomo hotli bankrotirat...

Hrvatic odpade, ga je prevec skupaj, po sliki sodec bo tukaj prisel v postev osebek visok 160-170 cm in ornk podhranjen, da se bo lahko takole zleknil na motor in da ne bo prevec pokvaril aerodinamike :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetno uporabili NAJ BI rešeitve ki so jih že an Bimoti Tesi (čisto ta prvi!) in zmogljivosti so fenomenalne, vsaj na papirju.

No sam pa dodajam novo odkritje! Prve slike na svetu!!!! Iz dobro obveščenih virov blizu proizvajalca!

Tehnikalije:

12 kg

570 km (brez nitra!)

Wc, ojoj, cW, al kak se že reče >0,0000001

motor 49ccm (4T)

navor 1200Nm

poraba! pazi to en štamperli za okoli sveta!

cena: sitnica za brata iz Sing Singa=1€

rok dobave: samo što nije!

slika priložena

post-905-1181317885_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!