Skoči na vsebino

9. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
kk nej pa tebe poiščem :whistle: ......ja darilo kak alko spet....ka nej s tem če pa ne bom smela pit k vozm :wacko:

Definitivno ne bo alko. No ja bo welcome drink, ampak to ne bo to.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno ne bo alko. No ja bo welcome drink, ampak to ne bo to.

ahaaa.....no ja sej pol se pa vidmo...upam samo da bo vreme lepo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, to ga lahko tk al tk dobim :slap: :P :P

UPS... sm mislu, da bi biu vsaj majčkena nagrada :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal rade volje tako kot vsako leto,ampak je Metal camp v Tolminu in glih v soboto je tabol. :(

:hmm: težka izbira res - med Kranjem in Tolminom ... :? bom vidla kdo me bo do takrat bolj impresioniral :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPS... sm mislu, da bi biu vsaj majčkena nagrada :naughty:

Sej si še vedno lahk nagrada...sam ji boš mogu "mašnco" pokazat, da bo odvila... :whistle: :lol1: hecamsepress

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si še vedno lahk nagrada...sam ji boš mogu "mašnco" pokazat, da bo odvila... :whistle: :lol1: hecamsepress

To lušno bitjece (metuljčica46) je že vidla mojo mašinco v živo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pridem :blush:

tudi jaz mogoče.. ker ima sestra ravno takrt poroko (na bledu). pa še jaz vozim poročni avto :D tko da bom mogu skos tm bit :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš mene poiskala greš not brez vstopnine, sicer pa dobiš za vstopnino tudi darilo.

bo darilo po želji? :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, da me počakaš pr šanku :D

Te bom jst kar za mizo, razn če ti bom mogu pomagat pire nost!?? :naughty: :naughty:

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bom jst kar za mizo, razn če ti bom mogu pomagat pire nost!?? :naughty: :naughty:

lp miha

Bolš za šankom bit, vsaj ni treba nost :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz mogoče.. ker ima sestra ravno takrt poroko (na bledu). pa še jaz vozim poročni avto :D tko da bom mogu skos tm bit :glare:

lol ti sploh nimas ispita hehe. najbrz zato ce bos pijan ti ga ne bojo mogli vzet :o

ja, najbrz pridem pogledat pred suprnovo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo darilo po želji? :hmm: O:-)

Seveda, možno bo kopanje tudi v reki Savi in za darilo sončenje na njenih bregovih. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, možno bo kopanje tudi v reki Savi in za darilo sončenje na njenih bregovih. :naughty:

ravno po mojem okusu :whistle: sam opeklin se bojim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za opekline so dobre v Savo namočene umazane štumfe položene na golo kožo :lol1: .... js bi tud darilo meu :010 ... najraj na dveh nogah (hrbtu) ženskega spola :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ti sploh nimas ispita hehe. najbrz zato ce bos pijan ti ga ne bojo mogli vzet :o

ja, najbrz pridem pogledat pred suprnovo

uf za avto ga mam že par let :D

za motor ga še nimam.. pa usak dan nrdim ukol 150km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa še mal spomnu dekleta in žene,da ne bodo pozabile na tekmovanje MISS mokrih majčk,kajti nagrade so lepe.zato

bo že zdaj treba malo pomasirat bradavičke. z fantom, možem,prijateljem,ali pa kar same.če pa katera to ne zna bomo pa freisingi hitro

organizirali kakšen tečaj. ! ! ! od tega trenutka drage damice,ko ste tole prebrale se že lahko prijavite. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa še mal spomnu dekleta in žene,da ne bodo pozabile na tekmovanje MISS mokrih majčk,kajti nagrade so lepe.zato

bo že zdaj treba malo pomasirat bradavičke. z fantom, možem,prijateljem,ali pa kar same.če pa katera to ne zna bomo pa freisingi hitro

organizirali kakšen tečaj. ! ! ! od tega trenutka drage damice,ko ste tole prebrale se že lahko prijavite. :worship:

Iz te moke pa ne bo kruha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz te moke pa ne bo kruha :evilgrin:

al pa ga bo zlo mal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa še mal spomnu dekleta in žene,da ne bodo pozabile na tekmovanje MISS mokrih majčk,kajti nagrade so lepe.zato

bo že zdaj treba malo pomasirat bradavičke. z fantom, možem,prijateljem,ali pa kar same.če pa katera to ne zna bomo pa freisingi hitro

organizirali kakšen tečaj. ! ! ! od tega trenutka drage damice,ko ste tole prebrale se že lahko prijavite. :worship:

zanima me kolk pravih bajk bejb se sploh prjavi na tako tekmovanje????predidevam da zelo mal :unsure: bl une k so željne pogledov od.....no comment :kva2: :slap: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kolk pravih bajk bejb se sploh prjavi na tako tekmovanje????predidevam da zelo mal :unsure: bl une k so željne pogledov od.....no comment :kva2: :slap: :kva2:

verjemi, da od pravih bajk bejb se ne bo nobena, ker ni kura :evilgrin:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi, da od pravih bajk bejb se ne bo nobena, ker ni kura :evilgrin:

ja no sej...se je men zdel......pač tista k hoče naj se.....mene vem da v tem tekomavnju ne boste vidl... :whistle: :evilgrin: bom pa na zboru..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej...se je men zdel......pač tista k hoče naj se.....mene vem da v tem tekomavnju ne boste vidl... :whistle: :evilgrin: bom pa na zboru..... :yea1:

mene tud ne :whistle: :evilgrin:

... zna pa bit, da celo res na zbor priletim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!