Skoči na vsebino

Parkirna mesta za enosledna motorna vozila


Andrej.d

Priporočene objave

Kdaj si pa slišal za kakšen STARI trg v Nm; GLAVNI trg,Novi trg- to pa ja.Pa nekomplicirajte preveč,ker bomo morali še za motorje plačevat.Za sedaj,če se le malo znajdeš parkiraš takorekoč povsod brez problema. :OK:

glavni trg = stari trg

Tako kot so že nekateri povedali; ne serte ga s temi zahtevami županom, dokler lahko brez težav parkiramo pravzaprav kjerkoli, da je le moped po pameti postavljen.

Tiste finte z omaricami in priklepanjem pa spadajo v tržno sposobnost parkirnih hiš, ki bi tako lahko dobile nove stranke. Javne površine pa pustite pri miru tako kot je. Ugodneje za nas ne more biti!

Pa zdi se mi, da smo to pred časom že preklobasali. :hmm:

mata pa tud prav ja...dejansko se zdej malo znajdeš pa ga postaviš lahko skoraj kamorkoli. če pa pride na občino kakšen predlog, bodo pa itak takoj vidl zaslužek v tem in bodo še to parkirnino zaračunavali, če ga boš meu pa kje postran postavlenga bo pa že kazen...

meni je ql, čeprav bi mi na GLAVNEM trgu prišel kakšen primernejši prostor prav...ponavadi ga stlačim kje pri cerkvi ob škarpo, kjer je glih tako, da nebi mogu bit avto. samo mi ni ravno všeč parkiranje v zakotnih ulicah :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no?je ratalo?

al te morem jaz peljat? :hmm:

Cara mia, ni mi ratalo.Hvala za ponudbo,nimam nič proti ma tokrat bom nalogo peš opravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaka parkirna mesta za enosledna vozila????

potemtakem se na primer ne bomo mogli zbrat na tromostovju, ker nas bo odgnal policist al pa redar...

v najboljšem primeru pa bo dal Zoki narisat par črtic....bo treba plačat euro ali dva, in boš lahko na tromostovju spil kavo za pol evra....

Saj ravno to so prednosti mopedov, mtorčkov etc....

nimaš problema s parkingom (da le ne oviraš vse živo)....hja..potem fantje, vsa ostala avtomobilistična pravila (ki itak veljajo za vse) tudi veljajo a ne???

Sicer pa že zdaj tdi za parkiranje velja: box za avto = box za motor (si pač malo bolj komot)...pa na srečo am gledajo čez prste :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cara mia, ni mi ratalo.Hvala za ponudbo,nimam nič proti ma tokrat bom nalogo peš opravil.

pitaj redarje....med njimi sta dva motorista....bosta rade volje pomagala...

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pitaj redarje....med njimi sta dva motorista....bosta rade volje pomagala...

:D

Sj js ga lahko pr teb uparkiram, kajne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pitaj redarje....med njimi sta dva motorista....bosta rade volje pomagala...

:D

OOOOOOOOOo alora bom po Pirane motorizirane redarje lovil.Grem raje do Giuzepeja povprašat.Poročam popoldan, after lavoro. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš šel pol do pirana peš , uhka.... :blink:

Iz LJ do Pirana peš ... malo morgen :closedeyes:

Parkirna mesta so označena na zelo znani lokaciji na Vrhniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FRFLJOT, na tartiniju bil, gledal, nč našel.Častim pivce, če pokažeš to tablo.No tabla no pivce zate, ma zame.Velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavni trg = stari trg

mata pa tud prav ja...dejansko se zdej malo znajdeš pa ga postaviš lahko skoraj kamorkoli. če pa pride na občino kakšen predlog, bodo pa itak takoj vidl zaslužek v tem in bodo še to parkirnino zaračunavali, če ga boš meu pa kje postran postavlenga bo pa že kazen...

meni je ql, čeprav bi mi na GLAVNEM trgu prišel kakšen primernejši prostor prav...ponavadi ga stlačim kje pri cerkvi ob škarpo, kjer je glih tako, da nebi mogu bit avto. samo mi ni ravno všeč parkiranje v zakotnih ulicah :unsure:

Stari trg=V Belikrajini

Ne parkiraj v zakotne ulice,saj ga lahko pred Rotovž postaviš je vedno fraj pa še župan ga mirka!!!!!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz LJ do Pirana peš ... malo morgen :closedeyes:

Parkirna mesta so označena na zelo znani lokaciji na Vrhniki...

Jaooooo, Maus, ti s' bumbar! :slap:

Lepo te je povabila k sebi, potem bi pa moral iti še dol do Tartinija peš. In ti nekaj klobasaš, namesto da bi letel 300 na uro. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tako v kopru....

seveda... samo koliko motorjev pa spraviš v tisti prostor? med tednom recimo, ko je pouk na gimnaziji in če prideš po 7 zjutraj, je prostora še ravno za 2-3 motorje... sem opazovala, ko sem stanovala v dijaškem domu nad tem parkirnim prostorom.

sicer pa a ni boljše tko....ko bomo meli parkirna mesta dovol razširjena, bomo morali samo tam parkirat...tudi če je daleč...

tko pa ga damo kamorkoli...ne?

:naughty:

s tem se pa popolnoma strinjam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari trg=V Belikrajini

Ne parkiraj v zakotne ulice,saj ga lahko pred Rotovž postaviš je vedno fraj pa še župan ga mirka!!!!!!!!! :worship:

:glare: :trance_33_sleep:

tud res :OK: ...pa sej se bomo znajdli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooooo, Maus, ti s' bumbar! :slap:

Lepo te je povabila k sebi, potem bi pa moral iti še dol do Tartinija peš. In ti nekaj klobasaš, namesto da bi letel 300 na uro. :lol1:

ja valda ja 300 km/h ... že pr 200 me lovijo s helihopterjem... :lol1:

U LJ pa še nisem opazil označenega parkirnega prostora za motor ! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda ja 300 km/h ... že pr 200 me lovijo s helihopterjem... :lol1:

U LJ pa še nisem opazil označenega parkirnega prostora za motor ! :closedeyes:

Žale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaka parkirna mesta. To naj bo pri firmah za uslužbence motoriste, drugje pomojem ne rbmo tega. Ga pa že stlačiš nekam!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ Objavljeno Danes, 03:41 PM

ma kaka parkirna mesta. To naj bo pri firmah za uslužbence motoriste, drugje pomojem ne rbmo tega. Ga pa že stlačiš nekam!?

aha, sva se v Bohinju ustavla tam kot vsi, sva šla kofe ......in glej ga ata, k je pršu kasirat za motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, sva se v Bohinju ustavla tam kot vsi, sva šla kofe ......in glej ga ata, k je pršu kasirat za motorje.

Doživel tud jaz in še nekateri, pa motorji sploh niso nobenga oviral. Pač niso bla na parkplacu za avte, k je blo vse zaseden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U LJ pa še nisem opazil označenega parkirnega prostora za motor ! :closedeyes:

pa koji k***c rabis oznacen parkirni prostor za motorje ? :blink:

porini ga nekam kjer je plac in ne oviras mimoidocih. basta.

sicer pa obstajajo oznacena parkirna mesta za enosledna vozila; vecinoma tam stojijo kolesa in mopedi.

zakaj ne bi smeli motorji isto poceti ?

ali bi rad da je potrebno placati parkirnino tudi za enosledne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji k***c rabis oznacen parkirni prostor za motorje ? :blink:

porini ga nekam kjer je plac in ne oviras mimoidocih. basta.

sicer pa obstajajo oznacena parkirna mesta za enosledna vozila; vecinoma tam stojijo kolesa in mopedi.

zakaj ne bi smeli motorji isto poceti ?

ali bi rad da je potrebno placati parkirnino tudi za enosledne ?

pa koji k***c pizdiš name.. a sm si js to temo zmislu al kaj... sam napisu sm, da ga nism vidu... in ? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ga porinem kjer je plac :naughty:

(sm hotel dopisat pa ni šlo v prejšnji post) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ga porinem kjer je plac :naughty:

(sm hotel dopisat pa ni šlo v prejšnji post) :unsure:

Pa večkrat naletiš na "plac" ga ga porineš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!