Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji


k0ci

Priporočene objave

ej Grčar, kva si me zadnč klicou ene 3x.. al pa 4x. sj nevem kok je blo neodgovorjenih. js sm pumoje spau pa nism vedu da kličeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morgen fantje :D

ej mitofreak, a si meu "hula" hlačke gor? :whistle: haha :D

jp jp :> sam hotu se srajcko pa pol ni blo tebe :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jsej se mi je zdel cudn k si res ful pocas vosu hehe :>

sm upov da me bo kr en avto al pa kaps prehitu...sej pravm, nism vedu da si ti :headbang: :blush: :blush:

ma mate vsi cajta :P jest pa skos na sihtu... cez pov ure spet...

jest sm lih s šihta...dopoldne šiht, popoldne motosvet, zvečer zbile... :whistle:

Ker slb vreme :BUA:

pussy! :evilgrin: :evilgrin:

hec hec O:-) O:-) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pokličte če boste kej šli ke...da prletim... ;) mam 5 minutk do ke...

sam shark357....a teb kej vid nagaja....tista škatla čikov je kr letela mim tebe...dj pa ne vem a sm jst čudn vrgla...al pa te je una kelnarca tok zmedla da še vidu nis... :unsure: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pokličte če boste kej šli ke...da prletim... ;) mam 5 minutk do ke...

sam shark357....a teb kej vid nagaja....tista škatla čikov je kr letela mim tebe...dj pa ne vem a sm jst čudn vrgla...al pa te je una kelnarca tok zmedla da še vidu nis... :unsure: :D

Še dons sm se smejov k sm se spomnu na tist stavk "uredu je...za novo frizuro" :lol1: :lol1: :lol1:

Jest za dons nvem, ker vreme slab kaže...Jutr pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dons sm se smejov k sm se spomnu na tist stavk "uredu je...za novo frizuro" :lol1: :lol1: :lol1:

Jest za dons nvem, ker vreme slab kaže...Jutr pa :OK:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dons sm se smejov k sm se spomnu na tist stavk "uredu je...za novo frizuro" :lol1: :lol1: :lol1:

Jest za dons nvem, ker vreme slab kaže...Jutr pa :OK:

pa ni reku za novo frizuro ampak za dobro se mi zdi...sam tej kelnarci neki ni lih jasn...ful je bla zmedena :unsure: reva se mi je kr smilla :yes:

ma jutr grem v logatec jst...ja spet ja....pa ne, ne delam sam za bencin ;) sam to itq dopoldne....pa se vidmo mi itq zvečer...

ej sj tebe lahko mitofreak pobere je včer reku... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jutr grem v logatec jst...ja spet ja....pa ne, ne delam sam za bencin ;) sam to itq dopoldne....pa se vidmo mi itq zvečer...

ej sj tebe lahko mitofreak pobere je včer reku... :unsure:

wuhuuu name misle :>

lahk ja...16-18 mam trening

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wuhuuu name misle :>

lahk ja...16-18 mam trening

ja pač mislm na to da se dobimo ;) ...ma ja sj včer sta se mi hotla pa s sharkom razdelit...k da sm kos torte(sj vem zajebancija B) )..... :unsure: moj srček trenutno.... :cry:

ja sj po treningu....an kk si pa ti mislu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač mislm na to da se dobimo ;) ...ma ja sj včer sta se mi hotla pa s sharkom razdelit...k da sm kos torte(sj vem zajebancija B) )..... :unsure: moj srček trenutno.... :cry:

ja sj po treningu....an kk si pa ti mislu??

jah no, nisva mi2 kriva :>

no sj samo povem kdaj me ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni reku za novo frizuro ampak za dobro se mi zdi...sam tej kelnarci neki ni lih jasn...ful je bla zmedena :unsure: reva se mi je kr smilla :yes:

ma jutr grem v logatec jst...ja spet ja....pa ne, ne delam sam za bencin ;) sam to itq dopoldne....pa se vidmo mi itq zvečer...

ej sj tebe lahko mitofreak pobere je včer reku... :unsure:

men se zdi je pa reku za novo :evilgrin: čist žleht :worship: :worship:

drgač pa, k je prnesla čike, lajt namest medium al kk že, k je kr neki zamrmrala, pojma nism meu kvaj rekla pa sploh ni jebala :rolleyes: :rolleyes: mislm, una, ta fletna more drugič pridt,da še na mizi mal zapleše :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no, nisva mi2 kriva :>

no sj samo povem kdaj me ni

kaj nista vidva kriva...a da sta se me hotla razdelit....ehhh ne vem ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tvoj srck :winkiss: :winkiss:

joj hvala...k bi vsaj kej pomagal :( :( žal ne... :cry:

pa da me navte res slučajn preimenoval...bova dva z istim nickom :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj hvala...k bi vsaj kej pomagal :( :( žal ne... :cry:

pa da me navte res slučajn preimenoval...bova dva z istim nickom :unsure: :whistle:

hehe ne ti bos mela /ca zadej :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj hvala...k bi vsaj kej pomagal :( :( žal ne... :cry:

pa da me navte res slučajn preimenoval...bova dva z istim nickom :unsure: :whistle:

čak kuko že, pozabu sm :headbang: :headbang:

resno me skrbi za moj spomin :krneki: :alien1: to smo učeri govoril an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ne ti bos mela /ca zadej :>

ja ma da ne bo kej res ;) a sploh obstaja.... :? mislm pač ženskega spola....če en bom pa taprva O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak kuko že, pozabu sm :headbang: :headbang:

resno me skrbi za moj spomin :krneki: :alien1: to smo učeri govoril an?

smo ja...am...sej veš kako no.....pa s čim ti skoz težim...k smo ble tri anje pa sm rekla da mene najbol da metuljčica(al pa šteršest tk k Fifty-ta je prou originalna B) ) kličete če ne bomo zamešal....pa je reku roky da me boste kr drgač začel klicat....sj veš kako ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo ja...am...sej veš kako no.....pa s čim ti skoz težim...k smo ble tri anje pa sm rekla da mene najbol da metuljčica(al pa šteršest tk k Fifty-ta je prou originalna B) ) kličete če ne bomo zamešal....pa je reku roky da me boste kr drgač začel klicat....sj veš kako ;)

ajjjjaaa tooo :worship: :rolleyes: :rolleyes: bk jest :rolleyes: sm razmišlov že kuko je njegovi punci v risanki ime :rolleyes: pa se mi je zdel da nismo nč rekl :unsure: no, pol pa še mal dela moj spomin :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajjjjaaa tooo :worship: :rolleyes: :rolleyes: bk jest :rolleyes: sm razmišlov že kuko je njegovi punci v risanki ime :rolleyes: pa se mi je zdel da nismo nč rekl :unsure: no, pol pa še mal dela moj spomin :yea1:

ma za silo....te preveč anje okol medejo...si mev včer tri okol sebe...svojo na en stran, mene na drug, pa še ena nasprot B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dancing with myself O-OU :D

kr kličte jo štiršest :rolleyes:

mene dons še ne bo na zbilah.. zdele grem v trgovino po ene 10vrečk čipsa :D to mi pač sede zdele (z okusom paprike) uau :D

ravnotežje me še zelo jebe.. kadar ustanm iz kavča pa hočm iz dnevne se ponavad u štok zaletim spotoma, pumoje so krive ene magnetne scene.. to te kr potegne not, sam da se butneš. al pa oplazm kšno omaro :D

matr kuko je ta mitofreak športno razpoložen.. lepo skrbi za svojo postavco :whistle: :whistle: :winkiss:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kuko je ta mitofreak športno razpoložen.. lepo skrbi za svojo postavco :whistle: :whistle: :winkiss:

:D

o yeahhh:> zdele sm se lih gledou u speglu tko da nism mogu tko hitr odpisat :>

aja pa moj motor je fertig, prau carman da gre k puska :>

pa za samo 45 ojrof hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o yeahhh:> zdele sm se lih gledou u speglu tko da nism mogu tko hitr odpisat :>

aja pa moj motor je fertig, prau carman da gre k puska :>

pa za samo 45 ojrof hehe

a ga mas ze doma? :naughty: :naughty: :naughty: gremo sprobat na zbile? mislm, una ravnina, podreča-mavčiče? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!