Skoči na vsebino

13. Twin Horn Beach Party, 30. avgust - 2. september


bitje

Priporočene objave

Mah glih ta vikend sem se odločil da ostanem v EU,pa grem zato v Ilirsko ,lepo se imejte uživajte,pa si bomo drug teden izmenjali utise iz MZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S SuzyQ prideva. Monumenti so že v projektu za hotel in turistično naselje in jih je treba še malo demolirat, pa tako že kar tradicionalno zahajava na Twin Horne, kjerkoli se že dogaja. Razen tistih Leprechaunov pred leti je bilo po razpoložljivem spominu vedno fajn. Pa še na morju je. Pa odzgoraj bo baje tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa letos ne grem, sem "ostala brez motorista" :doze: :cry:

Ja, če bi rada šla, bi te verjetno že kdo posadil na sedež in gasa. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če bi rada šla, bi te verjetno že kdo posadil na sedež in gasa. :whistle:

pa ne, da se ponujaš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne, da se ponujaš :evilgrin:

:lol1: Letos ne grem, razen če bi me ti prepričala, potem bi verjetno razmislil :whistle: :naughty: :winkiss: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Letos ne grem, razen če bi me ti prepričala, potem bi verjetno razmislil :whistle: :naughty: :winkiss: :evilgrin:

Nič se bat, da bi te kdo silil k razmišljanju, letos ne grem, bomo že preživeli ;)

Končno, jutr štart :010

Ti pa se ne hvali :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se bat, da bi te kdo silil k razmišljanju, letos ne grem, bomo že preživeli ;)

Ti pa se ne hvali :angry:

Kako bi bilo življenje lepo, če bi bili vsi tako uvidevni kot ti. :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se bat, da bi te kdo silil k razmišljanju, letos ne grem, bomo že preživeli ;)

Ti pa se ne hvali :angry:

Sory, no... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 1 uro pa štart :naughty:

:010 :010 :010 :010 :beer1: :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :yea2: :yea2: :yea2: :smoke: :smoke:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še tale sveža info

promet je povečan na cestah od mejnih prehodov s Hrvaško do mejnih prehodov z Avstrijo. Čakalne dobe na mejnih prehodih za osebna vozila pri vstopu so na Obrežju 30 minut, Dragonja 1 ura in 30 minut. Zgoščen je tudi promet na mejnem prehodu Sečovlje. Za prestop meje na Primorskem priporočamo mejni prehod Sočerga. Na mejnih prehodih Gruškovje, Dolga vas in Zavrč je povečan promet tovornih vozil pri izstopu iz Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še tale sveža info

promet je povečan na cestah od mejnih prehodov s Hrvaško do mejnih prehodov z Avstrijo. Čakalne dobe na mejnih prehodih za osebna vozila pri vstopu so na Obrežju 30 minut, Dragonja 1 ura in 30 minut. Zgoščen je tudi promet na mejnem prehodu Sečovlje. Za prestop meje na Primorskem priporočamo mejni prehod Sočerga. Na mejnih prehodih Gruškovje, Dolga vas in Zavrč je povečan promet tovornih vozil pri izstopu iz Slovenije.

Kaj ti čakaš v koloni al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!