Skoči na vsebino

Smešno poceni motorji


simonsi

Priporočene objave

pomoje so modelčki :lol1: bom pa preveru pri svojih frendih iz UK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudna reč... :glare:

Drgač sem pa sam naletel tudi na smešno nizke cene preko AUTOSCOUT24. Takrat sem gledal za BMW R1100S. Cene smešno nizke.

Fora pa je bila da jim nakažeš denar, oni pa imajo že vse zapakirano in samo čaka da gre. Si tudi zavarovan in sicer tako, da ti vrnejo polno kupnino, če reklamiraš blago v 5 dneh, vendar ga moraš poslati nazaj v roku 30 dni. Pošiljanje robe nazaj je pa šlo na tvoje stroške. Nad vsem tem pa je bila neka "xxxx transport xxxxx logistic xxxx", ki je izvajala popolnoma "legalen" transport paketov. Paketi so hodili em ter tja pa nazaj, za vsak "nateg" pa je firma profitirala transportne stroške...

Bilo pa je takrat ene 5 "nategovalcev" ki "so" bili vsi angleži (čeprav jim je angleščina delala hude probleme), ki živijo v ameriki in je babica pošiljala ali kolega zaradi pomanjkanja časa ter odsotnosti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudna reč... :glare:

Drgač sem pa sam naletel tudi na smešno nizke cene preko AUTOSCOUT24. Takrat sem gledal za BMW R1100S. Cene smešno nizke.

Fora pa je bila da jim nakažeš denar, oni pa imajo že vse zapakirano in samo čaka da gre. Si tudi zavarovan in sicer tako, da ti vrnejo polno kupnino, če reklamiraš blago v 5 dneh, vendar ga moraš poslati nazaj v roku 30 dni. Pošiljanje robe nazaj je pa šlo na tvoje stroške. Nad vsem tem pa je bila neka "xxxx transport xxxxx logistic xxxx", ki je izvajala popolnoma "legalen" transport paketov. Paketi so hodili em ter tja pa nazaj, za vsak "nateg" pa je firma profitirala transportne stroške...

Bilo pa je takrat ene 5 "nategovalcev" ki "so" bili vsi angleži (čeprav jim je angleščina delala hude probleme), ki živijo v ameriki in je babica pošiljala ali kolega zaradi pomanjkanja časa ter odsotnosti :rolleyes:

zelo dober nakup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm

vem za primer, ko je nekdo vplacal motor preko neta.......

caka 14 dni (kot so rekli da pride)

3 tedne... 4 tedne...

vmes klice... in najprej so obljubljali da je tezava z dobavo in da bo....

nakoncu ni nikogar vec dobil na telefon.. sel na policijo.... in so mu samo rekli.... zelo zal...ampak ste eden od xxxx ljudi ki so vas nategnili....

pa je sel denar.... dio...

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še kruha ne kupujem preko interneta, ne da bi POCENI motorje iz tujine naročevala.

sem pa kdaj pa kdaj tudi kaj kupila preko interneta vendar samo od slovenskih trgovin, za katere sem vedla, da obstajajo tako na papirju kot tudi tako, da si lahko lastnoročno pri njih otipal in potem kupi.

ostalo pa ne :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj preko neta vplačal 2 kosa.Danes zjutraj dostavljena s hitro pošto.Priporočam vsem.

(:headbang: press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se dogovarjal preko MSN-ja....hehe....Je rekel, da so cene zato tako nizke ker dobijo brez davka direktno iz proizvodne...

post-14902-1182369688_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to napizdevajo...sva s kolegom pred časom našla tudi podobno stran- www.top-motor.net, al nekako tako je bil naslov, in so bile cene ekstremno nizke, pa tudi oni bi poslali motor za 420€(hoteli so pa da jim vnaprej nakažema 25%)...začela pa sma jih sumit tam, ko so rekli, da midva ne moreva prit to tja pogledat, ker sma namreč mislila it na škotsko s prikolico in si sama dol prpelat....smešno je bilo tudi to, da jim telefonska številka ni delovala, na koncu sn pa prek google satelita ugotovil, da adresa ki so jo imeli vpisano sploh ne obstaja, na maile so pa odgovarjali vsake kvatre enkrat, in se spretno izmikali raznim vprašanjem...tak, da če mislite bilokaj uvažat in naročat prek neta, se res dobro prepričajte, pa zahtevajte razne reference ostalih kupcev te firme ki to prodaja, ker takih napizdovalcev je malo morje...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih zle sm se pogovarju s tipom. poštnina z ladjo stane cca 400€, zavarovanje 100€. torej dobiš aprilio rsv mille 2006 letnik za dobrih 3000€ v slovenijo. vse stroške plačaš po povzetju na pošti.

tako mi je tip povedu. torej, če je komu do tega, da poizkusi, saj v bistvu nič ne stane. če pa začne govorit o kakšnem denarju vnaprej, pa itak lahko odnehaš.

:evilgrin:

evo še pogovor z msnja:

eur888_hotmail.com.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ga lahko vsak doda na MSN. Sej če ne drugega samo zaradi tega, da se malo nasmeje. Kaj vse piše :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih zle sm se pogovarju s tipom. poštnina z ladjo stane cca 400€, zavarovanje 100€. torej dobiš aprilio rsv mille 2006 letnik za dobrih 3000€ v slovenijo. vse stroške plačaš po povzetju na pošti.

tako mi je tip povedu. torej, če je komu do tega, da poizkusi, saj v bistvu nič ne stane. če pa začne govorit o kakšnem denarju vnaprej, pa itak lahko odnehaš.

:evilgrin:

evo še pogovor z msnja:

eur888_hotmail.com.html

hahaha, ja ja toti ti take lešnike prodaja da kuj oke pečejo... edino to je verjetno da boš pol dobil kakšnega zhongshena po pošti, ki bo ponaredek aprilie, gor na motoru pa bo pisali aprilia v kitajskih pismenkah... original aprilia made in china...heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo d'narja, malo mus'ke!

Kaj pa homologacija itd, itd...

Da bi kar "šenkaval'"? Ne verjamem. :nono: :hmm: :?

So preveč požrešni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!