Skoči na vsebino

9. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

ja ne vem....si zmenen s kom za pjačko mogoče... :unsure: :whistle: :D

nop.. nism nč zmenen.. sam fora je d bom poj vidu kok se mi bo km dal. :D res pa je da je blo po en stran prou da sm biu na motozboru do zutri, ker je blo treba Rokya merkat k dojenčka :evilgrin: nonstop si ga mogu met na očeh.. :) hehe

bom še vidu kuko bo dons kj.. :D

grem zdj pod tuš.. poj pa v bohinsko belo.. adios :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol si pa verjetn kakega deca nadlegovala ravn takrat ko sem bil jaz tam (večino časa sm klepetal pri šanku z Minco, Aisho, Rokyjem, Marjo...)

:grim.....pr šanku se je zbrala slovenska kmečka družina :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: (sjeng, aisha pa jz .) )

blo je ful dobr učeri :010....spoznala sm še kr neki folka :010.....se pa oproščavam, če komu nism dala taprav pir, vodo....uglavnem če je blo karkol narobe iz moje strani pr šanku :whistle: :whistle: :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je ful dobr učeri :010....spoznala sm še kr neki folka :010.....se pa oproščavam, če komu nism dala taprav pir, vodo....uglavnem če je blo karkol narobe iz moje strani pr šanku :whistle: :whistle: :whistle: :rolleyes:

ewo beyba še dones prlet :whistle:

:naughty: :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim .....pr šanku se je zbrala slovenska kmečka družina :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: (sjeng, aisha pa jz .) )

blo je ful dobr učeri :010 ....spoznala sm še kr neki folka :010 .....se pa oproščavam, če komu nism dala taprav pir, vodo....uglavnem če je blo karkol narobe iz moje strani pr šanku :whistle: :whistle: :whistle: :rolleyes:

Ne veseli se preveč, jutr ti molzeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka z roky-em....če je biu z nami v campu...ej nč...se pa dons vidmo ;)

O ne...smo se sjengom in mihatom kr eno udarl pr šanku :D :D

nop.. nism nč zmenen.. sam fora je d bom poj vidu kok se mi bo km dal. :D res pa je da je blo po en stran prou da sm biu na motozboru do zutri, ker je blo treba Rokya merkat k dojenčka :evilgrin: nonstop si ga mogu met na očeh.. :) hehe

Kva mene :blink: aja...to k sm biu mau pjn, eh sej nebi blo treba :blush: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem po spletu okoliščin mogu it dons dopoldne po motor dol :whistle: :whistle: :krneki: tko da dons sem jz tud na vodi,...nč pira :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne veseli se preveč, jutr ti molzeš

itak :grim....ja sej dons sm pa tamali kombajn al kaj vozila :lol1: :lol1: :lol1:

O ne...smo se sjengom in mihatom kr eno udarl pr šanku :D :D

sej niste nobene od nas pr oz. za šankom udarl :whistle: :naughty: ....

kva pa jz :angry: ...mene si pa čist pozabu :cry: :hmm:

jz sm še vedno čist brez glasu :closedeyes:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil sem se iz res dobrega zbora v Kranju.Zahvalil bi se organizatorju in njihovemu gostu iz Slovaške za vrnjen mobilni telefon,ki sem ga izgubil na srečanju in upam,da še vedno dober glas seže v deveto vas.Vsaka vam čest fantje in na svidenje tudi na 10 zboru :worship: lp Pips

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sem se pa samo okrog sedmih oglasu na eno Zalo, pol sm bil pa kr mal preveč zmatran za nazaj it. Upam da ste se dobr mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reeees zakon žur :evilgrin: :010 Šele zdaj prišla mal k sebi (od včeraj zjutraj) :wacko: . Takšnga tigra pa še ne :beer2: :SS . Sonči je bla ena redkih, k je bla še ob 10-ih zjutraj še vsa na poskok :worship:

Popravljeno . Popravil lilit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Bilo je pestro tko na zboru, kakor po zboru :naughty:

In še bo pestro :kva2:

Miha Z. - hvala za šotor čeprav ga nism veliko uporabljau :lol1: Sam si pa jebač.... s ta novo frizuro :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reeees zakon žur :evilgrin: :010 Šele zdaj prišla mal k sebi (od včeraj zjutraj) :wacko: . Takšnga tigra pa še ne :beer2: :SS . Sonči je bla ena redkih, k je bla še ob 10-ih zjutraj še vsa na poskok :worship:

ma jz sem vedno na poskok :naughty: :010

super je blo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se počutm kot da bi celo noč :headbang: proklet alkohol! drgač je blo pa super! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa je en preveč vrtel :naughty: ... se mi je še cel dan vrtelo v glavi :unsure:

drugače pa je bilo prav fajn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ti že veš kaj sm jz mislila

me pa vse boli od une vrvi,k da bi me nagonil :rolleyes:

nč ne stokaj, za kralja živali mormo pa tud mal trpet :naughty: tud on se je žrtvoval za nas :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no to maš tud res

sam drago je tole žrtvovanje,oluplen prst nategnene vse mišice tud tiste za katere sploh vedla nism da obstajajo

sam morm priznat da me vsaj rit ne boli hehe

povrh vsega pa sm bla še full razočarana k so nas tko hitr premagale,pa še vem ne kere so to sploh ble

sem pa na ta račun dost smešnih slišala

sam prasc je bil pa full dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!