Skoči na vsebino

GREMIUM MC Summer party 2007


ixs

Priporočene objave

Alo kaj bo kater kaj napisal kak je blo na zboru??

Skor krenu pa je tak lilo kot iz škafa, ..... snip, snip, ....

drugac pa upam da ste zvozl zarad vremena :worship: :worship: :worship: :worship:

respect

Na summer party-u je bilo vse tako kot mora biti!

Tisto litje iz škafa je bilo z namenom! Smo rekli, da bi blo dobr met tuše! Pred vsakim šotorom! Sam je voda v petek prehitro odtekla od zgoraj in jo je za v soboto zmanjkalo. Veš kok smo se namučili, da smo jo gor spravili!!!

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem šele včeraj zvečer prišel iz zbora,ker je pač treba vse pospravit in poštimat.Slike bodo takoj,ko si vzamem čas in jih posortiram.Tudi viteze in bruhalce ognja sem poslikal. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujemo se vsem klubom, kakor tudi motoristom/motoristkam, ter bajkerjem za obisk našega letnega zbora. Vreme je bilo. Sicer ne najbolj naklonjeno vožnji z motorjem, vendar menimo, da je fešta vseeno uspela. 99% je bilo motoristov tako da je šlo res za bikersko fešto in ne veselico ali komercialo.

Še enkrat hvala in dobrodošli na HALLOWEEN PARTYJU 2007! Clubhouse Litija 31.10.2007.

SI JU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=638

No tako slike so tu in si jih lahko ogledate.Mislim,da je zbor uspel na vsej črti.Vsaj po odzivu sodeč,ko sem govoril z frendi so bili vsi zadovolni.Hrana je bila super sploh ideja o krompirjevi solati,ki je bila kot priloga in si jo dobil brezplačno.Ceno niso bile pretirane program je bil pester in bogat in upam ,da bo v bodoče še boljši. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe slikce, moram še jaz svoje dati gor........samo nisem še pršu do njih......so založene v avtu:)

Hvala vse ki ste se potrudli priti na zbor, vreme nam ni blo kej preveč naklonjeno.

Oktobra se vidimo na Season End Party Postojna 2007.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!