Skoči na vsebino

9. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

Bilo dobro,drgač pa Sanda glede na fotko bo potrebno še par odojkov da boš ga tko vlekla kot Irenčko. :P Pozdrav Mausu,Tanjuški,Sandi in Bobru aja pa Irenčko. :yea1:

hey ritka ne me smejat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: če si mogoče od šanka do mene ji kaj dodal :devil: :naughty:

nikol ne boš izvedela :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo dobro,drgač pa Sanda glede na fotko bo potrebno še par odojkov da boš ga tko vlekla kot Irenčko. :P Pozdrav Mausu,Tanjuški,Sandi in Bobru aja pa Irenčko. :yea1:

hehe,jz sm skor izdahnla pr vlečenju,sam poglej te mišice na roki

me še zdej vse boli,da ne govorim o vratu ki ga še zdej komi premikam oguljenih prstih in porajsanmu komovcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuu!!! :kva1:

komej čakam B)

:lol1: sam da ne boš potem šotor zgrešu kot un nemc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo tega kar sem bil na zboru in prav lepo, da sem se udelezil prav tega v Kranju, moram priznati ,da je bilo tako kot je pac treba ,da si clovek zadovoljen in se odpeles z dobrim obcutkom domov . Pohvale vsem ki so se matrali ,da so bile nase duse zadovoljne .Vse je potekalo profesionalno in ni mi zal eurotov, ki sem jih pustil v Kranju ker so pristali v odlični skupnosti pod vodstvom odlicnega vodje DRAGOTA ki je lahko vzor nasi motoristicni sceni !!! :worship:

Zagotovo se vidimo v prihodnje !!!!!! :naughty:

Hvala za pohvale. A si ti mogu čakat na kavo v nedeljo zjutraj ko se je še kuhala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocenjevalo se je tatoo-je, joške so pasale v drug del zabavnega programa. :whistle: Je komisija morala biti toliko bolj zbrana pri stvari

Jaz zmagovalki čist privoščim :yea1:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: sam da ne boš potem šotor zgrešu kot un nemc :naughty:

Ti... tole sm pa neki slišal, da so se po kampu lovil :lol1: :lol1: Da nisi bla ti tista, h kateri je Dojč v šotor zalutal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau vsem skupi!

Moj 1. moto zbor, mela sem se fenomenalno, pa še končno sem vas vse spoznala (po vseh zgodbicah k sem jih slišala o vas :naughty: -predvsem o članih Freisingov-je blo fajn dat obraze zraven).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smi zdi, da je bla kjaka bjrca preveč... :krneki: preveč blondink...tistih u plastičnem kozarcu in naokoli :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti... tole sm pa neki slišal, da so se po kampu lovil :lol1: :lol1: Da nisi bla ti tista, h kateri je Dojč v šotor zalutal :naughty:

Oh kje pa... sem pa šla ena od zadnjih spat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smi zdi, da je bla kjaka bjrca preveč... :krneki: preveč blondink...tistih u plastičnem kozarcu in naokoli :closedeyes:

:010 kaj si pa toliko pil ... potem pač trojno vidiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem pil. :trance_33_sleep: sem samo hotel videt dno kozarca čim prej :whistle:

Hm to se teb sam zdi, da si hotu videt ravno dno kozarca... pomoje si hotu kej druzga videt :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Člani MC Freising Riders Slovenija se zahvaljujemo vsem, ki so kakorkoli pripomogli k uspešni izvedbi Moto zbora. :worship:

Seveda pa Moto zbor ne bi bil uspešen, če ne bi bilo vas motoristov. Zato gre zahvala vsem klubom in posameznikom, ki so preživeli nepozabni vikend z nami. :worship:

Žal pa nismo mogli izvesti tekmovanja za Miss mokrih majčk, zaradi premalo prijavljenih kandidatk.

Drugo leto tretji vikend v juliju se ponovno dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal pa nismo mogli izvesti tekmovanja za Miss mokrih majčk, zaradi premalo prijavljenih kandidatk.

a pol bodo lente ostale podeljene, tako kot na tisti sliki? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!