Skoči na vsebino

Yamaha XJ600N ali hyosung 650


Pipster123

Priporočene objave

Odločam se za nakup mopeda v okviru 3000€, gledal sem hyosunge, kawa er5 mi je premajhen (okvir), opazil sem še yamaho XJ600N. Kaj bi vi izbrali za isti denar, hyosunga z 10k km ali 4 leta starejšo yamaho z 20k km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup mopeda v okviru 3000€, gledal sem hyosunge, kawa er5 mi je premajhen (okvir), opazil sem še yamaho XJ600N. Kaj bi vi izbrali za isti denar, hyosunga z 10k km ali 4 leta starejšo yamaho z 20k km?

sicer tudi še sam nimam motorja (sem nekje tam ko ti-se odločam) ampak sem se tudi jaz odločal o cometu...res privlačna cena, všečen izgled...vendar po vsem tem kar sem prebral tu na forumu in drugje sem se odločil da je comet motor ki ga definitivno NE bom kupil :wacko: priporočam ti da preletiš temo o cometu in ti bo jasno kaj sem s tem mislil...pa brez zamere vsem ki imajo cometa, to je samo moje skromno mnenje :blush: , več pa ti bodo vsekakor znali povedati lastniki

pa LP!

btw.: drugače pa bi se za ta denar dalo dobiti tudi kakega suzuki bandita, hondo hornet, kawasaki ZR7, ker kot vidim se tudi ti ogrevaš za naked-e :yea1:

Popravljeno . Popravil coma2black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: škoda denarja za kateregakoli iz tvoje izbire.

Hyosung se skoz kvari, yamaha je pa že tolk stara da bo kmalu oldtimer (po letniku in konstrukciji).

Počakaj še malo, nekaj še prihrani in si kupi en motor za katerega ti ne bo žal prihranjenega denarja in s katerim se boš lahko kadarkoli peljal na morje.

Glede na cene se tam do 3500eur že dobi kak bandit 600, sv, zr7, KLE, fazerca...

Lp

Ajd čao

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup mopeda v okviru 3000€, gledal sem hyosunge, kawa er5 mi je premajhen (okvir), opazil sem še yamaho XJ600N. Kaj bi vi izbrali za isti denar, hyosunga z 10k km ali 4 leta starejšo yamaho z 20k km?

Če bi že izbiral med tema dvema bi vzel Cometa.. Novejši motor, boljša ciklistika, predvsem pa mi je XJ600N grda za popizdit. Ampak to je zgolj moje subjektivno mnenje..

Bi pa na tvojem mestu izključil oba omenjena motorja (čeprav si lastim cometa) in kupil SVja ali kaj kar so že drugi predlagali. Najverjetneje pa kar SV650.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot lastnik Husota ti povem da je ciklistika zlo ok in vozne lastnosti so zelo ok, motor je zelo navoren celo malo divji za tok mal kočnčkov. Je pa še tuki slaba stran kvaliteta je bolj na psu.

Moj predlog je dodaj se malo EUR in kupi starega bandita 600 ali hornet600 ali fazer600 ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoj izbor definitivno XJ 600. Sam sem jo pred nekaj časa vozil 3 leta, brez kakršnih koli težav.

Yamaha je le Yamaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!