Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

jest sm iz petka na soboto 1h, iz sobote na nedelo pol urce :whistle: dons sm se pa končno naspau, sm spau celih em, 123? 6 urc :yea1:

Fingi to je pa tvoj fotr pravu ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: :yes: :yes: velikrat se spotaknm ups shit hapents :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

aja aja aja metulka spotaknu se zato k vidu tebe tm bla si kot zaromet sredi sonca :wub: :wub: :wub:

nakladač :D

Fingi hvala hvala....ma sj sm že konc s šihtom...šibam v lahac......pa se vidmo zvečer da navte km pobegnl...k vs bom... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja no k da ni res....... :evilgrin: :D

dj fantje pridete kej prej lahko v zbilje....k mene še ni PikiJapok klicu...pa mam cajt še zdele.......????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele me je Koky klicou pa je reku da bo on poj z anm pršu, tko da bo mal zamudu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele me je Koky klicou pa je reku da bo on poj z anm pršu, tko da bo mal zamudu :)

kaj si zdej povedu :unsure: :D haha..........kdaj pol pridete ke......??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si zdej povedu :unsure: :D haha..........kdaj pol pridete ke......??

nevem kdaj :D

js bom šu ke kadarkol.. sam d povejo :) najprej grem pod tu še.. poj pa k bo kdo šu ke, grem tut js :D k sam ne mislm bit tm :) hehe..

a veš da sploh nism vedu da te mam u telefonu shranjeno... tko gledam kdo kliče pa piše metulcica :D zdj bom spremenu na šestinštrdstka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kdaj :D

js bom šu ke kadarkol.. sam d povejo :) najprej grem pod tu še.. poj pa k bo kdo šu ke, grem tut js :D k sam ne mislm bit tm :) hehe..

a veš da sploh nism vedu da te mam u telefonu shranjeno... tko gledam kdo kliče pa piše metulcica :D zdj bom spremenu na šestinštrdstka :)

ma sm misnla Koka poklicat pa nima cifre k sta se neki menla, sm pa tebe ;) jst tut nimam nism vedla da maš mojo cifro :D

ti kr spremen, da bom neki posebnga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty sporoč k boste šli od doma...da grem jst tut...K PikiJapok me še kr ni klicu...ne vem kok časa bo še trajal....mogoče clo ne grem v logatec :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje men je dolgčas....letim jst na en frape...pa upam da se kmal prmajate da nam že prej šla v logatec ;) rekl ste ob sedmih...me zanima kdo bo tkt tm ja...ancy spet sama :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu Roky se je zbudu :worship: ej dj a se ti da že kej prej k ob sedmih prit...???

Itak si šla v Logatec, jest sm se pa tacajt glih umil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak si šla v Logatec, jest sm se pa tacajt glih umil :P

ja to sm te nadrla po telefonu.... :whistle: sj ni blo prehudo :D

no ja se dons vidmo....pridte še ostali motosvetovci, dam za pjačko kot sm oblubla..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sm te nadrla po telefonu.... :whistle: sj ni blo prehudo :D

no ja se dons vidmo....pridte še ostali motosvetovci, dam za pjačko kot sm oblubla..... ;)

a lohk naročim en plato pjače? zase :D na tvoj račun? :rolleyes: :rolleyes: :hmm: :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk naročim en plato pjače? zase :D na tvoj račun? :rolleyes: :rolleyes: :hmm: :kva2: :D

pretiravat tut ni treba :unsure: :eek: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretiravat tut ni treba :unsure: :eek: :blush:

striptizete bodo tud :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretiravat tut ni treba :unsure: :eek: :blush:

prou no.. poj pa nč :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koky hvala za ucer. anja sori k sva se lih zgresila.:>

fiftyc kwa si se ti smejou LOL: :>

hahah.. a se nesmem? :D

če je blo pa funny :whistle:

A se greva dons kej furat?Fingi dela,Koky tud...Tko, da sva sama :hmm:

absolutno.. res je da bo motor mal švohnej delou zarad vročine.. ampak kva morš :D tko je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno.. res je da bo motor mal švohnej delou zarad vročine.. ampak kva morš :D tko je..

Še pod tuš grem ti pa dobr tek :D

A gre še kdo zravn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pod tuš grem ti pa dobr tek :D

A gre še kdo zravn :hmm:

nja.. js bom pumoje šele začeu jest čez dobre pou ure.. na žalost. tko d greva na motor čez urco al pa kj tazga :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koky hvala za ucer. anja sori k sva se lih zgresila.:>

fiftyc kwa si se ti smejou LOL: :>

ej ni panike...sam sploh nism vedla najprej k si pozdravu...sm si misnla fuck ka me že vsi poznajo da pozdravljajo :D sam sm vidla pol da si to ti... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!