Skoči na vsebino

7. MK RED EYE BIKER`S FEST, IZOLA - Baredi, 3.8 - 5.8.2007


Dyna1340

Priporočene objave

V katerem kotu si se pa ti skrival? :hmm:

Jebatga, Sim je navohal, da prihajam in te je raje malo pred mojim prihodom odvlekel na varno. Baje smo se zgrešili za kakšne pol ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Uh... noro je blo. Edino ona črnka. bljak no.. šel danes zjutraj (nedelja) s priličnim glavobolom. Ribiču se je neki mulo na V-stroma vsedal in ga prevrnil. Na šotor. Notri je ena spala. Nix fasala.. Materialna škoda visoka. Po moji oceni kakih 1500eu. Tik preden sem zakurblal, sem vrgel še en pogled na morje, Piran in na cesto. In kaj vidim? Isti trenutek je eden padel v desnem ovinku pri ene 10km/h. Ni blo hudega, čeprav je sopotnik (brez čelade) ležal ene 2 minuti. Drugače pa postrežba OK, muzika pa je presegla moja pričakovanja. BRAVO RED EYE :naughty:

prišel pogledal tudi zamenjal pa ni problema :whistle: Štromček dobu NOVIH PAR OJROV pa kar gre :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Em...kak mate vi to...vsake par let al kako ? :whistle:

Me zanima če bo letos kaj ? Nekam tiho je tud na vaši spletni strani...sem pa čist iz drugega konca slovenije tak, da bol malo vem kaj se spodaj dogaja...če ma kdo kaj več info. bi prosil če objavi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!