Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

Pozdravljen,škoda da me nisi poiskal,je pa res najina belo-rdeča R6,ti si pa verjetno bil z modro belim suzukijem,ki sma kar nekaj krogov peljela skupaj.

sem mislil da imaš celo črno r6 :(...jaz bil z črnim k5 in rdeč kombinezon..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil da imaš celo črno r6 :(...jaz bil z črnim k5 in rdeč kombinezon..

Ne, tisto sta bila dva Zagrebčana,aha,sem mislil da si bil pri mreži nasproti nas z modro-belim,naslednjič pa le pocukaj za rokav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe vem za zagrebčane da nisi ti saj sem jih skoraj pobral v šikani kako so se vlekli....enkrat prej se mi je zdelo da si bil ti z črno r6 in zato sem spet iskal tako:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ce napise kdo, da je bil 1., 2. ali pa 10. na Grobniku, se ne pomeni, da je bil na pisti tolkokrat. Mislim, da niso ti casi tako dobri, da jih clovek nebi mogel doseci brez vecjih tezav, ce se ze prej par let po pistah vozi obcasno?! Pac na Grobniku prej ni ratalo vozit:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se tudi jaz v zadnjih šestih letih peljal po par pistah pa vem koliko časa in denarja je treba za soliden čas!

Je pa zanimivo da sm že parkrat tukaj prebral zanimive številke, ko pa grem kdaj v živo pogledat je pa vse skupaj čisto drugače...

Tako da se strinjam s Sandijem glede meritev!

P.S. razlika med suho in mokro pisti je bistveno več kot sekunda!;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....škoda Miha ker dirkaš več, takih z tolk ekstremnimi nagibi ni veliko ;)..........je pa res da bo tale "bolezen katera ima le ena zdravila (€€€€) počas pobrala nas vse" :(

Še 1x čestitke za sina ter neverjetno predstavo na ulici.......malo sinov je to doživelo :notworthy: .......spomin za celo življenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pa evo izboljšal čas sedaj je 1.33,112 počasi gre na bolje :kva2:

 

BRAVO...           :notworthy:  :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Hvala,upam,da je še kakšna sekunda v novi gumi,ker sem vozil skozi z rabljenimi. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

1.39.841.....za 4 obisk bo kr vredu  :blush:

pohvalno, prebil "magično mejo" :yes: ..........zdej bo cajt kr letu dol, pa bo hitr 1.32.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno, prebil "magično mejo" :yes: ..........zdej bo cajt kr letu dol, pa bo hitr 1.32.... .)

 

ja to je bil cilj zdaj pa bo treba par stvari porihtat in optimirat na motorju potem pa gremo še mal dol :D...za 1.32 bo pa treba it v višjo kategorijo razen če preskočim riješkega pa gremo za ciljno levo dol offroad do lukne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom edini, ki se ne pohvali ... 1:54:717 ...

15 let star, praktično stock zx9r, z zlizanimi sportsmart gumami in povišano šipco  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

No pa je ratalo 7 King of Grobnik in osebni rekord 1.32.970 juhuuuuuuuu ni slabo za starega deda

Duhec komaj ti sledim po vseh portalih da ti čestitam  :P  :D  :D .......skratka tolk požrtvovalnega borca med amaterji ni........in, če si je kdo zaslužil ta čas, ki je večini amaterjev lahko le znastvena fantastika si res to ti........zdej le požri tiste besede "konec sezone zaključim z dirkanjem"  in nadaljuj na tak način naprej  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!