Skoči na vsebino

FAZER MEETING


fz6power

Priporočene objave

Evo mene opet... jaz mam v pondelek cajt, če se bomo kaj zmenli. Sem pa s Ptuja. Če je še kaki interesent s štajerske pa se naj javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene opet... jaz mam v pondelek cajt, če se bomo kaj zmenli. Sem pa s Ptuja. Če je še kaki interesent s štajerske pa se naj javi.

Štajerc z Lenarta, načeloma imam čas v ponedeljek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerc z Lenarta, načeloma imam čas v ponedeljek.

Tudi jaz bi lahko načeloma v Ponedeljek, če ne pri de kaj vmes. Sem pa Štajerec iz Celja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejmo se zdaj fiksno zmenit, kje bo zbor, kdaj bo, kam točno se bo peljalo. (predlagam, pa da se dobimo zjutraj, ker popoldne je pre-pasja vročina)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi lahko načeloma v Ponedeljek, če ne pri de kaj vmes. Sem pa Štajerec iz Celja :)

Štajerc iz Slov. Konjic, načeloma v PONEDELJEK. Nedeljo nebo šlo.

PS: predlagam da se štajerci dobimo v celju recimo...pa pol dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljek (za LJ in okolico) ob 10.00 na AC izhodu za Domžale (predvidevam da večina ve kje mislim) :naughty:

CE in ostali se dobijo prej in se pripeljejo do omenjene ure na ta izhod... (na izhodu je lokal, kjer se zberajo motoristi... od tam pa potem naprej...

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljek (za LJ in okolico) ob 10.00 na AC izhodu za Domžale (predvidevam da večina ve kje mislim) :naughty:

CE in ostali se dobijo prej in se pripeljejo do omenjene ure na ta izhod... (na izhodu je lokal, kjer se zberajo motoristi... od tam pa potem naprej...

:alien1:

tole torej drži ali se bomo še naprej pregovarjali? Za Celjane predlagam zbor ob 9h na OMW v Medlogu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljek (za LJ in okolico) ob 10.00 na AC izhodu za Domžale (predvidevam da večina ve kje mislim) :naughty:

CE in ostali se dobijo prej in se pripeljejo do omenjene ure na ta izhod... (na izhodu je lokal, kjer se zberajo motoristi... od tam pa potem naprej...

:alien1:

To je pri Tosami ? Ker direktno pri izvozu ni nobene stavbe :)

Sam sem gledal malo vreme za ponedeljek, pa ni nič kaj obetavno, ampak, kdor ne reskira ne profitira :D

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pri Tosami ? Ker direktno pri izvozu ni nobene stavbe :)

Sam sem gledal malo vreme za ponedeljek, pa ni nič kaj obetavno, ampak, kdor ne reskira ne profitira :D

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=4

nene

tam ko zapeljes na izvoz za domzale in potem namesto da gres desno proti kriziscu, zavijes LEVO proti "gmajni" in tam takoj je zbiralisce mtooristev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene

tam ko zapeljes na izvoz za domzale in potem namesto da gres desno proti kriziscu, zavijes LEVO proti "gmajni" in tam takoj je zbiralisce mtooristev...

.....JA ENA BRUNARCA TAM STOJI A NE?.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene

tam ko zapeljes na izvoz za domzale in potem namesto da gres desno proti kriziscu, zavijes LEVO proti "gmajni" in tam takoj je zbiralisce mtooristev...

... in sicer clubhouse Vaških boysow!! Tolk za nepoznavalce ... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....JA ENA BRUNARCA TAM STOJI A NE?.......

jup.....

to je to....

kdo pride vponedelk tja:

- Fresh_ales + ("žena")

:naughty:

Popravljeno . Popravil Fresh_ales
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jup.....

to je to....

kdo pride vponedelk tja:

- Fresh_ales + ("žena")

:naughty:

saj bi, ampak se bojim,da mi v štali stojita dva preslaba motorja (DucatiMultistradainMotoGuzziBreva1100press) pa vas ne bom mogel dohajat in se tudi ne bom mogel z vami nič o motorjih menit .... :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreganje na forumih - kot da bi hotel ženski brez maternice naštepati otroka...

..ampak ob tolikšnih poizkusih pa verjamem, da enkrat uspeš.. naštepati otroka namreč.

pa brez zamere :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!