Skoči na vsebino

7. MK RED EYE BIKER`S FEST, IZOLA - Baredi, 3.8 - 5.8.2007


Dyna1340

Priporočene objave

Kaj bi pa hotel, da se dogaja na placu en teden pred zborom???

Mogoče je pričakoval generalko? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal mimo Baredov v petek popoldan...žive duše.še mrtvih verjetno ne?

Je pa dobra tale en teden prej.Ja nič postavi šotor in en teden zastonj kampiraj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal mimo Baredov v petek popoldan...žive duše.še mrtvih verjetno ne?

Kaj bi pa hotel, da se dogaja na placu en teden pred zborom???

Mogoče je pričakoval generalko? :naughty:

Je pa dobra tale en teden prej.Ja nič postavi šotor in en teden zastonj kampiraj. :whistle:

Brez panike,mimo peljem vsak dan...ne vem zakaj se razburjate? saj nisem napisal da grem na zbor, al ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kako je možno, da je za ta zbor zmeraj dež?!?!?!

:wacko:

Sej jutri bo menda sonce. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jutri bo menda sonce. :worship:

tko je blo pa lani...in se mi je tačka od bandita pogrezala v blato....pa umazanii smo bli do kolen...pa nažurali smo se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jutri bo menda sonce. :worship:

Na obali je vreme OK, pa tudi napoved za preostali del dneva je obetavna; delno oblačno brez dežja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na obali je vreme OK, pa tudi napoved za preostali del dneva je obetavna; delno oblačno brez dežja.

Tudi pri vas bo kmalu dež ;) tuki lije že celo jutro, in se pomika proti vam :D za jutri pa pravijo da bo lepo in potem naprej tudi :OK:

Najbrž da ne pridem na ta zbor :BUA: jutri ne morem, razen če bi prišel v nedeljo popoldan, sam bo po moje že vsega konc, tko da najbrž ne :xx: bomo še videli, lani sem bil in je bilo zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri vas bo kmalu dež ;) tuki lije že celo jutro, in se pomika proti vam :D za jutri pa pravijo da bo lepo in potem naprej tudi :OK:

Najbrž da ne pridem na ta zbor :BUA: jutri ne morem, razen če bi prišel v nedeljo popoldan, sam bo po moje že vsega konc, tko da najbrž ne :xx: bomo še videli, lani sem bil in je bilo zakon :OK:

Dež se nikoli ne premika iz ajdovščine na obalo, kvečjemu obratno. Zaenkrat je pri nas OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pridete v Izolo iz smeri Koper/Ljubljana zavijete na drugem semaforju levo, iz smeri Portorož pa na drugem semaforju desno ter vozite navzgor in spremljate oznake "bikers" - rumen napis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa dobra tale en teden prej.Ja nič postavi šotor in en teden zastonj kampiraj. :whistle:

me zanima kaj pričakuje en teden po zboru...ampak a na zboru sploh bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kaj pričakuje en teden po zboru...ampak a na zboru sploh bo

Bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kako urco pa frčim, kake dve, pa ga že žuramo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej...ravno nazaj, bal dol dva dni....waaa...najbolš :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :whistle: supr so ns sprejel....nakopal smo se v bazenu in morju....spoznali sva en kup motoristov(MK LISJAKI) :rolleyes: :naughty: :whistle: bli skoz skupaj, na morju se nasmejali do solz.....slikce bom kake objavla ko jih sploh dobim... :yes: do takrat pa lahko samo pohvalm vse organizatorje supr zrihtan, samo pot do tja je mal krizaaa :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res pravi moto zbor...vse pohvale organizatorjem :worship: :worship: :worship:..plac je res fenomenalen, sam cesta ke gor je bl :wacko:...družba bla nepozabna :OK: :lol1: nam ni blo dolgcajt ne podnevi in ne ponoči :whistle: :naughty:...

...se vidmo drugo leto :yea2:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super plejs in odlična muzika ... žal na skuter včeraj nisem namontiral šotora, zato sem prizorišče zapustil predčasno ... srečal ljubega mi frenda z vijolčastimi komolci ... od daleč videl tanjuško, decafa in irencko ... od blizu atakiral bejbo, ki ima kravžlaste lase na tilniku od drgnenja ob povšter... stankal eno giga dozo jacka danielsa... gimo vrgel premalo, da bi zmagal - zato na nošenje soda s pivom raje nisem niti čakal :)

Eden najbolj prijetnih zborov doslej

pa še ena bejba se mi je na skuter zalimala :lol: :lol1:

in Greenpeace me na plaži nije dirao :)

Lp, Veliki Beli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zamudil pisca zgornjega posta in njegovo razvratno bando. Preživel pa kljub temu eden najlepših dni v vožnji s Štajerske do morja, večer na zboru v dobri družbi in povratek okoli polnoči v Žabarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo švoh :whistle: mal sem mel hripav glas dons zjutrej, ampak bomo prežvel :P

Ladys First so definitivno odigral svoj najboljši koncert do zdej, in temu primerno jih je publika tudi nagradila z bučnim aplavzom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino fajn j blo, povratek nazaj pa brez komentarjev sploh... zakon! junaška žur nardi ma ga nej žirafe de ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!