Skoči na vsebino

DP SM SKUTER KRŠKO 26.avgust


ici

Priporočene objave

Tako kot je bila v Logatcu izvedena popestritev dirke z štirikolesniki razmišljamo da bi v krškem naredili in uvrstili v termin dirko amaterjev oz. nelicenciranih tekmovalcev v SM kategoriji do 450ccm,pogoji bodo določeni s posebnim pravilnikom.Kar me zaenkrat zanima je koliko teh bi se bilo pripravljeno spustiti v boj (minimalno 10) saj se bomo na osnovi tega odločali o dirki.Povejte kolegom znancem ki se z SM-ji podijo po cestah da imajo to enkratno ptiložnost in pa seveda kaj mislite o ideji.

za organizatorja KBM-racing Iztok Živko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate namen narediti amater dirko za SM mislim, da je bolje da ne postavite višjo mejo ccm ker jih je cestnih supermoto veliko več nad 450 ccm kot pa do 450 ccm.

Drugače pa bi jest odpeljal eno tako dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate namen narediti amater dirko za SM mislim, da je bolje da ne postavite višjo mejo ccm ker jih je cestnih supermoto veliko več nad 450 ccm kot pa do 450 ccm.

Drugače pa bi jest odpeljal eno tako dirko.

Hvala za nasvet,odpira temo do 650ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst tud pridem odpelat tako dirko, takoj!!

Mam še 2 prjatla, ki sta tudi navdušena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pogovorih smo se odločili da ne kompliciramo ampak da bo tekma kar OPEN za vse ccm-je vendar le za SM da je jasno.Pravila bodo določena kot so :brez steklenih delov,enodnevno zavarovanje,.....itak pa bo motor pregledala teh.komisija ki bo dala dovoljenje za dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce pridem se jaz, odvisno od udelezbe

bilo bi super, ce bi par dni pred dirko kdo povedu kolko ljudi ima namen it, in seveda s katerimi motorji ?

jst sem 70% da grem, dirku bi pa s hondo crf450r

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj točn bi naj bla ta dirka?

Smo resno zainteresirani za udeležbo 3 kandidati, mogoče celo 4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj točn bi naj bla ta dirka?

Smo resno zainteresirani za udeležbo 3 kandidati, mogoče celo 4.

V naslovu ti piše kdaj je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damn... včasih mi je res žal, da nimam več ta rdeče zverine :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je bila v Logatcu izvedena popestritev dirke z štirikolesniki razmišljamo da bi v krškem naredili in uvrstili v termin dirko amaterjev oz. nelicenciranih tekmovalcev v SM kategoriji do 450ccm,pogoji bodo določeni s posebnim pravilnikom.Kar me zaenkrat zanima je koliko teh bi se bilo pripravljeno spustiti v boj (minimalno 10) saj se bomo na osnovi tega odločali o dirki.Povejte kolegom znancem ki se z SM-ji podijo po cestah da imajo to enkratno ptiložnost in pa seveda kaj mislite o ideji.

za organizatorja KBM-racing Iztok Živko.

amaterske dirke so perfektna stvar za ljudi, ki nimajo namena delat dirkalnih licenc in met opravkov s klubi in ostalo, za užitek nepotrebno, birokracijo!

Hvala vsem organizatorjem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Objavljen je pravilnik z termini,rabimo prijave in to čimprej.Povejte sedaj vsem kolegom ki bi se radi preizkusili,saj je propustnost proge dovolj velika.DAJMO AKCIJA!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za amatersko diko je potrebno tudi prijavnico izpolnit al se je potrebno samo najavit?

Bilo bi lepo,saj rabimo imena in številke,će je nimaš jih bomo določili po vrsti od 1 do .....kolikor vas pač bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo bi lepo,saj rabimo imena in številke,će je nimaš jih bomo določili po vrsti od 1 do .....kolikor vas pač bo.

Ok bom poslau prijavnico.

Glede številke, pa mislim da je jasno da bi mel številko 41.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz pridem dirkat :whistle:

nc nc nc Vili :rolleyes:

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom poslau prijavnico.

Glede številke, pa mislim da je jasno da bi mel številko 41.

Zakaj pa je JASNO da boš imel 41? ti ti ti

Tudi jaz pridem dirkat :whistle:

hahahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en predstavnik Bulgarije pride na dirko.Ampak ne v hobi open razred.Vsaj zaenkrat še ne.

Drugače pa moram povedat,da močno podpiram ta razred.Samo upam,da nebo preveliko hude krvi :headbang: in da bomo

po končani dirki kake čevape skupej na progi pojedli in ne v kliničnem centru!!!!!!!

Fantje samo po pameti pa na počes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ici, že veste če vam bo uspelo narediti teren za dirko?

Ne vem kako to misliš? :? :? :? :?

Bajs soperca da mi potrjuješ dej še kacga vajenca prpel sej je dost šruko. :D

Po nepotrjenih govoricah pride tud Medica ampak v 450 klaso očitno je pred mano zvedu da prideš ti u OPEN. :worship: :worship:

Še opozorilo za nevedne da prijava pomeni tista po faksu na original prijavnici z AMZS-ja ne pa ta na netu. :headbang:

:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!