Skoči na vsebino

7. MK RED EYE BIKER`S FEST, IZOLA - Baredi, 3.8 - 5.8.2007


Dyna1340

Priporočene objave

fino fajn j blo, povratek nazaj pa brez komentarjev sploh... zakon! junaška žur nardi ma ga nej žirafe de ne :naughty:

žirafe :lol1: fak ja to je bla pa huda fora :lol1:

litrco vodke smo zdonfal, temu primern je bil tud maček, ki sva ga z irenco prebolevale cel dan na ridah. bemu pa šekr ga mam, upam, da bo jutr kej bolš. uglavnem super zbor je biu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa nimam (nisem mel mačka) :P . Prav vama je, kaj sta me pa pustile zunej spat :rolleyes:

Kam sta zginile danes, se nista nč prišle kopat :fredy:

aja blo je super :yea2:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh... noro je blo. Edino ona črnka. bljak no.. šel danes zjutraj (nedelja) s priličnim glavobolom. Ribiču se je neki mulo na V-stroma vsedal in ga prevrnil. Na šotor. Notri je ena spala. Nix fasala.. Materialna škoda visoka. Po moji oceni kakih 1500eu. Tik preden sem zakurblal, sem vrgel še en pogled na morje, Piran in na cesto. In kaj vidim? Isti trenutek je eden padel v desnem ovinku pri ene 10km/h. Ni blo hudega, čeprav je sopotnik (brez čelade) ležal ene 2 minuti. Drugače pa postrežba OK, muzika pa je presegla moja pričakovanja. BRAVO RED EYE :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokacija definitivno boljša kot v Serminu.Samo tiste dreke od konj bi lahko malo pospravili,da ni šlo tok placa v nič in so bili šotori skoraj na poti.Pa tiste dva,ki sta se dol dala kar na sredi travnika sta tud carja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh... noro je blo. Edino ona črnka. bljak no.. šel danes zjutraj (nedelja) s priličnim glavobolom. Ribiču se je neki mulo na V-stroma vsedal in ga prevrnil. Na šotor. Notri je ena spala. Nix fasala.. Materialna škoda visoka. Po moji oceni kakih 1500eu. Tik preden sem zakurblal, sem vrgel še en pogled na morje, Piran in na cesto. In kaj vidim? Isti trenutek je eden padel v desnem ovinku pri ene 10km/h. Ni blo hudega, čeprav je sopotnik (brez čelade) ležal ene 2 minuti. Drugače pa postrežba OK, muzika pa je presegla moja pričakovanja. BRAVO RED EYE :naughty:
Popravljeno . Popravil president
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pohvalno tudi od nas.na promocijski vožnji nas je veliko pogrešalo postanek itd..imamo pa eno veliko pripombo.lahko z gotovostjo rečem,da so se v kuhinji namenoma delali NORCA iz nas motoristov.zakaj ? sicer hrana je bila kar ukusna,temu tudi primerna cena.samo kar se pa tiče postrežbe pa poraz.glede ne to,da je bila nonstop vrsta;so to počeli,drugače ne morem reči,kot nalašč.približno ob 2h pa 40 minut.pridemo z boni do kuhinje in hočemo nekaj naročiti,pa majstri,ki jih je bilo kakih 6 pravijo treba bo počakat.stojim ob pultu in čakam ter opazujem.5 se jih je kvazi kuharjev ali pekov samo zajebavalo in sprehajali tja pa sem.le eden je vsake 10 min olupu eno čebulo.dva sta pa stala pri peči in eden nekaj mešal po roštilju.na svoje oči sem videl,da so dajali peči samo po eno do dve porcije naenkrat in to na dveh pečeh.po ene 15h minutah čakanja jih vprašam če so nori.pa mi glavni pek odgovori.ja mi smo nori.pekli so pa samo čevapčiče.bilo nas je približno deset,ki smo že kar nekaj časa čakali.nisem pa vedel kaj je kdo naročil ' potem spet nekaj bolj glasno zarobantim.in se me končno usmili edina ženska ,ki je bila v kuhinji in se mi posveti da sem sploh lahko izrazil željo,da bi rad jedel vratovino.in nekako ji je uspelo prepričati peka,da je vrgel na peč še vratovino.moral sem seveda počakati,da se je spekla.končno je dobim.sicer je bila še malo rdeče barve itd.vsega skupaj je ta proces trajal cca 40 min.če so drugi čakali na čevapčiče ?ne vem ?vem samo to,da bi jih lahko vrgli na obe peči polno in sigurno ne bi bilo vrste.da o njihovi neprijaznosti in nezaintereseranosti sploh ne govorim.drugače nisem en drekač,da bi težil za vsako malenkost.samo to kar smo pa tukaj doživeli,pa nismo še nikjer.sem pa tudi sam gostinec in vem kako se temu streže.drugič bomo verjetno šli kar drugam jest.mislim,da nas bo vsak gostinec vesel in poskušel čimprej postreči.da je to vse res imamo dovolj prič. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....da je to vse res imamo dovolj prič. :naughty:

Da ne govorimo o tem, da je na vsakem zboru, na katerem sem letos bil problem s pijačo. Ne vem ali ress ni nikomur v interesu zaslužit? Pa komu se da čakat v vrsti pol ure na pijačo? Ali se res ne da nabavit primerno količino piravtomatov, da narod ne čaka? Pa še eno Rdeče Oke, imeli ste samo en avtomat za Laško. Gužva, da dol padeš. Kolega je skoraj rodil predno je prišel do željenega pira.

Pa dajte, prosim, klubi uredit to s pijačo. Drugače bo večina motoristov po sili prilik postala abstinentov. Pol bom pa še jaz imel problem prit do svoje coca cole z vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po čevapčičih je strašno gofla pekla.

Potrebno blo zalivat (zmorskovodo).

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da sem pa res imel srečo s postrežbo. Pir mi je brat noso na mizo, na čvape pa sem (obakrat) čakal cca 7-10 minut. Ona mala kelnarca mi jih je obakrat postregla. Hitro in z nasmeškom. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po čevapčičih je strašno gofla pekla.

Potrebno blo zalivat (zmorskovodo).

Sem opazil ja. A zato si tako hitro pobrisal? Sem te pol še iskal, pa ne duha ne sluha o tebi. Logično, če si se šel napajat v Izolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da sem pa res imel srečo s postrežbo. Pir mi je brat noso na mizo, na čvape pa sem (obakrat) čakal cca 7-10 minut. Ona mala kelnarca mi jih je obakrat postregla. Hitro in z nasmeškom. :naughty:

S čim si jo le podkupil? Jaz sem jo zelo milo gledal, pa me ni jebala pet posto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim si jo le podkupil? Jaz sem jo zelo milo gledal, pa me ni jebala pet posto.

haha, mogoče s tem, ker sem bil zgoraj brez majce in mi je od oka preštela reberca.

Aja, pa niple sem mel napete :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, mogoče s tem, ker sem bil zgoraj brez majce in mi je od oka preštela reberca.

Aja, pa niple sem mel napete :blush:

Jaz sem potem uporabil asa iz rokava. Sina in njegovo. V trenutku so bili čevapi na mizi. Sicer nas ni postregla črnolaska, ampak nafilal sem luknjo v želodcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Se je kdo umival v oni banji pri cisterni? Tanjuška, Irencko? :naughty: :P

Lokacija čudovita, iztrebki na cca 3m ampak ok, narava je narava. :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem potem uporabil asa iz rokava. Sina in njegovo. V trenutku so bili čevapi na mizi. Sicer nas ni postregla črnolaska, ampak nafilal sem luknjo v želodcu.

V katerem kotu si se pa ti skrival? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino.

RAZEN

tega, da je crkil štrom pri edinem šanku, kjer so točili pivo. Ostalo sam Union. :glare:

Rdeče oke, ne se zajebavat z mojo pumpo drugič! Jebenti. :angry:

Hvalasatanu, da je po 20 min štrom začel spet obratovat. Sem si pa rajši po tri pire naenkrat nosil od takrat dalje. :fredy:

Zmagovalec v prostoležečem padu:

post-4528-1186395924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalec v kategoriji "kje vse se lahko prespi" je član, ki je s spuščenimi hlačami mirno počival v kemičnem WC-ju :lol1: . Slika obstaja, vendar ni za javnost!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj, kaj ni bil tale z lisico na felno pripet?? Škoda, da nisi slikal detalja :grim

Ni bil.

post-4528-1186401632_thumb.jpg

Misleci na delu. Rodin rulz. :)

post-4528-1186401796_thumb.jpg post-4528-1186401809_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo kul, sam drugič naj si Vasja naredi čop, sem mislila, da imate novo članico :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Se je kdo umival v oni banji pri cisterni? Tanjuška, Irencko? :naughty: :P

Lokacija čudovita, iztrebki na cca 3m ampak ok, narava je narava. :OK: :grim

hm sva opazle de je bla preprazna za naše ritke namočt, tu so eni izvedl nasledn dan u morju, mive sva jo pa na lepš popihale :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!