Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

bi sem samo 1x marof sem pa imel namen

pa ni zneslo!! se pravi 3x mogoče kaj več veš kot jaz??

preberi obe tvoje izjave ko jih je citiral RVT eno stran nazaj in ti bo mal boj jasno kaj mislim :music4: ...drugače pa lep čas :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc93 ti samo pridno vozi in treneraj, vse ostalo bodo pa tako casi povedali...drugace pa ti priporocam, da gres se malo na kako drugo pisto vozit (pannonija, slovakija,...) , ker so kar velike razlike v sami tehnicni zahtevnosti razlicnih pist in se na vsaki stezi naucis kaj novega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ne se bom pa naslednjič probal bol približat stopničkam :)

manka mi treninga!! opažam da nekaterim hodim v nos

baje delam samo gužvo čeprav nevme komu?? čas imam tudi poraz baje

tako da očitno povem par svojih besed pa je vse narobe vem da je treba za dober

čas marsikaj samo da te pa tako nekateri zabijajo volje imam veliko želje-cilje pa prav tako

se trudim na hondi sedim 3tjič nikoli prej nisem probal noben drugi motor razen mini moto

očitno ste vi že prvi dan leteli čez ovinke raje visite na forumu pa me pluvate pridi na pisto pa

tam pokaž svoj talent pa mi kaj svetuje pokaži ne to pa ne najlaži je rečt neznaš nimaš pojma pejt domov

tak se spodbuja dan danes pač nimam denarja na pretek čene bi že prej presedel na večji motor itd!!

pa ne da se samo hvalim samo sam pri seb vem da bi mi marsikaj uspelo če bi imel finance.........

Lepo je da se trudiš in imaš veselje, morš pa vedet, da je zelo nehvaležno javno in samozavestno napovedovat velik napredek, ker takoj rataš "tarča" opazovanj ( posebaj v Sloveniji) in v kolikor ti uspe napovedan "veliki podvig" je fovšija in te bo okolica le nemo opazovala v kolikor ti spodleti pa postaneš tarča posmeha in obrekovanj. Tisti k smo se mal vozil po dirkališčih vemo kok je 5 sekund razlike in ko si napovedal, da boš z 1,45 v naslednjem poskusu šel pod 1,40 si pač z svojo računico "vrgu kost"!!. Ti rajš hodi na dirkališča in objavljaj čase sproti in raje kaj vprašaj kot napovedovat kaj v naprej in verjemi, da boš povsod naletu na boljši odziv . Dobronameren nasvet sam tko je v motoršportu. Najprej rezultat in pol hvala in ne obratno pa ti bojo čist mir dal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč RVT pol bom pa jest za drug let napovedal 1.39.5.....pa če bo kej hitrejš tolk boljš da me nouš pol kurcal :P:D

pizda sandi si samozavesten :P haha.... ti bi lohka počas kako 29 napovedov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč RVT pol bom pa jest za drug let napovedal 1.39.5.....pa če bo kej hitrejš tolk boljš da me nouš pol kurcal :P:D

Ti kr 1.29.5... napovej za drug let, pa da te takle cajt po sezoni drug let že tle na forumu raztrgamo k vovk ovco :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr 1.29.5... napovej za drug let, pa da te takle cajt po sezoni drug let že tle na forumu raztrgamo k vovk ovco :P:D

hahaha norc, me kr srat prime že k sam gledam 1.29....ne vem kako se to pol sploh vozi :D :D Crusty je kekec totalni pa če bo drug let še kaj krogov ponovil 1.32....bo več kot super zadovoljen, če ne pa pač ne .....jebeš tako napovedovanje - meni čist mimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ne se bom pa naslednjič probal bol približat stopničkam :)

manka mi treninga!! opažam da nekaterim hodim v nos

baje delam samo gužvo čeprav nevme komu?? čas imam tudi poraz baje

tako da očitno povem par svojih besed pa je vse narobe vem da je treba za dober

čas marsikaj samo da te pa tako nekateri zabijajo volje imam veliko želje-cilje pa prav tako

se trudim na hondi sedim 3tjič nikoli prej nisem probal noben drugi motor razen mini moto

očitno ste vi že prvi dan leteli čez ovinke raje visite na forumu pa me pluvate pridi na pisto pa

tam pokaž svoj talent pa mi kaj svetuje pokaži ne to pa ne najlaži je rečt neznaš nimaš pojma pejt domov

tak se spodbuja dan danes pač nimam denarja na pretek čene bi že prej presedel na večji motor itd!!

pa ne da se samo hvalim samo sam pri seb vem da bi mi marsikaj uspelo če bi imel finance.........

Če poleg klicaja na tipkovnici najdeš še vejico in piko, bosta šli še dve sekundi dol... predvsem pa se bo veliko lažje bralo razloge, zakaj ne, zakaj ja,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super rezultat za tretjič ni kaj kapo dol :)

Mam pa jaz en predlog:

-kaj če bi objavljali čase le uradnih meritev - časomerilcev (treningi, dirke.....)

načeloma mene objave vseh sort lap timerjev ne motijo ampak spremljam temo že od leta 2008 ko sem bil prvič dol. Po vsem napisanem tukaj gor sem bil takrat ziher da bom na prvi dirki zadnji pa še to z velkim zaostankom za predzadnjim:D

Kar nekaj fantov objavljenih rezultatov (ročna štopanja, lap timerji.....) na uradnih meritvah ne ponovi oz. za kar nekaj sekund "striže"..... tud uradne meritve krivijo :D Veliko pa se jih nikoli niti ne pojavi tam kjer je "zadeva na papirju" to mi tud ni jasn zakaj ne ker napisani časi tukaj so odlični........za Marof in podobne piste sigurno to ne more veljat, za vse ostale, kjer so meritve organizirane pa bi blo to pošteno :)

Še uradni rekordi posameznih kategorij so le takrat ko so merjeni na dirki.........treningi, kvalifikacije, warm up, vse to ne velja nič :)

Le moj predlog :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste eni res, moj čas se giblje tudi okoli

1.29.4 lahko pokažem na GPS.u...

Aja da ne bo pomote, ni to čas na pisti, je čas iz Kočevja do Grobnika, haha! 1h29min4sekunde

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čisto razumem, kaj hočeš povedat. Mi je jasno, da marsikdo vrjetno, kdaj kakšno lepo cifro sem prilepi, ki jo potem na uradnih dogodkih niti približno ne doseže in

podobno.Sej bi ti napisal uradno meritev, pa kaj, ko so pa že skoraj na dopustu dol .) Čas je bil zmerjen z gps lap timerjem. Do sedaj se je še vedno ujemal z uradni izmerjenimi časi na dirkališču, tako da zame je to dovolj dobr. Če se ti pa zdi kaj čudno pa Bagia malo povprašaj, se je namreč pob tud orng peljal :OK: (pa spet je bavarca doma pustu, ccc...nevem zakaj ga špara :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super rezultat za tretjič ni kaj kapo dol :)

Mam pa jaz en predlog:

-kaj če bi objavljali čase le uradnih meritev - časomerilcev (treningi, dirke.... .)

načeloma mene objave vseh sort lap timerjev ne motijo ampak spremljam temo že od leta 2008 ko sem bil prvič dol. Po vsem napisanem tukaj gor sem bil takrat ziher da bom na prvi dirki zadnji pa še to z velkim zaostankom za predzadnjim:D

Kar nekaj fantov objavljenih rezultatov (ročna štopanja, lap timerji.... .) na uradnih meritvah ne ponovi oz. za kar nekaj sekund "striže"..... tud uradne meritve krivijo :D Veliko pa se jih nikoli niti ne pojavi tam kjer je "zadeva na papirju" to mi tud ni jasn zakaj ne ker napisani časi tukaj so odlični........za Marof in podobne piste sigurno to ne more veljat, za vse ostale, kjer so meritve organizirane pa bi blo to pošteno :)

Še uradni rekordi posameznih kategorij so le takrat ko so merjeni na dirki.........treningi, kvalifikacije, warm up, vse to ne velja nič :)

Le moj predlog :)

Res je,,,moj z racelanda je bil kr višji po uradnih meritvah...sem pa mogu kr neki časa trenirat,da sem res odpelu takega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čisto razumem, kaj hočeš povedat. Mi je jasno, da marsikdo vrjetno, kdaj kakšno lepo cifro sem prilepi, ki jo potem na uradnih dogodkih niti približno ne doseže in

podobno.Sej bi ti napisal uradno meritev, pa kaj, ko so pa že skoraj na dopustu dol .) Čas je bil zmerjen z gps lap timerjem. Do sedaj se je še vedno ujemal z uradni izmerjenimi časi na dirkališču, tako da zame je to dovolj dobr. Če se ti pa zdi kaj čudno pa Bagia malo povprašaj, se je namreč pob tud orng peljal :OK: (pa spet je bavarca doma pustu, ccc...nevem zakaj ga špara :) )

....... Če se ti pa zdi kaj čudno pa Bagia malo povprašaj.......

ah ne seri, jaz ti čist verjamem niti to ni pomembno...... važn da to veš ti in da je napredek..... le tako naprej :)

Ni bilo čist nič naperjeno nate.......le če že hrvati ne morjo v red spravit tisto razvalino od grobnika dejmo vsaj mi tole temo.......konec koncev je le moj predlog nisem pa noben admin te teme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne seri, jaz ti čist verjamem niti to ni pomembno...... važn da to veš ti in da je napredek..... le tako naprej :)

Ni bilo čist nič naperjeno nate.......le če že hrvati ne morjo v red spravit tisto razvalino od grobnika dejmo vsaj mi tole temo.......konec koncev je le moj predlog nisem pa noben admin te teme :)

Pa sej to je važno, da se stvar mal premika.... Jst sm zadovoljen , da je napredek od zadnjič , pa še luštn smo se mel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradno napovedujem da bom celo sezono 2013 vozil pod 1.50 na grobniku:))

Sax z katero r6 si vozil?? si bil danes dol z tisto ekipo cbr...rsv4..itd?? jaz sem bil z črnim k5 rdeča dainese obleka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)) naslednjič obvezno...sem iskal z pogledom Bagiota (da bi ga tudi v živo spoznal) sam nisem videl tiste njegove črne r6 in sem mislil da ga ni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)) naslednjič obvezno...sem iskal z pogledom Bagiota (da bi ga tudi v živo spoznal) sam nisem videl tiste njegove črne r6 in sem mislil da ga ni

Pozdravljen,škoda da me nisi poiskal,je pa res najina belo-rdeča R6,ti si pa verjetno bil z modro belim suzukijem,ki sma kar nekaj krogov peljela skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne pozabim še jaz napisat moj čas 1.38.5,včeraj danes pa po deloma mokri pisti 1.39.8,na Grobniku pa 5-tič

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!