Skoči na vsebino

DP SM SKUTER KRŠKO 26.avgust


ici

Priporočene objave

kašen tehniški zakon lahko zašije mojo 2T 125-ko, poleg zaribanja???

mislim(glasnost in ostale nepravilnosti...)oz. kaj gledajo na tehničnem pregledu!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlomu kost v dlani, mene med amaterji ne bo.Skoda a? Pa take cajte sm delou...Amak udelezba zgleda supeeeer!!!

Ej kaj si pa delal? A dol v Krškem al na cesti?

Zlomu kost v dlani, mene med amaterji ne bo.Skoda a? Pa take cajte sm delou...Amak udelezba zgleda supeeeer!!!

Ej kaj si pa delal? A dol v Krškem al na cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe gumy, na cesti z biciklom, ka sm mal noge treniru in lih par metrov pred domom celno pozdravil enga druzga kolesarja...Ti sigurno peles a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašen tehniški zakon lahko zašije mojo 2T 125-ko, poleg zaribanja???

mislim(glasnost in ostale nepravilnosti...)oz. kaj gledajo na tehničnem pregledu!?

Najbolj da pogledaš v pravilnik za SM sezona2007 na uradni strani AMZS šport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo zanimivo in atraktivno...se posebej ker je blo velik voznikov... :OK: Upam da bojo ksne slike cimprej... B) Me je kr mal prjel da bi se tud sam zapodu gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo. Js zle slike uploadam na server. Sicer so od mal dlje slikane, ampak je dost vlka ločljivost da se normalno približa! Prpopam link, ko bo :worship: Aja, Lipnik, obvladaš! Čeprov si mel mal smole, ker te je na istem ovinku vn odneslo kot na treningu, vseen vsa čast :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je blo kr zanimivo u Krškem. :OK: Sam se mi zdi, da je blo ful mal gledalcev. :BUA: Pa pričakoval sem troboj med Škarjo, Nastranom in Hladom pa je nažalost mel Hlad preveč težav z svojim KTM-om, da bi se to lahko zgodil :lol1: Je bil pa lep boj med Škarjo in Nastranom, :OK: sam ne vem zakaj Škarja zmer takratko potegne :? ... no, boljši zmaga :worship:

Tud troboj Medize, Nastrana pa Mihelčiča je bil hud. :worship:

Pa vse pohvale organizatorjem za organizacijo dirke, :worship: sam drugič lahk mal več pijače pa hrane pripravjo, ne da že ob treh vsega zmanjkal :headbang:

post-6277-1188157269_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ti tisti z novo 2takt SM125? :whistle: Fotr pravi da maš navadno prdulco hehe :krneki:

Nejči, pa se pokaži še ti s svojo prdulco na pisti. Bi bilo kar zabavno videt, kako bi tisto "125 prdulco" gledal v rit.

Videt je, da boš imel že čez 14 dni to priliko, ampak se bojim, da znaš samo lajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejči, pa se pokaži še ti s svojo prdulco na pisti. Bi bilo kar zabavno videt, kako bi tisto "125 prdulco" gledal v rit.

Videt je, da boš imel že čez 14 dni to priliko, ampak se bojim, da znaš samo lajat.

Mlada damica imate mogoče kaj vaših slik iz dirke? Bo kak link? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejči, pa se pokaži še ti s svojo prdulco na pisti. Bi bilo kar zabavno videt, kako bi tisto "125 prdulco" gledal v rit.

Videt je, da boš imel že čez 14 dni to priliko, ampak se bojim, da znaš samo lajat.

Ne ne, sej ne pravim, dobr je šol motor, pa tud voznik je dobro špeljal, sam mal čudno je blo, ker je bil edini 2 taktni? Drugače pa je itq super motorčič :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašal bi če je kje kak link do rezultatov? Mene žal ni blo, tko da bi blo še kako poročilo dobrodošlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka v Krškem je bla zakon v vseh klasah je blo zanimivo in mislim da tudi pri nas amaterjih se je kar nekaj dogajalo :naughty:

Dobra organizacija in lepo vzdušje pa še umbrella girls smo meli vsi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ js sm vozu ja, sam mal presvoh motor :glare:

Sej po zvoku sodeš se ni zdelo da kam gre, ampak ko so bli drugi zraven, močnejši pa nisi tak zaostajal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!