Skoči na vsebino

9. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

Od Drulovke do Sejmišča je zelo daleč, ne vem, če bom zmogel.... Pa vseeno, upam da se vidimo! :yes:

Ja vem da je daleč,sem predlani mem planike 30 na uro vozil.Lan sm pa raj kr šotor dol postavu,pa čeprav je 5 km do doma.Res škoda,da je MC v Tolminu.Drug let Freisingi datum zamenat. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem... tokrat bom čist trezen :naughty:

sam rabim kofi kod klimbre :lol1:

Ti samo glej da te ne bo spet zob bolu!!!!

mene pa letos ne bo..bom šla ravno na morje u petek.. tako da fajn se mejte in uživite še namest mene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da je daleč,sem predlani mem planike 30 na uro vozil.Lan sm pa raj kr šotor dol postavu,pa čeprav je 5 km do doma.Res škoda,da je MC v Tolminu.Drug let Freisingi datum zamenat. :worship:

ma letos je vse po datumih nekaj spremenjeno.drugače imamo mi zbor vsaki 3 weekend v juliju.to je tudi edini zbor v sloveniji.problem pa nastane,da se tudi druge prireditve znajdejo na naš termin.naprimer lani so nas pokrivali z zbiljsko noč in pivo in cvetje (laško)letos je pa pač tako.

jaz vedno pravim,da naj vsak gre tam kjer mu paše.eni pa pač pridejo tudi v petek.

pa lp in uživaj. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da najbolj paše it na motozbor v Kranj... itak :worship: .. sam če naum spet zabuhu okol hodu... bo pa Marja zrihtu da bom uplaknu :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da najbolj paše it na motozbor v Kranj... itak :worship: .. sam če naum spet zabuhu okol hodu... bo pa Marja zrihtu da bom uplaknu :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

[/quot

Ne boj se te bomo še mal bl pazl kot pretekli wikend :beer2: :drunk: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba :grim zdej ste ga švoh :wacko:

Sj naum piu alkota :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj naum piu alkota :closedeyes:

kaj j ritka, a j biu globok kozarc? al kr flaška :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj j ritka, a j biu globok kozarc? al kr flaška :naughty:

Dobra družba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra družba :naughty:

najbolš je pa vse to skupi a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če igrate v bendu in se želite predstaviti pred publiko je to odlična priložnost za vas. Vse info v zvezi s tem mi prosim pošljite na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če igrate v bendu in se želite predstaviti pred publiko je to odlična priložnost za vas. Vse info v zvezi s tem mi prosim pošljite na PM.

Če rabite paradajz, čebulo in drugo zelenjavo zraven odojka... se js javm in kj zapojem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej za motoriste vstop prost....za ostale pa vstopnina kolk??? da vidm za kolk ns misljo obrat......sicer bodo dj dinarčki(kočn začnem delat)......drgač pa mam se namen kej oglasit v petek popoldne, pa v soboto tut kej.....bomo vidl... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej za motoriste vstop prost....za ostale pa vstopnina kolk??? da vidm za kolk ns misljo obrat......sicer bodo dj dinarčki(kočn začnem delat)......drgač pa mam se namen kej oglasit v petek popoldne, pa v soboto tut kej.....bomo vidl... :unsure:

Če boš mene poiskala greš not brez vstopnine, sicer pa dobiš za vstopnino tudi darilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš mene poiskala greš not brez vstopnine, sicer pa dobiš za vstopnino tudi darilo.

kk nej pa tebe poiščem :whistle: ......ja darilo kak alko spet....ka nej s tem če pa ne bom smela pit k vozm :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!