Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

Ha, dons pa nč policajev nismo srečal :yea1: :whistle: :whistle:

Matr, men se je dons tok spal...se opravičujem, sam mal mi manjka spanca :blush: :blush:

yap, brez policajev dons :yea1:

haha fingi. ti si čist isto govoru k da bi biu pjn :D pa isto se obnašov.. haha :)

a si nazaja grede na motorju peu "dancing with myself" :hmm: res si fajn plesou na motorju :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štriršestka res zamorjena dečva :D

drgač pa hvala za knigo & družbo :D :winkiss:

ej petnula.....ka sm zamorjena :? aja to KAO :OK: haha....ej dj ulet v soboto na zbor kej, pa se vidmo B)

aja pa le glej da boš prebrav knjigo... :grim

ja tist je bla grožnja ja :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej petnula.....ka sm zamorjena :? aja to KAO :OK: haha....ej dj ulet v soboto na zbor kej, pa se vidmo B)

aja pa le glej da boš prebrav knjigo... :grim

ja tist je bla grožnja ja :evilgrin: :evilgrin:

evo, po poroki sm pršu na motozbor :D

blo je kr solidno :)

zdele sm dam pršu.. mal me trebuh buli.. dons morm ob 9ih ustt.. poj pa prpraut za novo žurko use.. :wacko: krneki.

tm k smo bli pr šotorih smo se kr fajn nasmejal. roky, fingi, shark, katja, štiršest, kok... hvala za družbo :D :OK:

za dons zvečer pa še nevem če bom pršu.. :whistle:

shark, a si poj varno prispel do doma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, po poroki sm pršu na motozbor :D

blo je kr solidno :)

zdele sm dam pršu.. mal me trebuh buli.. dons morm ob 9ih ustt.. poj pa prpraut za novo žurko use.. :wacko: krneki.

tm k smo bli pr šotorih smo se kr fajn nasmejal. roky, fingi, shark, katja, štiršest, kok... hvala za družbo :D :OK:

za dons zvečer pa še nevem če bom pršu.. :whistle:

shark, a si poj varno prispel do doma?

ma ja je blo fajn....haha.......a povšter je biu dobr??? :naughty: haha....važn da je pol una blazina čist spustila, upam da jo bodo napumpal do tkt k jst spet pridm ke...da bom na mehkem sedela... :unsure: :whistle:

no če prideš se vidmo ;)

ja si nas kr v skrbi spravu......ampak verjamem da je blo vse vredu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja je blo fajn....haha.......a povšter je biu dobr??? :naughty: haha....važn da je pol una blazina čist spustila, upam da jo bodo napumpal do tkt k jst spet pridm ke...da bom na mehkem sedela... :unsure: :whistle:

no če prideš se vidmo ;)

ja si nas kr v skrbi spravu......ampak verjamem da je blo vse vredu :yes:

ja, povštr je biu dobr :D se zahvaljujem tebi in tvojmu stegnu :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, povštr je biu dobr :D se zahvaljujem tebi in tvojmu stegnu :D hehe

ma ja sej da so pa mene roke bolele....to pa ni nč važn al kako :unsure: ka pa delaš doma......a nis na pikniku???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej da so pa mene roke bolele....to pa ni nč važn al kako :unsure: ka pa delaš doma......a nis na pikniku???

grem na piknik mal kasnej z motorjam.. js sm mogu robo prštimat za v avto.. in toj to :D ostali so šli že z avtam ke :D js sm pa spau.. če sm dam pršu ob 5ih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem na piknik mal kasnej z motorjam.. js sm mogu robo prštimat za v avto.. in toj to :D ostali so šli že z avtam ke :D js sm pa spau.. če sm dam pršu ob 5ih :D

ja krizaa......jst pa tut mal prej ustala...ne morm spat če pa tok sonce sije.. :unsure: kaj blazino ste napumpal pol kej...če ne jo bodo pa dons ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja krizaa......jst pa tut mal prej ustala...ne morm spat če pa tok sonce sije.. :unsure: kaj blazino ste napumpal pol kej...če ne jo bodo pa dons ;)

nop, js sm še mal ležou na njej :rolleyes:

poj sm jo pa dou ke k sosednmu šotoru, tko da, zdj more bit še vedno tm :D (na pol prazna :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop, js sm še mal ležou na njej :rolleyes:

poj sm jo pa dou ke k sosednmu šotoru, tko da, zdj more bit še vedno tm :D (na pol prazna :whistle: )

eh jej.....bom jst dons "sosedu" naročila naj jo mal napumpa.......ker itq ne bi mel blazine če ne bi blo mene :whistle: :whistle: a je pol un pršu še kej k je neki šotor podiru???drug sosed mislm.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jej.....bom jst dons "sosedu" naročila naj jo mal napumpa.......ker itq ne bi mel blazine če ne bi blo mene :whistle: :whistle: a je pol un pršu še kej k je neki šotor podiru???drug sosed mislm.....

PHAH! :D blazino bi meu.. sam pouštra ne :whistle:

ja, poj je pršu, in se je neki spet s šotoram ukvarjou, poj je pa en drug "sosed pršu" pa mu je reku nj gre kr v šotor, da ni fore da se ubada s tistmu platnam.. on pa vs pjn še kr govoru da rab še eno streho nad glavo itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PHAH! :D blazino bi meu.. sam pouštra ne :whistle:

ja, poj je pršu, in se je neki spet s šotoram ukvarjou, poj je pa en drug "sosed pršu" pa mu je reku nj gre kr v šotor, da ni fore da se ubada s tistmu platnam.. on pa vs pjn še kr govoru da rab še eno streho nad glavo itd. :)

ja en ne bi mel, ker je pršu "lastnik" blazine....in je shark reku da zarad mene rabte to blazino :evilgrin: tk da.....če ne bi blo mene bi vm jo že vzev :P

ooo kaj sm jst zamudila :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en ne bi mel, ker je pršu "lastnik" blazine....in je shark reku da zarad mene rabte to blazino :evilgrin: tk da.....če ne bi blo mene bi vm jo že vzev :P

ooo kaj sm jst zamudila :BUA: :D

drgač smo hotl da si ti nekak kriva d mamo njegovo blazino :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle:

hehe

ja, pa poj si še ene scene zamudila, k smo se neki šli zarad moto sršenov pa peklenskih os. Je njihov predsednik tm neki razlagov...

Grčar, danes ali pa v kratkem pričakuj klic od predsednika iz peklenskih os (al kaj so že :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač smo hotl da si ti nekak kriva d mamo njegovo blazino :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle:

hehe

ja, pa poj si še ene scene zamudila, k smo se neki šli zarad moto sršenov pa peklenskih os. Je njihov predsednik tm neki razlagov...

Grčar, danes ali pa v kratkem pričakuj klic od predsednika iz peklenskih os (al kaj so že :whistle: )

ja noi sej nima veze lih...važn da smo jo mel :OK:

aja eh...kaj ste se spet kregal...?? ma ne smete se kregat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja noi sej nima veze lih...važn da smo jo mel :OK:

aja eh...kaj ste se spet kregal...?? ma ne smete se kregat B)

js se nism nč kregou.. js sm merkou da je pogovor ustou na normalni ravni.. k nekateri k so pjani se počutjo poj pogumne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se nism nč kregou.. js sm merkou da je pogovor ustou na normalni ravni.. k nekateri k so pjani se počutjo poj pogumne :)

no pametno....roky-ja mislš a... :D mu roke gredo kr po svoje :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...

ja, smo mel pogovore...sej midva sva se pol še zutrej pogovarjala, sej je tip čist kul

Blazina je zdej pr sosedu... on je pa v savi pa pir išče :rolleyes: :whistle: jest pa 4€ k sm jh zgubu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, po poroki sm pršu na motozbor :D

blo je kr solidno :)

zdele sm dam pršu.. mal me trebuh buli.. dons morm ob 9ih ustt.. poj pa prpraut za novo žurko use.. :wacko: krneki.

tm k smo bli pr šotorih smo se kr fajn nasmejal. roky, fingi, shark, katja, štiršest, kok... hvala za družbo :D :OK:

za dons zvečer pa še nevem če bom pršu.. :whistle:

shark, a si poj varno prispel do doma?

Hvala ti, da si mi ponoč na pumpo skoču :winkiss:

ma ja je blo fajn....haha.......a povšter je biu dobr??? :naughty: haha....važn da je pol una blazina čist spustila, upam da jo bodo napumpal do tkt k jst spet pridm ke...da bom na mehkem sedela... :unsure: :whistle:

no če prideš se vidmo ;)

ja si nas kr v skrbi spravu......ampak verjamem da je blo vse vredu :yes:

Jest sm biu čist ajde...sploh nevem kje smo ležal :lol1:

js se nism nč kregou.. js sm merkou da je pogovor ustou na normalni ravni.. k nekateri k so pjani se počutjo poj pogumne :)

Sej sploh ni blo kreganja,normalna debata,je tip čist kul pa smo se poj vse zmenil, da nej to z Grčarjam uredita :OK:

no pametno....roky-ja mislš a... :D mu roke gredo kr po svoje :xx:

Kva mene :lol1: sej sm biu trezn :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva mene :lol1: sej sm biu trezn :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :grrr :grrr :grrr

As biu kej bolš :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As biu kej bolš :P :P :P :P :P :P :P

pa z motorjam se tud nism hotu vozt do bitn, pa do omw-ja

pa na motorju tud nism skor kuzlov+v šotoru

eh, mogoče sm biu mal mn :whistle: :whistle:

aja, kdaj se dobiva? pou urce?

matr roky, ti pa res nimaš sreče... prov smilš se mi. menstro je dobila :krneki: :krneki:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zaka niste na zboru?????

jst bi pršla ob pol štirih, a boste sploh tm???????' :unsure:

tuš...

bomo tm ja :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!