Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

...nevem ce se je za hvalit smile.gif 1:50.876 ...drugic na grobniku (prvic so mi odpovedale zavore in sem odpeljal sam par krogov). aja pa gsxr600 '99 smile.gif

evo midva sma si konkurenčna, sicer sm bil prvič in naredu čas 1.50.xx je blo pa julija 2011 pri 34°C z kawasaki zx6r 99

letos probama z yamaho r6, moj cilj so ene vsaj 3je obiski ter čas pod 1.45,xx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, to je pa skor maximum kar se da iz te aprilie iztisnit?

mal se da še iztisnt iz motorja,kakšnega konja bo za dodat,ker jih je pri 95000km kar nekaj ušlo....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo midva sma si konkurenčna, sicer sm bil prvič in naredu čas 1.50.xx je blo pa julija 2011 pri 34°C z kawasaki zx6r 99

letos probama z yamaho r6, moj cilj so ene vsaj 3je obiski ter čas pod 1.45,xx

ja jaz sem bil 2011 na zadnji dirki stajersko-primorski pokal. letos bi rad sel peljat vse 3 dirke. tudi jaz ciljam vsaj na 1.45. bom pa vozil z istim motorjem. bi se raje prej bolj navadil na samo dirkanje in pisto pa pol menjal motor. vsekakor pa bi se naprej ostal na 600.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

evo dns drugič na grobniku in je ratalo 1.39.94 :)

šele drugi obisk? Hud napredek, pohvalno! :OK: S čim to voziš? Gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz včeraj tudi drugič do sedaj na Grobniku, na začetku, ko asfalt še ni bil razgret, mi je uspelo priti do 1.37.25, potem pa pod 1.39 ni šlo več, ker sem imel zadaj trdoto medium in ni bilo več pravega oprijema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz včeraj tudi drugič do sedaj na Grobniku, na začetku, ko asfalt še ni bil razgret, mi je uspelo priti do 1.37.25, potem pa pod 1.39 ni šlo več, ker sem imel zadaj trdoto medium in ni bilo več pravega oprijema.

A ni zadnjič nekje nekdo napisal da R1 2009 ni dobra za na progo? Če Urban v drugem obisku pelje 1.37... to je ZELO hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni zadnjič nekje nekdo napisal da R1 2009 ni dobra za na progo? Če Urban v drugem obisku pelje 1.37... to je ZELO hudo.

hahaha pa recimo da sm to jaz napisal, nova R1 je definitivno najslabši tisočak k ga delajo govorim o pisti.............da pa je poba naredu tolk dober čas pa vsa čas njemu ne motorju :) Čas 1.37....danes delajo z vso možno ropotijo ki je na dveh kolesih tud z 10 in več let starimi stroji, tko da to res ni nekaj hudega, hud je podatek o le dveh obiskih, to pa nekaj pomeni, očitno je pač poba s pravega testa..............za hujše bolj vrhunske čase pa moped v taki zasnovi kakršni je ziher ni sposoben, prej šofer kot motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak mene pr tem vedno zanima, a ta drugic na Grobniku pomen tud drugic na dirkaliscu? Ker ce da, pol res kapo dol soferju, v nasprotnem primeru pac se vedno odlicen cas, ampak verjamem da bi tud Lorenzo lahko napisal: "prvic na Grobniku, 1:27:xy, yamaha mal predelana" al pa mogoce celo Rossi: "prvic na Grobniku, 1:31, razštelan ducati..."

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele drugi obisk? Hud napredek, pohvalno! :OK: S čim to voziš? Gume?

ja upam da bo šlo naslednjič še mal nižje :D, drgač pa vozm yamaho r6 2006 gume pa obe D211 gp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak mene pr tem vedno zanima, a ta drugic na Grobniku pomen tud drugic na dirkaliscu? Ker ce da, pol res kapo dol soferju, v nasprotnem primeru pac se vedno odlicen cas, ampak verjamem da bi tud Lorenzo lahko napisal: "prvic na Grobniku, 1:27:xy, yamaha mal predelana" al pa mogoce celo Rossi: "prvic na Grobniku, 1:31, razštelan ducati..."

Jaz sem bil drugič sploh na dirkališču, Mic0 pa mislim da prav tako.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaj mene je pa kr sram napisat ker vidim, da imajo vsi neke perfektne čase na Grobniku . Ja nič moram prodat mojo suzo in oditi v penzijo . :kva2:

Kr zlaž se, pol pa nej študirajo :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja he he,.... ne znam lagati tako da ne bo nič he , he ,.... Čuj RVT v Pondeljek sva gledala z ženo enega italjana, ki je bil v padoku zraven in sva probala ugibat kolko vozi član z TOP opremo kao . Pol sva ga tudi merla brez da bi on vedel . V prašal sem ga koliko je vozil pa je dejal ši ši ... beee 1,39 mi dva pa sva ga namerla 1,50 . Dobro vsak ima svoje veselje :kva1::music4::OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dns drugič na grobniku in je ratalo 1.39.94 :)

Jaz včeraj tudi drugič do sedaj na Grobniku, na začetku, ko asfalt še ni bil razgret, mi je uspelo priti do 1.37.25, potem pa pod 1.39 ni šlo več, ker sem imel zadaj trdoto medium in ni bilo več pravega oprijema.

sem videl iz prve roke, da sta dobro letela. čestitke. kako je pa vozil vajin kolega s kawasakijem?

tudi jaz sem bil drugič na pisti oziroma grobniku in sem prilezel do 1:51.3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja he he,.... ne znam lagati tako da ne bo nič he , he ,.... Čuj RVT v Pondeljek sva gledala z ženo enega italjana, ki je bil v padoku zraven in sva probala ugibat kolko vozi član z TOP opremo kao . Pol sva ga tudi merla brez da bi on vedel . V prašal sem ga koliko je vozil pa je dejal ši ši ... beee 1,39 mi dva pa sva ga namerla 1,50 . Dobro vsak ima svoje veselje :kva1::music4::OK:

Sej k boš mal več začel tkole po dirkališčih hodt pa mal spraševat pa opazovat boš vidu, da je kr nekaj šoferjev k majo takšna odstopanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja he he,.... ne znam lagati tako da ne bo nič he , he ,.... Čuj RVT v Pondeljek sva gledala z ženo enega italjana, ki je bil v padoku zraven in sva probala ugibat kolko vozi član z TOP opremo kao . Pol sva ga tudi merla brez da bi on vedel . V prašal sem ga koliko je vozil pa je dejal ši ši ... beee 1,39 mi dva pa sva ga namerla 1,50 . Dobro vsak ima svoje veselje :kva1::music4::OK:

hahaha čase na Grobniku ter ribiške vice o velikosti rib lahko daš k v en predal :D........je že kr praksa (kakor sm vidu), da eni hudičevo letijo k so sami dol ali sami sebe merjo............k je pa uradna meritev (če se seveda udeležijo kakšne gasilske dirke).........je pa itak nekaj narobe z njo :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha čase na Grobniku ter ribiške vice o velikosti rib lahko daš k v en predal :D........je že kr praksa (kakor sm vidu), da eni hudičevo letijo k so sami dol ali sami sebe merjo............k je pa uradna meritev (če se seveda udeležijo kakšne gasilske dirke).........je pa itak nekaj narobe z njo :D:P

Saj zato pa veljajo samo uradno merjeni časi, vse ostalo pa so samo zgodbice.

Tudi na tem forumu je kar nekaj takih ,ki predvsem nakladajo.

Drugače pa se popolnoma strinjam s teboj

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno, da ne vidim modre zastave na moji prvi amaterski dirki in da speljem do konca he, he,...

Aja želim si tudi, da ne ogrožam in ne oviram nobenega

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl iz prve roke, da sta dobro letela. čestitke. kako je pa vozil vajin kolega s kawasakijem?

Jst sm tud križaru po progi z cajtom tam okol 1.39.xx .... biu sem pa četrtič na pisti, upam da bo naslednjič bolje :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!