Skoči na vsebino

Motoristi-ke zaposleni v Gorenju d.d.


sharkwoman

Priporočene objave

Čao tudi jaz se jvljam ali je kej na tem ali je to zajebancija.Delam v Gorenju že 15 let vendar še nisem nikoli slišal ,da imamo motoklub, če je kej na tem se z veseljem pridružim pri kaki skupni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa poglejmo, :rolleyes:

sem obudil temo iz 2007....,da vas malo zbudim iz zimskega spanja,...mislim tiste iz Gorenja in pa tudi širše...., je pa res, da bi se lahko v naslednjih toplih dneh nekje zbrali in vrgli kakšno....pametno :whistle: .....

Glede kluba...pa mislim da je to nekakšna interna skupina.....zaposlenih motoristov....

Če ima kdo kakšno fiksno idejo za realizacijo...mini zbora....kar na dan z njim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal z veseljem se bom udeležil kake skupne vožnje samo organizirati je treba.Gleda kluba, če ga še nimamo pa bi bilo lepo ,da ga ustanovimo.Tudi kakšne majice ne bi bile slabe samo še sponzorja moramo dobit g.Bobinac upam ,da nam bo pomagal :worship: .Upam, da se nas najde čim več in, da čimprej zaživi tudi ta klub :010 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet Gorenje. Ja, nekaj skupnih voženj je pa bilo. Ni pa šlo za noben klub, temveč zgolj za druženje. Največ se nas je zbralo 27 motorjev, kar niti ni tako slabo.

Še smo na motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!