Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

ej ni panike...sam sploh nism vedla najprej k si pozdravu...sm si misnla fuck ka me že vsi poznajo da pozdravljajo :D sam sm vidla pol da si to ti... :OK:

hehe no sj sam da si se me spomnla :> :naughty: :winkiss: :krneki: :krneki:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je blo pa kr fletn, ns je blo velik :naughty:

vi usi se glih za mal mausa zamudl..k sm se js prpelu je glih šou..... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi usi se glih za mal mausa zamudl..k sm se js prpelu je glih šou..... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Poj je mela pa metuljcica prov :unsure: maus sorry,kolona iz Bleda je bla :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi usi se glih za mal mausa zamudl..k sm se js prpelu je glih šou..... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Eeeeej, tvojga tuonota sm vidu, tebe pa nikjer :cry: :hmm: :eek:

no, pomoje, edin če si biu ti tisti tm levo na vogalu pa še eno al pa več bab si meu ukol? Nism lih dobr pogledou, sam se mi je zdel da me en gleda :blush:

Wa, kva se je zdele nrdil. Pelemo mi nazaj, jest prvi, pol roky pa na koncu fifty...pa kuj, jest dam noge na balanco, pa se tko vozm, fifty pa na tanku sedi. In tko, čez ene par metrov na levi strani kapsi, pa ns gledajo (oz. fifty-ja, jest sm se že normaln takrt pelov, na srečo :ninja: ) k da bi z marsa padl...fifty pa še opazu ni na začetku :yea1: :yea1: :blink:

Drgač je blo pa dons prov uredu, metulcica, hvala za pjačko :004 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ja :D dost je blo smeha.. na kestlu sm se pelou mem kapsov.. če jih nism vidu :D prasci se skrivajo sred noči.. hehe :D

sj poj so šli čez neki cajta za nm pumoje.. ampak nism prepričan :) smo ga šli kr fajn nazaj grede.. lohk bi šli še hitrj :P js sm šu poj še en krogc, sm ga mal tišou po prazni cesti :rolleyes: fajna večerna/nočna vožnica :D

ej, šestinštrdstka.. hvala za pjačo ja :rolleyes: :rolleyes: :blush: :whistle: smo se pozabl kuj zahvalt.. jah kva morš :D čimprj smo hotl na motorje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj poj so šli čez neki cajta za nm pumoje.. ampak nism prepričan :) smo ga šli kr fajn nazaj grede.. lohk bi šli še hitrj :P js sm šu poj še en krogc, sm ga mal tišou po prazni cesti :rolleyes: fajna večerna/nočna vožnica :D

ja, jest sm tud mislu da so tist bli pulcaji... nikol namo vedl. Sej tm enkrat sm ga jest mal prtisnu, pa sta bla vidva zadej, se mi je čudn zdel zakva ne greta nč po gasu če gre kaps za nm, ampak dobr...

Važn da je men luč crknla, pa da sva s Fifty-jem ježa po cest podila :rolleyes:

Pa ne morm se po zadni vozt k mam ročko zjebano :headbang: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jest sm tud mislu da so tist bli pulcaji... nikol namo vedl. Sej tm enkrat sm ga jest mal prtisnu, pa sta bla vidva zadej, se mi je čudn zdel zakva ne greta nč po gasu če gre kaps za nm, ampak dobr...

Važn da je men luč crknla, pa da sva s Fifty-jem ježa po cest podila :rolleyes:

Pa ne morm se po zadni vozt k mam ročko zjebano :headbang: :closedeyes: :closedeyes:

sj js sm mislu it hitr.. sam k sm tazadn vozu, in sm biu za rokyam :D hehe..

ja ti maš pa tut ene probleme s štromam na motorju zadne cajte :) morš mal pošmekat ti to..

sj kuj po tisti ravninci naprej, k je biu jež, si šu kr fajn na zadnga :D je biu spredn kolo kr fajn u zraku.. sam mi je tko delval k da si mal cviknu k si kuj gas spustu. ampak sj bo počas :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj js sm mislu it hitr.. sam k sm tazadn vozu, in sm biu za rokyam :D hehe..

Roky je ziheraš :grim :D Ma ne furov sm počas, če bi bli tist kapsi,poj k so bli ovinki sm ga prtisnu k niso mogl vedt kok gremo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky je ziheraš :grim :D Ma ne furov sm počas, če bi bli tist kapsi,poj k so bli ovinki sm ga prtisnu k niso mogl vedt kok gremo :P

ah boli te kurac.. to morš skos tišat.. k so za tabo kapsi morš hitr vozt :D sam merkat morš na kšne ježe na cest, pa mačke :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah boli te kurac.. to morš skos tišat.. k so za tabo kapsi morš hitr vozt :D sam merkat morš na kšne ježe na cest, pa mačke :D hehe

Ja, sploh mačke :headbang: tm , v drulovki k je šu mačk čez, pa nism vedu a ga bosta vidla, pa vedla da bom bremzou, al mi bo ker u rt prletu :krneki: :krneki:

drgač pa ja, sm takrt mal cviknu, ker nism lepo šu, k nimam nč filinga, in sm sam na hit ročko lohka spustu... morm enga dobit da mi zašvasa to :headbang: un k mi je pa zanč ponujov, mi pa ne odpiše :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sploh mačke :headbang: tm , v drulovki k je šu mačk čez, pa nism vedu a ga bosta vidla, pa vedla da bom bremzou, al mi bo ker u rt prletu :krneki: :krneki:

drgač pa ja, sm takrt mal cviknu, ker nism lepo šu, k nimam nč filinga, in sm sam na hit ročko lohka spustu... morm enga dobit da mi zašvasa to :headbang: un k mi je pa zanč ponujov, mi pa ne odpiše :rolleyes:

hehe, s vidu mačka ja, sam ne čist kuj.. k sm tazadn vozu :) men se je sam čudn zdel zakva si šu ti čiiiist na desno :) hehe..

ja, tistga morš pa dobit da zašvasa ja, a je meu jerry tko zašvasan ane? ma kr lepo uštiman :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj se mi je zdel da je biu maus tm.... :whistle: sam mausi jst delam vsak dan do osmih...pol je pa to tko...

drgač pa ja ni zakej folk......dobra družba, dobre debatice... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm biu tam ja... sam sem morau gret... ker sem meu en domenek :whistle: ... sm biu pa v prijetni družbici z minco :004 in sjengom :011 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm biu tam ja... sam sem morau gret... ker sem meu en domenek :whistle: ... sm biu pa v prijetni družbici z minco :004 in sjengom :beer2: ...

a domenek si imeu? :lol: :whistle:

blo je lepo :winkiss: ....pa še očija sm spoznala :010

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbilje team :slap: :lol1: :evilgrin: a boste dons kej dol? Bi vs pršu po šihtu kej pogledat :hmm: :huh: Mal čez 10 bi biu lohka tm no :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbilje team :lol1: to mi je še zmer smešn :D

jah js še nevem če bom pršu, nism še 100%, če pridm se tm enkrat vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbilje team :slap: :lol1: :evilgrin: a boste dons kej dol? Bi vs pršu po šihtu kej pogledat :hmm: :huh: Mal čez 10 bi biu lohka tm no :doze:

jst bom najbrž......mogoče že ob devetih.....sam sporoč oz. poklič če bom tm...k če nav nbenga da bi šu z mano ne vem...k roky je neki govoru da bi šu v rollbar...men se pa ne da lih v lj hodt :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom najbrž......mogoče že ob devetih.....sam sporoč oz. poklič če bom tm...k če nav nbenga da bi šu z mano ne vem...k roky je neki govoru da bi šu v rollbar...men se pa ne da lih v lj hodt :unsure:

kr u rollbar, eh poj pa mene sploh nau :D

ej šestinštrdstka, a je tista tvoja kolegica iz tunizije skos tko tih? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr u rollbar, eh poj pa mene sploh nau :D

ej šestinštrdstka, a je tista tvoja kolegica iz tunizije skos tko tih? :D

ma ne dj prit an :D

ma veš kaj na na novo vse, pa nima pojma od motorjev...pa tko...in kakšna se vm ej zdela???je luštna a :P

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao... v roll bar tud jest neb hodu...prvič zato k bi se zgubu, drugič se mi pa ne da tok deleč za bv vozt. Bom vidu no...pa še kešles sm na telefonu :headbang:

Sam ja...una iz tunizije je pa res skoz tih... uf, pa clo njen ime sm si zapomnu :blush: :yea1:

ma veš kaj na na novo vse, pa nima pojma od motorjev...pa tko...in kakšna se vm ej zdela???je luštna a :P

ja sej, to maš res... jo je treba mal zastopt no :whistle: Je kr fletna ja...čeprov jest še zmer ustrajam pr temu da ste Anje najbl fletne :wub: :grim

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao... v roll bar tud jest neb hodu...prvič zato k bi se zgubu, drugič se mi pa ne da tok deleč za bv vozt. Bom vidu no...pa še kešles sm na telefonu :headbang:

Sam ja...una iz tunizije je pa res skoz tih... uf, pa clo njen ime sm si zapomnu :blush: :yea1:

ja sej, to maš res... jo je treba mal zastopt no :whistle: Je kr fletna ja...čeprov jest še zmer ustrajam pr temu da ste Anje najbl fletne :wub: :grim

a je tko brez veze če so zbilje bliži..... :OK:

ma ne a veš če nima pojam o motorjih, mene pa rse zaniam vsaj dj k s eodločam ka bi bl bolš pa mal za mnenja okol sprašujem....

joj Fingi.....hvala hvala...jih maš kr več okol O:-) B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tko brez veze če so zbilje bliži..... :OK:

ma ne a veš če nima pojam o motorjih, mene pa rse zaniam vsaj dj k s eodločam ka bi bl bolš pa mal za mnenja okol sprašujem....

joj Fingi.....hvala hvala...jih maš kr več okol O:-) B) :P

jap, čist sede na Zbilje it... sam... morš Rokyja razumet, more mal it še ke k so ženske.. :whistle: :whistle:

A zdej boš pa rekla da mamo debato samo od motorjev al kako :rolleyes: mogoče če smo sami no... če/k pa ti prideš se pa takoj spremeni debata...ponavad kej bl pokvarjenga ane :evilgrin: in pol pravš da si anglčk :devil: :whistle:

Hehe, ja no, nism jest kriv če sm rd v družbi fletnih deklet... pa da so po naklučju to Anje... :yea1: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, čist sede na Zbilje it... sam... morš Rokyja razumet, more mal it še ke k so ženske.. :whistle: :whistle:

A zdej boš pa rekla da mamo debato samo od motorjev al kako :rolleyes: mogoče če smo sami no... če/k pa ti prideš se pa takoj spremeni debata...ponavad kej bl pokvarjenga ane :evilgrin: in pol pravš da si anglčk :devil: :whistle:

Hehe, ja no, nism jest kriv če sm rd v družbi fletnih deklet... pa da so po naklučju to Anje... :yea1: :wub:

jst sm pa tip an :naughty: :kva2: :kva2:

kaj če sm jst...jst sm angelček še zdj pr tem vztrajam ;)

ja nimaš kj an :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa tip an :naughty: :kva2: :kva2:

kaj če sm jst...jst sm angelček še zdj pr tem vztrajam ;)

ja nimaš kj an :P

ja ne nisi no, sam a nisi mal premlada za roky-ja :hmm: :kva2:

ti kr vztrajej pr tem, pa laži sama sebi :P :kva1:

Nč, kofetkarji, grem jest počas na šiht, mejbi se kej vidmo, pa zdele sm se še spomnu da sm jutr dopoldne in ne vem, kuko bo če bom spet tok pozn dam pršu k učeri....bom sam 4 ure pol spau :zzz: :huh:

No, adios :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!