Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

Ajaj mene je pa kr sram napisat ker vidim, da imajo vsi neke perfektne čase na Grobniku . Ja nič moram prodat mojo suzo in oditi v penzijo . :kva2:

David, NIKAR.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

včeraj prvič bil na grobniku odpeljal štajrsko primorski pokal zelo vesel za prvič

na grbniku in tretjič na motorju cestaku 1:45 :OK: škoda da ni več nobene pokalne

dirke naslednjič računam čas pod 1:40 do takrat bom pa veselo treniral malo dodelal motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj prvič bil na grobniku odpeljal štajrsko primorski pokal zelo vesel za prvič

na grbniku in tretjič na motorju cestaku 1:45 :OK: škoda da ni več nobene pokalne

dirke naslednjič računam čas pod 1:40 do takrat bom pa veselo treniral malo dodelal motor...

Lepo, da si samozavesten, sam 5 sekund ni tok mal k ti mislš ;)

K tist razmišljanje ( mal kasnej bom še bremzu pa hitrej gas odpru ) je lohk na konc dneva tut 1,46 al pa na glavo tko, da kr po pamet B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da ni malo vem pa ke sekunde letijo in tam ne morem nič

krivec nimam stabilizatorja čerpav je org elektronski :BUA:

na nekaterih delih mi balanco grdo zmeče roko v ogn 2 sekundi dol

nekatere ovinke moram pa še malce naštuderat pa mislim da je to to

sicer govorim koda je to jebi vetr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sem bil drugič na grobniku in postavu čas 1.46.7x (motor je stock, gume pirreli SC medium)

V nedeljo na 42.motohappeningu 1.37.8(aprilia rsv 1000)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da ni malo vem pa ke sekunde letijo in tam ne morem nič

krivec nimam stabilizatorja čerpav je org elektronski :BUA:

na nekaterih delih mi balanco grdo zmeče roko v ogn 2 sekundi dol

nekatere ovinke moram pa še malce naštuderat pa mislim da je to to

sicer govorim koda je to jebi vetr :grim

če ti balanco meče pri menjavi iz enega v drugi ovinek...prvo probaj povrat na sprednjih vilcah mal zapret ( se dogaja npr. proti luknji ali iz luknje ko tisto hitro menjavo desno levo delaš?)....lahko je pa tudi spredaj za znižat v križih...meni se je tudi dogajalo čeprav imam stabilizator...rešitev pri meni je bila zapret povrat in dvignil zadaj amortizer (k5 1000 precej sedi zadaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ponavadi ko pridem iz ovinka začnem odpirat gas (povna)

mi začne to delat samo na 2 ovinkih vstalo je oki včasih se tudi zgodi

sredi ravnice ko motor dobi šus premalo držim balanco :grim nisem še navajan

na začetku ko sem začel vozit mini moto sem imel isti problem brez stabilizatorja

ni mogoče vozit :) bomo vidl drugače pa me točno tam strese kot si rekel

iz ovinka motor imam že čisto porovnan mi začne to delat motor takrat dobi šus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sredi ravnice ko motor dobi šus premalo držim balanco :grim nisem še navajan

No k boš začel pa še mal bl balanco držat, te bo pa tut še mal bl vintat začel, ker se bojo vibracije oziroma nihanje prek rok še bol nate prenesl in posledično boš ti v še večje nihanje motorja povzročil s svojim telesom... boš več naredu v tej smeri, če si boš motor in vzmetenje drgač nastavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je blo rečen nej ne bom pameten pa probat motor naučit vozit, ampak naj pustim da se motor pelje..

tole je čist res :) Ampak kr nekaj km po pisti rabiš da do tega prideš, nekako se morš "zlit" s strojem in delat take gibe na katere se on pravilno odzove, nič na silo nič trdo ali okorno na vse te negativne kretnje ti motor vrne nazaj na ne kaj lep način :D Jaz letos bavarca z pol manj moči držim kot sem l.2008 R6-ko ko sem prvič srečal pisto :D......takrat še dobr da je balanca zdržala, da jo nism utrgal :D :D :D Moje mnenje "bolj z telesom manj z rokami" :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaj pa "kontra krmarjenje", recimo pri izhodu iz lukne? Nisem med tahitrimi, ampak če ga tam ne bi našponal na balanci bi bil pa še počasnejši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaj pa "kontra krmarjenje", recimo pri izhodu iz lukne? Nisem med tahitrimi, ampak če ga tam ne bi našponal na balanci bi bil pa še počasnejši :D

To tut mene zanima, sm glih zanč gledu Camleka, ki ne gre počasi. Sprednji del mu vzdigne v luft, in samo s balanco ostro zavije oz. kokr je zgledal zelo na silo preloži motor v levo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj kontra balanco po moje podzavestno sukamo vsi, vsaj tko sem enkrat bral neke meritve (za vhod v ovinek) kar se pa tiče izhoda z lukne z desnega gor po hribu v levega je blo meni na 600 enostavno tukaj na jurja je pa težava za znoret, brzina je čez 200, gas odprt, že od luknje gor 5.brzina, centifugalna sila pa taka, da motor rine kar naravnost, men to rata le z močnim prenosom teže dobesedno dol z motorja (da gasa ne spustim) će pa se ne "izide" tko kot je treba če ni linije prave, utrujenost... pa ga morm mal zapret drugač bi poletela tja na letališče :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče amortizacije je bilo vse delano pri čarmanu

in vse do sedaj je bilo ok marof itd razen 2 krivini na grobniku

gre pa v kratkem motor jermanu in bomo tam naštelal vse na novo

za mojo kilažo potem pa da vidim! sicer pa se niti ne sikiram kaj preveč

sedim šele 3 na motorju mankam i smao trening pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče amortizacije je bilo vse delano pri čarmanu

in vse do sedaj je bilo ok marof itd razen 2 krivini na grobniku

gre pa v kratkem motor jermanu in bomo tam naštelal vse na novo

za mojo kilažo potem pa da vidim! sicer pa se niti ne sikiram kaj preveč

sedim šele 3 na motorju mankam i smao trening pa bo :)

nejc bzino imaš v sebi, vem ker sem te gledal na minimotu...

najprej se navozi in se ne obremenjuj z nastavitvami, časi bodo že prišli brez skrbi

ko se boš navadil na ''taprav'' motor ter pisto in ko bodo časi pod 1.40, pa začni razmišljati o nastavitvah...

pa srečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dons je dal str dec mal vec gasa :D 1.32.8....

Marsi kašen str dec kakor praviš ti lahko da lekcijo new comer . Konec koncev je važno kako se počutiš. Čestitam za čas :OK: in upam ,da bom tudi jaz imel tak čas ko bom str dedc :kva1::kva2:

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je dal str dec mal vec gasa :D 1.32.8....

Čestitke, ravnokar gledal na grabarsport, noro :) vsako dirko greš dol :) če bo tkole , boš kmal z Jermanom ob boku vozu :)))) bravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!