Skoči na vsebino

Indijanci 2007


zverac

Priporočene objave

Hmm ja, men je pa tist "country" v soboto čist voljo ubil :cry: . Še napit se ga nisem mogu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa full sedu

ej za kaj se pa mi2 nikol ne srečava,jz te sploh ne poznam vsaj zdi se mi pa sem neki gledala za rdečo fzs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem, sme kot duh :whistle:

Bla je parkirana tkoj ob ograji pri šotorih (pa bela fz6N) za tistim k je kokice prodajal.

PS.: zdj vidu, sej maš slikan naše šotore (črn audi je bil zraven), sam ker smo takrat na plaži bli :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno eden boljših zborov :worship:

V petek sem ga do petih zjutraj :beer2: v soboto pa do šestih :drunk:

Ne morem pozabit skupine KISS. So naredili pravo presenečenje. :yea2:

(sicer niso bili originalni, pa vssen). Še celo slikala in pogovarjala sem se z njimi :wub: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je odlično. Sam nalivi so bili taki da sem se ga trikrat priheftal k bedak :beer1: :beer1: :drunk: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam trikrat si se ga prheftu pol pa so bli slabi nalivi

Bilo je odlično. Sam nalivi so bili taki da sem se ga trikrat priheftal k bedak :beer1: :beer1: :drunk: :SS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam trikrat si se ga prheftu pol pa so bli slabi nalivi

SOLO1 nis nič povedal kako je bilo v nedeljo na šihtu,glava pa to,kdo je slabš zgledal ti ali pacienti hahahahahhaha lep dan še naprej pa se vidimo v Kranju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SOLO: Trikrat ja! Časa je zmanjkovalo! :naughty:

@peter1: Po moje da so pacijenti bili v velik boljšem stanju kot naš SOLO. :wacko: Še sreča da ima službo v kateri lahko spi.

Kaj pa ti? A te je sonce kaj ožgalo na plaži v nedeljo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SOLO: Trikrat ja! Časa je zmanjkovalo! :naughty:

@peter1: Po moje da so pacijenti bili v velik boljšem stanju kot naš SOLO. :wacko: Še sreča da ima službo v kateri lahko spi.

Kaj pa ti? A te je sonce kaj ožgalo na plaži v nedeljo? :evilgrin:

peter bo vedu ko je šel ob 1 spat ghibli pa ni bil nič boljši

p.s.v službi je blo :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kdaj se je tebi film izbrisal. Ker sem šel spat šele ob 7ih zju3. Res pa da sem enkrat vmes mrknil za kako urico dve O:-) . Slišim da si ti bil mal fajtersko raspoložen hahahaha :fight1: . Kaj je bila tista glista :evilgrin: zraven mojega šotora zjutri a ti veš kaj o tem :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kdaj se je tebi film izbrisal. Ker sem šel spat šele ob 7ih zju3. Res pa da sem enkrat vmes mrknil za kako urico dve O:-) . Slišim da si ti bil mal fajtersko raspoložen hahahaha :fight1: . Kaj je bila tista glista :evilgrin: zraven mojega šotora zjutri a ti veš kaj o tem :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

tista glista je bil človk ki ga je žural :010 ko so eni spali :closedeyes: :closedeyes: gospod ghibli,sicer pa imam še dve 12 zato lahko gremo na :beer2:

p.s. a veš da perota interpol išče sam ne mu povedat

Popravljeno . Popravil SOLO1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem! Na mejah imajo vsi zaposleni njegovo fotografijo z napisom WANTED-TRAŽI SE :krneki: !!! Sam zdaj se je obril pa porihtal tako da slike iz vojne niso več aktualne :naughty: . Pa še posebi zdaj ko mu je odletel dušilc od Wingsa vsi mislijo da ima "Šarca" montiranga na Suzo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja! Pa električno pumpo imamo! :naughty:

Našlo se je dvoje nog... Ghibli, če kere pogrešaš, jih dobiš v Taru :lol1:

A une trofejne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!