Skoči na vsebino

DP SM SKUTER KRŠKO 26.avgust


ici

Priporočene objave

Mi je hudičevo žal, da nisem mogu pridet. Sem mel majstre v kopalnici na delu...žal.

Vidim pa, da je blo število tekmovalcev veliko in da jet prava klasa za nas amaterje!!!!

Upam, da se po Ptuju še kakšna dirka zgodi!!!

BRAVO KBM!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ pohvale za slike ti bi mogu imet press pass na tej dirki da bi se lahko prosto gibal po progi drugič ti ga zrihtam jaz :D

Ta mi je najljubša :P

pic_0075.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo TUKAJ si lahko snamete moje snemanje zadnje dirke iza ograje :). Na youtue/gvideo in podobna sranja raj nisem dajal, ker pol še bol zbije kvaliteto in gledaš kvadratke :rolleyes:, veliko je slabih 80mb.

Mam pa še predzadno dirko posneto in mal dogajanja, sam sem se še mal lovil s kamero k sem prvič snemov, če koga zanima lahko dam gor, tisto pride pa cca 110mb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sem bil prijetno presenecen nad udelezbo tekmovalcev in malo manj nad udelezbo gledalcev v Krskem. Tudi organizator bi lahko kak stant postavil, pa mogoce Dixie-a tudi. Dirke so bil pa fantasticne :)) Se posebej sta mi bila vsec junaka z Duke-om (upam da ga ni prevec poskodoval pri padcu) in pa z 2t Husqvarno :).

lp, Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!